Hikayeler

Mutsuz İnsanlar
Okunma: 947
kamill dagtepesi - Mesaj Gönder


Annem  birgün  tuttu kolumdan ve beni havası,kokusu tuhaf ve mutsuz telaşlı insanlarla dolu bir yere getirdi.Hastaneymiş burası.
 Çok korktum hiç sevmedim burayı ve annemin elini sıkıca tuttum.Annem korkutuğumu anladı ve bana gülümsedi.
 Şimdi yürüyorduk loş koridolarda her yerde o mutsuz insanlar vardı.Her adımda biraz daha korkuyor ve annemin elini biraz daha sıkıyordum.
Sonra sandalyelerle dolu bi yere geldik.Mutsuz insanlar oturuyorlardı.Kiminin kucağında bebeğii kiminin yanında dedesi vardı sanırım.Sonra boş bir sandalye vardı.Annem beni oraya otutturup biraz beklememi söyledi.
Hayır annem gidemez ben burda tek başıma kalamam derken içimden annem gitti.
 
Sonra etrafıma baktım bana bakıyorlardı hepsi. İçimdeki korku her saniye büyüyordu.Sonra yaşlı bir mutsuz teyze yaklaştı. Ve beni yerimden kaldırdı. Ben hiçbir şey diyemedim. Ayakta beklemye başladım annemi ama gelmiyordu. Bir odadan ölümüne ağlayan bir çocuk sesi duyuldu.Artık burda daha fazla kalamazdım ve kaçtım.Büyük bir bahçeye geldim taştan masalar ve sandalye  gibi şeyler vardı.Burdada otuyordu mutsuz insanlar.
Kendimi daha fazla tutamayıp ağlamaya başladım.Sonra mutlu bir teyze geldi.Burda ilk defa gülümseyen birini  görüyordum.Yanıma geldi ve neden ağladığımı sordu bende her şeyi anlattım ve annemi bulmam için yardım istedim tabi dedi .Sonra yine o loş koridolardan geçtik.Annemi gördüm telaşlı biçimde o da beni gördü ve koşarak boynuna sarıldım.kamill dagtepesiYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6340
2 Firari Fırtına 4401
3 Mustafa Ermişcan 3789
4 Hasan Tabak 3506
5 Nermin Gömleksizoğlu 3156
6 Uğur Kesim 3023
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 2899
8 Sibel Kaya 2870
9 Enes Evci 2580
10 Turgut Çakır 2277

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:534 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com