Forum Ana Sayfası >  Skip Navigation LinksÖzgür Geyikler... > Kalabalık yerler!

Forumda Ara:

Bu başlık altında 7 adet mesaj bulunmuştur.

İletileri:174
Elifnur Özer 22.08.2010 22:33:39
Kendimde farkettiğim,şu son aylarda ortaya çıkan bir olay var.Kalabalığa yada toplum içinde durmaya dayanamıyorum!Kalabalık yerlerden kaçmak için her yolu deniyorum artık.Alışveriş merkezlerine gittiğimizde bende bir durgunluk baş gösteriyor.Annem ''Elif sende baksana şu tişörtlere beğendiysen al!''derken ben hiç birşeye umursamaz bir biçimde etrafa boş boş bakmaya devam ediyorum.Sıkıyor artık kalabalık beni!Boğuyor...Bazen korkuyorum kalabalık yerlerden.İnsanların ordan oraya giderken,neredeyse birbirlerine çarpacakmışcasına dolu dolu olan mekanlardan korkuyorum.İnsanların o topluca çıkardıkları seslerden,konuşmalarından,giyimlerinden,aynı anda farklı farklı yüzler görmekten korkuyorum!O anda tek istediğim şey;sessiz evime gidip,odama girip,kapıyı kapatıp,başımı yastığa vurmak oluyor.Ve sessizliği dinlemek!Aceba diyorum...bu sizdede oluyor mu?

İletileri:163
Sedef Kara 23.08.2010 23:09:37
Bir dönem bende yaşadım aynı şeyi...Gerçekten kabus gibiydi.Hele  o alış veriş merkezlerinin yemek katları yok mu...Bana kendimi korku filmindeymişim gibi hissettiriyordu.Cadde yürürken kalabalık üstüme yürüyormuş gibi hissediyordum.Ama neden oldu bilmiyorum.Bir müddet sonrada kendiliğinden geçti...Umarım sende atlatırsın.

Elifnur Özer 24.08.2010 19:10:56
Ay inşallah ya...Her ikinizede çok teşekkür ederim.Söylediğiniz şeyler moral veriyorlar bana

İletileri:29
Fatoş Nihal Aytaç 05.09.2010 20:38:03
Aynen katılıyorum maalesef aynı durum bende de var.Birçok çözüm yolu deniyorum kendime göre ama geçici çözmler ooluyor genelde..sıkma cannı yalnız değilsn diyrek yardımcı olabilirim sana ancak..=)

İletileri:221
Enes Evci 06.09.2010 01:41:12
Yanlızlığa sormuşlar en çok nerede gezersin diye "kalabalıklar içinde" demiş.

Elifnur Özer 07.09.2010 12:52:43
^Teşekkürler Fatoş Nihal...Bu konuda yanlız olmadığım hissi güzel... ^Vallaha bilemiyorum yanii...Dene ve gör! ^Bu sözü duymuş ve tutmuştum! Yerinde bir laf olmuş. >Hepinize çook teşekkür ediyorum.Saolun yaa...Çok saolun...

İletileri:48
ibrahim ddikcan 14.09.2010 03:11:08
Duygusuz bir insan yazı yazamaz. Çok neşeli hayatlardan da kaliteli eserler çıkmamıştır zaten. Yaşadığımız dönem öncekiler gibi bedensel zorluklar da içermiyor. Beslenme kaynağı arıyoruz.Kendimizi yalnızlığa ellerimizle itiyoruz...

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 Mustafa Arıkoğlu 4889
2 Firari Fırtına 3147
3 Arjin Kılavuz 2817
4 Nermin Gömleksizoğlu 2023
5 Uğur Kesim 1986
6 Ejder AnubisLyder 1956
7 Sibel Kaya 1762
8 Enes Evci 1562
9 Turgut Çakır 1522
10 Hasan Tabak 1502

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar

Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:447 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com