Hikayeler

SIRADAN İNSANLARIN SIRASIDIŞI AŞK ÖYKÜLERİ 3
Okunma: 128
MUSTAFA ESER - Mesaj Gönder


   Simge sabahlığının önünü sinirle sıkıca kapattı.Sandalyeye oturdu.Sehpanın üstündeki paketten çıkardığı sigarayı yaktı.Kendisinden özür dilemesini beklediği adamdan özür diledi.
-Özür dilerim Soner.Aldatma konusu açılınca kendime hakim olamıyorum.
   Soner sakindi.Duyduğu hakaretten etkilenmişe benzemiyordu.
-Özüre gerek yok Simge.Silik olabilirim ama kör değilim.Merak ettiğim bir şey var.Anladığım kocan veya sevgilin her kimse tarafından aldatılmışsın.Söylermisin bana?Evlenirken tek güvendiğin vücudun muydu?
   Simge şaşkınlıkla cevap verdi.
-Elbetteki hayır.Üst düzey eğitimli bir kadınım.Ekonomik bağımsızlığım var.Güzel ve bakımlıyım.
-Güzel ve bakımlı olduğunun farkındayım Simge.Her erkeğin elde etmek isteyeceği bir kadın olduğunu fark etmemek için kör olmak gerek.Ben aldatılacak bir kadınmıyım dediğinde ilk önce sabahlığını açtın.Görmemem gerekenleri gösterdin.Öncelikle şunu bilmeni isterim ki: Eğitimi,fiziği ne olursa olsun hiç bir kadın aldatılmayı hak etmez.Aldatan kendini aldatır. Karaktersiz olduğunu ispat eder.Senin de bilmen gereken bir şey var ki;Her kültürdeki insanların evlilik için farklı kriterleri vardır.Güzellik,Ev kadınlığı,ücretli çalışma gibi.Ben eşimle evlenmeye karar verdiğimde ev kadınlığı,fizik,aile gibi pek çok kriterim vardı. Kriterlerimin hepsi aynı anda etkisiz hale gelmediği için karımı asla aldatmadım.Aldatmayı düşünmedim.Güzelsin,bakımlısın,etkileyicisin,eğitimlisin.Ama senden daha güzel,daha bakımlı,daha genç daha seksi birileri mutlaka vardır.Öyle değil mi?MUSTAFA ESERYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6236
2 Firari Fırtına 4299
3 Mustafa Ermişcan 3606
4 Hasan Tabak 3381
5 Nermin Gömleksizoğlu 3072
6 Uğur Kesim 2956
7 Sibel Kaya 2794
8 Ömer Faruk Hüsmüllü 2710
9 Enes Evci 2497
10 E.J.D.E.R *tY 2234

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:893 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com