Denemeler

Sigaram ve Ben yani Ahmet.
Okunma: 341
-quk book - Mesaj Gönder


Yazıyorum çünkü kalem rahat durmuyor, beynime saplanıyor.
 
Günde 1,5 hatta bazen 2 paketi bulduğu bile oluyor. Bu illetten zehirli dumandan, sağlıklı isek saglimiz için bu pislikten vazgeçmeliyiz. Elbette kolay değil. Bilirim. Geceleri bazen sigaram ile konuşurum. Neden beni zehirliyorsun diye soru sorarım ona, Hayır der bana, Ahmet sen kendi kendine zarar veriyorsun bana suç atma iliğini sikerim senin piç! Eyvallah sigaram sayemde senden de bi küfür duyduk! Beni bırakmak istiyorsan kafanda bitirmelisin bu işi, kafanda, öyle bugün 1 pakete dusureyim falan filan la olmaz bu iş. Toptan ve birden birakmalisin. Birakilmiyorsun ki amina koyduğum.

Sen önce kendini birakmalisin göt! Bana küfür etme anani sikerim, zaten biraz önce annemi yaktın babamla piçin evladı. Pardon lan ben onu senin kuzen sanmıştım özür dilerim. Sus piç ben senin anneni yaksam hoşuna gider mi ? Annem değilde ben galiba yanicam orucu tam tutamadım. Cok ta sikimde umarım ebediyen yanarsin. Yeter ulan tüm sulaleni yani tüm paketi yakiyorum. Hepinizin köküne çakmak suyu! Tamam lan yapma özür! Özürünü sikerim senin, küfür etme Ahmet. Sana ne yarram!

Senin için metrobüsle gideceğim 11 durağı 3'er 3'er gidiyorum. Sırf senin için! Beni seviyorsan beni yakmazsin! Nutuk tutulur lan!

Bazenleri insanlar tarafından kapanan ortamlarda çocuklar pasif içici olmasın diye sigara dumanımı yutuyorum. Bum!-quk bookYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6436
2 Firari Fırtına 4483
3 Mustafa Ermişcan 3936
4 Hasan Tabak 3606
5 Nermin Gömleksizoğlu 3240
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3087
7 Uğur Kesim 3086
8 Sibel Kaya 2950
9 Enes Evci 2653
10 Turgut Çakır 2331

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:209 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com