Romanlar

Izdırap (2)
Okunma: 265
-quk book - Mesaj Gönder


Duvar saatinin sesi beynine balyoz gibi vuruyor, iki gündür işine gitmiyor, doğru dürüst yemek yemiyordu. Tek düşündüğü matmazeldi. Daha ne kadar böyle olacaktı ve bu acılara ne zaman son verecekti ? Kovadaki su salona dağılmıştı, üstü başı da şu içindeydi. Ayağa kalkıp penceresini açtı. Hava karanlıktı, ona göre...
 
Acı çeken insanlara genellikle güneş doğmaz. Çünkü acı çekerler ve acılarına ışık tutmazlar. Acı çeken insanlar zor insanlardır. Pek konuşmazlar. Hayat onlar için ızdıraptır. Kalpleri sürekli ağrır.Onlar mutsuzluk ile mutlu olan insanlardır.
 
(3 gün sonra)
 
(Zavallı adamın kapısı çalar.) ''Abii, abii!'' Gelen kardesiydi. Onunda sevgilisi 2 yıl önce intihar etmişti. Değişik bir çocuktu. Sevgilisine fazla üzülmemişti.
 
''Git burdan.''
 
''Abi annem meraklandı.''
 
''İşim var, sonra görüşürüz.''
 
''Telefonları aç bari, kadını kalp vuracak''
 
''Defol git buradan!'' 
 
Kalp kırmak bu kadar kolay işte, bazen tek kelime, bazen konuşmamak bile kalp kırar. Peki sen kaç tane kalp kırdın? Nedeni neydi ? Kırdığına değdi mi peki ? Aslında en haklı kalp kırmak bile masum değildir. Düşünsene cam olmayan bir şeyi ''kırıyorsun'' anlamı ne kadar da derin !-quk bookYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6005
2 Firari Fırtına 4084
3 Mustafa Ermişcan 3097
4 Hasan Tabak 3097
5 Nermin Gömleksizoğlu 2868
6 Uğur Kesim 2812
7 Sibel Kaya 2613
8 Enes Evci 2309
9 E.J.D.E.R *tY 2177
10 Turgut Çakır 2086

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:301 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com