Forum Ana Sayfası >  Skip Navigation LinksÖzgür Geyikler... > EkSik Bir şey var....

Forumda Ara:

Bu başlık altında 7 adet mesaj bulunmuştur.

İletileri:28
çiğdem güllü 1.07.2009 11:19:53
ben bu sitede yeni sayılırım. Evet bu sitede eksik bir şeyler var ama ne? Yorumlar konusunda haklısın Dilşad. Herkes yazıları okuyor ancak kimse yorum yapmıyor. Belki de çok iyi yazılar yazılıyor ve kimse eleştiricek bir şey bulamıyor. Ya da kimsenin yorum yapmaya vakti yok...

İletileri:291
Sessiz Gemi 1.07.2009 11:56:06
Hoppp ben elimden geldiğince yorum yapmaya çalışıyorum:):):) Üstelik öyle az da yorum yaptığıma inanmıyorum. "Kimse" diyerek küçümsemeyelim lütfen:(:(  Neyse, bu kadar şımardığım yeter. Eksikliği bir an önce bulup gideririz inşallah...

İletileri:97
...O HASTA ...SiEMPRE... 1.07.2009 13:32:37
fatih hakli...katilmamak elde degil...

İletileri:68
Blue Angel 1.07.2009 13:57:36

Elimden geldiğince bende yorum yapmaya ve foruma katılmaya çalışıyorum. Ama herkes katılmıyor gibi sanki.

İletileri:168
Ela ... 1.07.2009 15:04:30
Evet, Dilşad haklı...Bir yazının okunma sayısı ile yorumları arasındaki fark ne kadar büyük... Belki site dışından yani üye olmayıp yazı okuyan vardır, bunun için okunma sayısı yükseliyor olabilir ama sitemizde yüzden çok daha fazla üye olduğunu düşünüyorum. Şimdi diyeceksiniz ki bütün üyeler yazı yazmıyor belki de Özgürroman'a üye olduklarını unutmuşlardır. Dilşad'ın dediği gibi bir nedenle aramızda yoklar... Peki bizler, yani her zaman sitede bulunmaya çalışan değerli üyeler (Bende dahil) her okuduğu yazıya yorum yazdığımızı iddia edebilir miyiz? Her okuyan yorum yazsa bu site ne kadar hareketlenirdi değil mi? Hep katılmaya, fikirlerini belli etmeye çalışan parmak üstünde sayılı değerli üyeler var ama yeterli değil. Herkes katılsın istiyoruz. Belirtecek bir fikriniz olmazsa  ne diyelim artık... Kusursuz bir yazıymış...

İletileri:87
sessizlik zamani 1.07.2009 15:46:21
Haklsiniz biraz haraket olsaydi daha iyi olurdu. Ama oda olur insallah zamanla. Biz yazilarimizi yayinlamaktan vazgecmeyelim. Ve yorumlarimizi eksik etmeyelim. Zamanla cok daha güzel yerlerde oluruz Özgür Roman site sakinleri olarak :)

İletileri:170
melek. melek 1.07.2009 17:06:48
Sizlere katılıyorum ama bazıları yorum yapmak istemiyor forum bölümüne katılmak istemiyor birkaçını ben biliyorum :D beş günlüğüne özgür romandan ayrı kalacağım yokluğum farkedilmez bile hoşçakalın arkadaşlar hepinizi seviyorum bay bay(Dilşad kızmazsın umarım burası veda yeri değil biliyorum ama size vedayı borç bildim kızma n'olur) ;)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6328
2 Firari Fırtına 4390
3 Mustafa Ermişcan 3773
4 Hasan Tabak 3480
5 Nermin Gömleksizoğlu 3145
6 Uğur Kesim 3014
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 2881
8 Sibel Kaya 2861
9 Enes Evci 2571
10 Turgut Çakır 2268

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar

Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1540 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com