Denemeler

damlaların fısıltısı
Okunma: 527
Kübra Arpa - Mesaj Gönder


ve yine yeni bir mevsime daha kucak açıyoruz...Sonbahar yine tüm imkanıyla hissettiriyor aslında dibine kadar olan yalnızlığımızı.Ne kadar yansıma olsa da etrafımızda,içimizde için için yalnız olduğumuzu saklıyor sanki damlalarına bu yüzden ki biz her damlayı hissettiğimizde vücudumuzda,kalbimizdeki yalnızlığı da hissediyoruz.Belkide bu yüzdendir yağmurda el ele yürüme modası,sonbahar ne kadar haykırsa da damlalarıyla bize her insanın içinde tek başına kimsesiz ve bir gideni olduğunu,bir baş kaldırış gibi bundandır yağmurda bir el tutma isteği..
Damlalar çok şey anlatır yüreklere ve anlatamadığımızda içimizdeki o büyüyen boşluğu gözlerimizden akan damlalar bundandır.Yürekler çok şey anlatır sevmesini bilene ve sonbahar sevmesini bilenlerin mevsimidir yalnızların mevsimidir sonbahar.Çünkü sevmesini bilenler hep yalnızdırlar bu yüzdendir sonbaharın buram buram yalnızlık kokuşu bundandır o içimizdeki o pis his..
canımın içi sevdiğim.. 
ve yine bir mevsime daha kucak açıyorum sensiz,sessiz ve sevgisiz. 
Sonbaharın damlasında daha çok yanıyor canım daha çok özlüyorum seni ve daha bir haykırasım geliyor gidişinin bıraktığı boşluğu.
 Namık kemal mısralarına anlatıyorum seni senin mevsimin olan sonbahara anlatıyorum.
Sohbetlerimiz iç açıcı değil ben sonbahara seni anlatıyorum o bana damlalarıyla yalnızlığımı fısıldıyor ben bu yalnızlığımı seni sevdiğim gibi sevdiğimi söylüyorum o bana yalnızlığımı fısıldıyor..Kübra ArpaYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6359
2 Firari Fırtına 4418
3 Mustafa Ermişcan 3818
4 Hasan Tabak 3527
5 Nermin Gömleksizoğlu 3173
6 Uğur Kesim 3036
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 2941
8 Sibel Kaya 2887
9 Enes Evci 2598
10 Turgut Çakır 2288

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:546 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com