Forum Ana Sayfası >  Skip Navigation LinksDUYURULAR ! ! ! > Erkeklere TOP Kızlara POP sevdası nereden geliyor?

Forumda Ara:

Bu başlık altında 8 adet mesaj bulunmuştur.

İletileri:8
Ümit Zafer Bağcı 30.05.2012 11:15:04
Hayatta kendi kendime sorduğum ve cevabını tam olarak veremediğim bir soruda şu : Erkeklere TOP Kızlara POP sevdası nereden geliyor?  Neden 1 futbolcunun transfer parası 400 profösörün 1 yıllık maaşından fazla olur.Kızlar yeni çıkan erkek şarkıcıların imzasını almak için neden birbirini ezer? Neden bütün ünlülerin trilyonluk arabaları var? Bu soruların cevabını hiç veremeyeceğim sanırım....

İletileri:24
orhan örs 30.05.2012 12:49:46
Ümit, benim merak ettiğim konu da; cevabı bir miktar çabayla kolaylıkla verilebilecek ve anlaşılabilecek konulara cevap olamazken kendi içinde, başka insanları 'doğru yola' yönlendirme misyonunu ve yetkisini kendinde nasıl gördüğündür!

İletileri:32
.... ............... 30.05.2012 15:51:44
Pop dinlemeyi seviyorum

Ümit Zafer Bağcı 30.05.2012 16:00:44
Orhan örs, sen içimde sorduğum sorulara ve veremediğim cevaplara kafa yorma bence :=) Belki ben cevap veremiyorumu farklı bir anlamda kullandım :=) İnsanları doğru yola yönlendirme misyonu değil de, yardım etme isteği hissini inan ki elimde olmadan yapıyorum. Kaç kere düşündüm artık yazmıycam diye ama elimde değil...

orhan örs 31.05.2012 19:10:37
"Cevap veremiyorum"un yaklaşık olarak "tahammül edemiyorum" anlamında kullanıldığı fark ediliyor Ümit hem de hiç kafa yormadan.
Yardım etme isteğini  yardım istekleri karşısında kullan. Çakma Adnan Oktar'lıkla kimseye yardım edemezsin hem. Orijinali bi halta yaramıyor onun.  Sen ve benzerlerinin bu çabalarının neden yapıldığına da ben 'cevap veremiyorum.'

Ümit Zafer Bağcı 1.06.2012 12:19:42
Evet, tahammül edemiyorum anlamında kullandım, çok net de belli oluyor o anlamda kullandığım çünkü ben de belli olsun diye o anlamda kullanmıştım.
Adnan Oktar'ı da bu sitede sizin sayenizde tanıdım. Benim Hz.Muhammed(s.a.v) ve Kur'an'dan başka örnek aldığım kimse yoktur, Allah'da buna şahittir.
Buna gerçekten cevap veremiyorum:Benim Adnan Oktar'a benzer yönüm nedir?

orhan örs 6.06.2012 11:28:53
Harun Yahya'yı tanımışsındır belki Ümit!.. Önemli olan o değil zaten. Şöyle ki başka bir kaç isim daha verebilirdim bu konuda ama hepsi aynı kapıya çıkar. İşin mistik boyutunu bir kenara bırakıp olaya toplumsal yönüyle bakarsak, değişimin mutlaklığının ispatından başka bir şey olmayan düşünce tarzınız ve karikatürize varoluşunuz ne anlayıp/anlamlandırmayı ne de yol gösteren/yönlendiren olabilmenizi olanaklı kılıyor.
bu arada Adnan Oktar'a neden benzediğini söylediğimi çok merak edersen azcık bak o adama! Sonra belki aranızdaki 7 farkı buluruz. 

Ümit Zafer Bağcı 6.06.2012 19:58:12
Adnan Oktar'la tek benzerliğimiz evrim teorisinin saçma olduğunu anlatmaya çalışmamız. ben başka bir benzerlik bulamadım.

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6305
2 Firari Fırtına 4368
3 Mustafa Ermişcan 3740
4 Hasan Tabak 3454
5 Nermin Gömleksizoğlu 3125
6 Uğur Kesim 2998
7 Sibel Kaya 2843
8 Ömer Faruk Hüsmüllü 2838
9 Enes Evci 2551
10 Turgut Çakır 2254

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar

Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:54 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com