Şiirler

Firuze
Okunma: 457
Fatih ORTAKÇI - Mesaj Gönder


Bir kızın gülüşüne mi ağlanır be ağlıyorum işte, sırf seviyorum diye mi gözleri parıldıyor yoksa sevgilinin. Bir ışıktır ki ta kalbimi aydınlatıyor, karanlıkta odamı aydınlatıyor. Dünyamı aydınlatıyor kısacası.
Ben o kızı seviyorum. O kız da beni. Ama ne bir tepki var gözlerimin konuşmasına, ne bir etki benden utanıp susmasına. Kalıveriyor insan bilemezsin ya sevdiğini söylediğinde kaybedersen. Ya bir daha o eski içtenliği bulamazsa kalbim işte en çok bundan korkarım… Sevgimi söylemiyorsam eğer sebebi budur bilesin… Filmlerdeki müzik giren sahneler gibi düşlüyorum onu, her gece başımı yastığa koyduğumda, beyazlar içinde bir melek çıkıyor karşıma, o anı değişemem hiçbir şeye. Eğer bilsen sevmek denilenin nasıl olduğunu bil ki saniyesinde severdin seni seveni. Kırmızı yanakları, siyah saçları, okşayasım geliyor. Bilsen sevgi bu kadar anlatılır mı birader. Ya başkası hissederse sevgilinin güzelliğini diye düşünürsün. Ama ben nasıl bir sevgiyle kavruldum bilmenizi istedim sadece. Fatih ORTAKÇIYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6331
2 Firari Fırtına 4392
3 Mustafa Ermişcan 3777
4 Hasan Tabak 3482
5 Nermin Gömleksizoğlu 3146
6 Uğur Kesim 3016
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 2885
8 Sibel Kaya 2863
9 Enes Evci 2573
10 Turgut Çakır 2269

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:17 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com