Denemeler

İki Yüzlü Siyasiler
Okunma: 845
zeynep önel - Mesaj Gönder


 Selahattin  Demirtaş bu seçimlerde parlatılma,cicileştirilme yarışına sokuldu adeta...
 HDP barajı aşmalı diye çığlıklar atan Doğan grubu ve  Parelel medya
Birde HDP barajı aştı diye zil takıp oynayan özde değil sözde Milliyetçiler...
Ha bir CHP vardı,O  Cumhuriyeti kuran koca çınar yeni filiz,
Gezide bira şişelerinden TC yazan,Türk bayrağı yakan çapulculara MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİ diyen bir CHP,
 İETT otobüsünün egzozundan ısınmaya çalışan minik Suriyeli kızı gösterip şov yapan seçim zamanı gelince SURİYELİLERİ GÖNDERECEĞİZ diyen...Aynı Azeri kardeşleri 1944'te Ruslara teslim ettiğimiz gibi...
   zeynep önelYorumlar (9)
Uğur UKUT 11.06.2015 23:07
Aynen katılıyorum sana. Ancak yaş itibarı ile senden çok siyasi tanımış biri olarak sadece şunu biliyorum günümüz siyasetinin yüzü yoktur tamamen yuvarlaktır. doğru olan bu olmasa da gerçek budur.

orhan örs 12.06.2015 18:30
Diyelim ki Selahattin Demirtaş parlatıldı, bu durumda Selo'nun bir parlama potansiyeli vardır ve o ortaya çıkmış demektir. Peki sen şu içi-dışı çürümüşleri nasıl parlatacaksın? Parlatmaya çalıştıkların, parelel medya dediklerinin kucağından ne ara indiler de ,tüm fizik kurallarını alt üst edecek bir biçimde, çakışkanlıktan parelelliğe geçtiler? Gerzekliğin sınırlarını çoktan aşmış şu hallerinizle bir de kainat yorumlmaya çalışıyorsunuz ya, işte bu pişkinliğinişz midemi bulandırıyor. Bi'susun da kusturmayın insanı!..

zeynep önel 12.06.2015 18:45
aslında selocanın parlatılma potansiyeli önemli değil,sadece onu parlatmaya çalışanların parlatabilme potansiyeli!!!anlayın artık

zeynep önel 12.06.2015 18:49
Mesela bir katili çok sevimil bir sanatçıymış gibi şarkı söyletmek!!,STVde HDP barajı aşmalı diye bas bas bağırmak...Benim evime bizzat sabah dersanesinden geldiler AKPye oy vermeyinde hangi naneye verirseniz verin diye!!BİRAZ BEYNİNİZİ ÇALIŞTIRIN CANINIZ ACIMAZ MERAK ETME

orhan örs 12.06.2015 19:06
Boğazına kadar kana bulanmış bir devletin vatandaşı olarak yaşamayı dert etmiyorsan katillikten bahsetmen son derece abesttir. "Sen" tarzı düşünceler katilliği genel olarak lanetleyemez. Kimin katil kimin maktül olduğuna bakar önce. Eğer öyle olmasaydı esnaf-polis işbirliğiyle bir gencin öldürüldüğü durumda içinde olmak üzere devletin işlediği cinayetlerle ilgili konuşmayı da becerebilirdin. Mesela o süreci; "polisimiz destan yazmıştır" diye açıklayan bir ağzı salyalıyı cumhurbaşkanlığına taşımazdı.
Ben o bahsettiğin yapıdan tiksinirken, senin peşinden koştukların onlar için her türlü yolu açtılar. Yani ben tiksinmek için yeterli bilgi sahibiyken o cemaat ile ilgili, senin başbakanın, cumhurbaşkanın bundan nasıl habersiz olabildiler acaba? Cemaat ile bereber yürürken, her türlü aşağılık hile-hurdayı çevirirken ve bu konuda konuşan herkesi çeşitli yaftalarla susturmaya çalışırken iyidi değil mi? Sonradan nasıl bir felaket geldiyse artık o birlikteliğin başına bir taraf vatan haini diğer taraf ak-pak parti oldu? Beyin çalıştırmak durduğunuz nokta için çok iddialı bir söylem olur ama yapabiliyorsan biraz vicdan çalıştır ve şu kokusu dağı-taşı sarmış aşağılıklığın etrafında dolaşma. Oyunu "naneye" vermek bence de çok isabetli olur. En azından varlığınızın yaydığı çürük yumurta kokusu bir nebze kamufle olur!..

zeynep önel 12.06.2015 19:33
EVET POLİSİMİZ DESTAN YAZDI NEDEN Mİ??BİRA ŞİŞELERİYLE TC YAZANLARI,BAYRAK YAKANLARI,2 AĞACI DERT EDİPTE ORAYI BURAYI YAKANLARIN YANINA KOYMADI YAPTIKLARINI.SEN CEMAAT İLE İLGİLİ BİLGİ SAHİBİYSEN NİYE O ZAMAN ONLARIN AĞZIYLA KONUŞUYORSUN??ELHAMDÜLİLLAH VİCDANIM VAR VE O NEDENLE AKP YE DESTEK ÇIKIYORUM.YASİN BÖRÜNÜN ELİNDE SİLAH YOKTU,BENİM VİCDANIM OLDUĞU İÇİN,YASİN BÖRÜ İÇİN VE ALBAYRAKLI ŞEHİTLERİMİZ İÇİN AKPYE DESTEK ÇIKIYORUM ARIK KALBİNE Mİ SÖYLERİN BEYNİNE Mİ BİLMEM AMA ANLA!!!

zeynep önel 13.06.2015 14:06
ha bir şey söylemeyi unutmuşum:
boğazına kadar masum kanı olan bir düşünceye sahip çıkıyorsan profil resmine çocuk resmi koyman son derece abestir!!!
NOKTA

orhan örs 14.06.2015 22:49
Aslında profilimdeki çocuk gerek zekası gerekse de cümle kurabilme kabiliyeti ile sizlere çok rahat cevap verebilecek düzeyde. Okuma-yazmayı bilseydi şu an karşına onu oturtacaktım. Çok şanslısın.
Onu bunu bırak ta Zeynep, şu pişkinliğinize hayranım yeminle!.. Rahat ol, ar damarı çatlamış, yüzünün astarı yırtılmış insan ve grupların sırtı yere gelmez bu iğrenç düzende. Sen ve gibilerin de kaybettiğiniz mekanlarınıza kavuşursunuz yine yakın zamanda. Hiç üzülme paşam, olur mu!..

zeynep önel 15.06.2015 12:05
tabi ki üzülmem bizde kaybetmek yok,imtihan var oda imtihan geçer!!.sıkıntı yapma paşam


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6489
2 Firari Fırtına 4528
3 Mustafa Ermişcan 4009
4 Hasan Tabak 3659
5 Nermin Gömleksizoğlu 3282
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3165
7 Uğur Kesim 3123
8 Sibel Kaya 2994
9 Enes Evci 2692
10 Turgut Çakır 2363

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:478 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com