Denemeler

18,07,2014
Okunma: 552
melike akkan - Mesaj Gönder


Kaybetmek mi ? olgunlaştırır insanı yoksa o mu daha kötü yapar ? Bunun bir kuralı felanmı var herkesin yaptıgı bizm yapmadıgmız bişey mi var ? Hepimzde aynı degilmiyz aslında neden hepimz mutlu olmak varken mutsuz olalım lafa gelince ''kardeşiz hrzamn yanındayız '' icratta bişey yok neden iyi gün dolsarı bee hepsi..Kolumm kanadım gitti bugün benim neden bıraktınki söz vermiştik bide bırakmıcaktık diye niye o zamn söledin seviyorum yalanlarını . Hani sen herkezden  farklıydın hani sende bırakmıcaktın beni YALANCI'sın sen karıştırdım lan ben dünmle bugünümü mutsuz bitcekti meger sonu neden gidin aklıma neden ben dememişmiydim ben sana elimi bıakırsam ölüürm diye neden bıraktın çoku istedn be sevgilm ölmemi neden sevmedinki ne vermedim sevgim mi az geldi yoksa ben dger kızlardn farklıydım diyemi bitti . Annesiyle tanıştım annem dedim kızım dedi bana bu iş oldu güzelim dedim ondan daha iyisinmi bulcam dedim seviyomuşş güya beni beyfendi lan ne sevmesi senin yüzünden nefret eder oldum herkezden nasıl ayakta duruyum sen söyle nasıl bakarım annemn babamn yüzüne demiceklermi kızım bu halin ne ? diye sormucaklarmı sandım ne diyiym ''Annem Babam hayatımda birisi vardı biz çoook sevdk birbirmizi hiiç bırakmadık herkeze inat elimden tuttu bırakmam dedi bırakırsan ölüürm dedim gitti bana gitti anne beni bırakıp başkasının kolunda huzur aramaya gitti . Haklısınz şimdiye kadar size iyi evlat olmadım düşnmedn davrandım hareket ettim . Kimseyi sevmedim kin besledm herkeze . Ama nedeni var bak sevdigim herkez sevince gidiyo bee anne gidiyolar çaresizde ''sen daha iyisine layıksın diyip çekip gidiyolar '' Ne iyisi ben bulmuştum eşimi, çoçklarımn babsını,annemn babamın damadnı,beniim kocamı öküzümü elveda sevgilm herşeyimm seni unutcamm geldign gibi gittiin Hatrlamıcam zaten seni hafızm kayboluyo sanki öle bi an geliyoki unutyorum herşeyi kendimi bile..
Hakkım varmı bilmem sana ama ben helal etmiyorum hiçbirini beni bu hala getirdin helallik isteme benden İNŞ ALLAH'IM sana senin gibi birini verir :(((  melike akkanYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6394
2 Firari Fırtına 4451
3 Mustafa Ermişcan 3864
4 Hasan Tabak 3565
5 Nermin Gömleksizoğlu 3204
6 Uğur Kesim 3058
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3004
8 Sibel Kaya 2915
9 Enes Evci 2624
10 Turgut Çakır 2308

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:20486 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com