Forum Ana Sayfası >  Skip Navigation LinksÖzgür Roman Hakkında > lösev için roman

Forumda Ara:

Bu başlık altında 5 adet mesaj bulunmuştur.

İletileri:3
ilker demirtaş 31.03.2013 01:01:27
Arkadaşlar Merhaba

Adım İlker

Hayatımda toplasanız iki kitap dahi okumamışımdır  edebiyat bilgim yok denecek kadar az lakin burada gördüğüm çok yetenekli insanlar yazarlarımız var

Ben bir karar aldım bunu gerçekleştirmemde sizden desteklerinizi bekliyorum.

Bir kitap çıkaracağım bu kitap roman olacak kitabın yarısı normal yazı diğer yarısı kabartma (görme engelliler için) olacak yani kitap yarısında bitecek ve kabartma başlayacak. kitabın tüm geliri lösev e bağışlanacak

kabartma olduğu için bana bayağı külfetli masraflı olacak fakat benim tek takıldığım yer ben bu romanı yazamıyorum yani yazarlık herkesin yapabileceği bir şey değil sizin gibi değerli insanlardan yazdığı romanı bu yolla benim ismim altında çıkartmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

belki kıyıda köşede yazdığınız lakin kitaplaştıramadığınız bir şey vardır  en azından o çocuklara umut olur düşüncesindeyim.

İletileri:32
damla su 31.03.2013 19:11:56
benim var ve isterim yazımı paylaşmak sevabım olur yani ama ne hakkında olmalı yazının içeriği?

ilker demirtaş 31.03.2013 19:28:59
lösemili bir çocuğun hayatı ama sonu olumlu bitmeli en azından moral olur onlara

İletileri:32
damla su 31.03.2013 19:32:11
hmm yazmadım bunun hakkında ama yazarsam kesinlikle atarım size yazmaya başlayacağım inşallah yazarsam kesinlikle bir umut içinde olsa yollarım

ilker demirtaş 31.03.2013 22:22:42

Para talep edenlerde oldu ben herhalde anlatamadım derdimi,

Benim amacım hem görme engelliler okuayacak breille alfabesinde kabartma yazılacak hemde geliri kuruşuna kadar löseve bağışlanacak

damla hanım kitabın tüm satışından gelecek gelir sizin hesap numaranıza düşsün siz gidip löseve elden teslim edersiniz..

Zatn bir siz çıktınız düzgün yorum yapıp yardımcı olmaya çalışan

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6357
2 Firari Fırtına 4416
3 Mustafa Ermişcan 3815
4 Hasan Tabak 3524
5 Nermin Gömleksizoğlu 3172
6 Uğur Kesim 3034
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 2937
8 Sibel Kaya 2885
9 Enes Evci 2596
10 Turgut Çakır 2287

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar

Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1916 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com