Hikayeler

Yazlnılığın İçindeki Aşk - Bölüm 2
Okunma: 778
Esra BAYRAKTAR - Mesaj GönderYine her zamanki gibi tv nin karşısına geçmiş boş boş film izliyordu. Güya izliyordu saat 00.00 ı geçmişti.Artık sıradan bir şekilde yatağına geçti. Gözlerini her yumduğunda bir daha açmamak istiyordu.
Her gün saat kaçta yatarsa yatsın sabah saat 6 olduğu zaman gözleri birden açılırdı. Her sabah olduğu gibi 1 bardak soğuk ve şekersiz kahve içti, duş aldı ve okula doğru yola koyuldu. Sınıfa sacede gidip geliyordu. Hiç birinin ne yüzünü nede ismini bilmiyordu.Aslında kimsenin yüzüne bakmıyordu çünkü sevmekten ve aşık olmaktan korkuyordu. Ebeveyinlerinin yaşadığı ayrılık onu derinden sarsmıştı.
Babası yine unutmuştu doğum gününü. Babası ile tek bağları babasının Ji Yeon a her ay gönderdii yüklü miktardaki nafaka. Bazen gönderdiğini unutup 2-3 kez gönderdiğide olurdu.Ji yeon buna alışmıştı.
Sınıfa girince Ji Yron u bir süpriz bekliyordu.Hiç bir şeyden haberi olmaya Ji Yeon her zamanki gibi cam kenarı en arka sırasına geçerken, masanın üstünde duran kutuyu fark etti.İlk önce kafasını kaldırıp sınıfa bakındı. Kutuyu kimin kotduğuna dair ufacık bir fikri bile yoktu. Yıllardır ilk kez hediye aldı. Biraz heyecan ve merakla kutuyu açtı. kutunun içinden bir parfün ve küçük bir not çıktı.Notun üstünde;
" Kusura bakma bayan yalnız ilk kez bir bayana daha doğrusu ilk kez birisine hediye aldığım için ne alacağımı bilemedim. Umarım beğenirsin.
-Bay yalnız" yazıyordu
Peki kimdi bu bay yalnız?Esra BAYRAKTARYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6491
2 Firari Fırtına 4529
3 Mustafa Ermişcan 4010
4 Hasan Tabak 3661
5 Nermin Gömleksizoğlu 3283
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3166
7 Uğur Kesim 3124
8 Sibel Kaya 2995
9 Enes Evci 2693
10 Turgut Çakır 2363

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:208 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com