Hikayeler

Hayvanlar(!)
Okunma: 827
kamill dagtepesi - Mesaj Gönder


Güneş'in ilk ışıklarıyla uyandı ve yattığı ağacın altından kalktı.Şimdi nereye gitmesi gerekiyordu bilmiyordu.Ama o acımasız zalim adamların elinden kurtulduğuna seviniyordu.

Zavallı kızın az kalsın ırzına gireceklerdi ama kaçmayı başarmıştı.Şimdi ise yürüyordu ormanda nereye gitmesi gerektiğini bilmeden.

Kuşların sesi ormanın sessizliğini bozuyor onunda bir gıdım olsun korkusunu dindiriyordu.Yürümeye devam ederken hırıltılar geliyordu. Arkasına korku dolu gözlerle baktığında bir ayının hızla yaklaştığını gördü.Çığlık atarak koşmaya başladı ama ayı ona hızlıca yaklaşıyordu.Sonra üç dört el silah sesi duyuldu.Ayı yerle bir olmuş kanlar fışkıyordu.

Kız biraz rahatlamış birazda şaşkındı kim vurdu bu ayıyı diye.Sonra bir avcı yaklaştı 30-35 yaşlarında kaslı sarışın biri.
-- Bir şeyiniz yoktur umarım dedi.
--Hayır yok teşekkür ederim dedi.
--Adınızı öğrenebilir miyim
-- Zeynep
-- Bende Murat
Ne işiniz var bu ormanda yalnız başınıza.Zeynep başında geçeni anlattı.Köyümüz eşkiylar bastı.Tüm erkekleri babamı öldürdüler cani hayvan herifler.Genç kızlarıda kacırdılar.Dün gece az kalsın ırzıma gireceklerdi adamın kafasında şişeyi kırıp diğerleride yokken gizlice kaçtım.
Çok üzüldüm çok şey atlatmışsınız.Gelin ilerde evim var daha doğrusu kulübe gibi bir yer.Dinlenirsiniz biraz dedi.
Acaba gitsemiydi Zeynep aslında hoş biriydi Murat ama şimdi bunları düşünücek hali yoktu.Sadece dinlenmek için diyerek içinden peki dedi

Yürüdüler birlikte sessizce sonra eve geldiler güzel küçük ahşapdan yapılmış bir evdi.Kapıda durakladı Zeynep.Çekinmeyin dedi Murat içeri girdiler.Her yer derli topluydu Murat düzeni seviyor olmalıydı. Bir tas sıcak çorba verdi.Zeynep bir iki kaşıkla içti çorbayı çok acıkmıştı.Sonra teşekkür etti çorba için

Murat peki ne yapmayı düşünüyorsun diye sordu.Bilmem gidecek hiçbir yerim yok dedi
Burda istediğin kadar kalabilrisn dedi.Yok fazla kalamam dedi ve kapıya yöneldi.Murat önüne geçti yalnız başına ne yapacaksın gidemezsin bir yere hem kurda kuşa yem olursun dedi.
Zeynep Murat'ın haklı olduğunu düşündü ve bir süreliğine kalmayı kabul etti.Akşam olmuştu.Evde tek bir yatak vardı Murat yer yatağı hazırladı kendisi için Zeynep'te yatağa uzandı .Derin derin düşüncelere daldı.Sonra uyuya kalmıştı.Murat Zeynep'in uyuduğunu görünce sessizce dışarı çıktı.

Telefonla konuşmaya başladı.Kız elimde bugün ormanda gördüm ayı taklımış peşine kurtardım.Tamam Sabah dokuzda gelin alın kızı.Konuşması bitti ve içeri girdi.Zeynep'in yatağına geldi ve dayanamayıp öpmeye başladı sonra kızın üstüne çullandı hayvanca Zeynep korkuyla uyandı üstündeki hayvanı atmaya çalıştı yapma diye bağırmaya başladı ama Murat'ın gözü dönmüştü kızın boynunu morartmıştı adeta.Sonra Zeynep Murat'ın elini ısırdı.Acıyla bağıran Murat Zeynep'e sertçe bir tokat attı.Zeynep kendinden geçti ve bayıldı.
Sabah kendine geldiğinde perişan haldeydi.Evde kimse yoktu.Zeynep hemen kalktı ve gözü tuhaf desenli saate taklıdı.Burada saat 09:30 kapıya yöneldi.Sessizce kapıyı açt ve kaçmaya başladı.Tam kurtuldum derken bir el tuttu kollarından.Murat'tı bu yanında 3-4 adam vardı onları tanıyordu sanki Zeynep evet bunlar köylerini basan babasını öldüren ırzına geçmek istiyen hayvan adamlardı.Lütfen bırakın beni dedi Zeynep.Hepsi gülmeye başladı ne o güzelim Murat'tan memnun kalmadıysan bir seni memnun bırakırız dedi ve tekrar gülmeye başladılar.

Zeynep başına gelceklerini anladı ve Murat sigarasını sararken bir anlık boşluktan yararlanaıp koşmaya kaçmaya başladı.Sanki acılara Zeynep'e güç veriyor.Daha hızlı koşuyordu.Koşarken önünü göremiyordu.

Adamlarda arkasında koşuyorladı.Sonrsa hepsi duıdu.Zeynep arkasını döndüğünde hepsinin durmuş olduğuna gördü ve şaşırdı.Sonra Zeynep'in ayağı takılıp yüksek aşagısı ağaçlarla dolu yokuştan aşagıya yuvarlandı.
Her yeri acımaya başladı.Zeynep'in ama o adamların vereceği acının yanında bu neydiki hızla yuvarlanıyordu yokuştan. Sonra kafasını şiddetle ağaça çarptı ve Zeynep bir daha açmamak üzere kapadı gözlerini dünya ya.kamill dagtepesiYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6436
2 Firari Fırtına 4483
3 Mustafa Ermişcan 3936
4 Hasan Tabak 3606
5 Nermin Gömleksizoğlu 3240
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3087
7 Uğur Kesim 3086
8 Sibel Kaya 2949
9 Enes Evci 2653
10 Turgut Çakır 2331

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:865 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com