Denemeler

Bir Cemaat Daha Çökertiliyor
Okunma: 156
Serdar Adem - Mesaj GönderTürkiye Cumhuriyeti devleti hayırlı bir operasyona daha başladı. Darısı diğer cemaatlere… Devletin bağrına kanlı bir hançer gibi saplanan, yıllardır milletin kanını iliğini sömüren bütün cemaatler ortadan kaldırılmalıdır. Bu konuda acımak suretiyle kesinlikle zafiyet gösterilmemelidir.
Bu olumlu ve güzel operasyondan dolayı başta sayın Başkanımız olmak üzere emeği geçen bütün devlet yetkililerine ve güvenlik mensuplarına şükranlarımı arz ediyorum. Bu şanlı operasyonda dualarımız her zaman kendileriyle olacaktır.
Durmak yok, yola devam… Son cemaat ya da tarikat sahneden çekilinceye kadar, tarihten silininceye kadar devam... FETÖ’den sonra kendini mehdi sanan ikinci meczup Adnan Hoca cemaatine yapılan operasyon sonuna kadar devam etmelidir.
Kedicik diye anılan ve cemaatten daha önce kaçan Ceylan Özgül’ün itirafları kan duracak nitelikte. Ne diyor biliyor musunuz? Açın gözlerinizi de dikkatle okuyun.
‘7, 10,14 ve 17 yaşındaki kızlar burada tacize uğruyor. Defalarca tecavüze uğrayan kızlar var. Bu konuda çok fazla müşteki var. FETÖ bağlantılı bir grup bu… Uluslararası alanda Türkiye’yi zor duruma düşürmüş bir grup. Türkiye’ye kumpas kuran bir örgüt… Ajanlık faaliyeti yürütüyorlar. İnsanların tehdit, şantaj ve hapsedilmesi… Özellikle çok sayıda hapsedilen kadın var. Bu cemaat yurt dışındaki güçler tarafından oluşturulan bir vitrin…‘
Kendini mehdi diye tanıtan bu herif hakkındaki suçlamalara bir bakın: İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Adnan Oktar ve grubuna yönelik, "suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, tehdit, cebir, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, özel hayatın gizliliğini ihlal, resmi belgede sahtecilik, Terörle Mücadele Kanunu'na muhalefet, iftira, halkı askerlikten soğutma, hakaret, suç uydurma, yalan tanıklık, nitelikli dolandırıcılık, Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu'na muhalefet, Vergi Usul Kanunu'na muhalefet, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, kişisel verilerin kaydedilmesi, siyasi hakların kullanılmasının engellenmesi, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun'a muhalefet." 
Lanet olsun demekten başka bir şey geçmiyor içimden. Binler kere lanet olsun! Ama bunlara inanan beyinsizlere de yazıklar olsun. Binler kere yazıklar olsun! Tarikat ve cemaatlere inanarak peşinden sürüklenen aklı evveller de en yakın adli tıpa başvurarak insan olduklarını tescil ettirsinler. Zira bu zavallıların evrenin en akıllı varlığı olduklarına asla ama asla inanasım gelmiyor.
Çok sayıda tarikat ve cemaatin yabancı ülkelerin istihbarat örgütleri tarafından ülkemize karşı ajanlık yapması ve kumpas kurması için kuruldukları ve işletildikleri artık en beyinsizin bile anlayabileceği düzeyde ifşa olmuştur. Bu yüzden FETÖ’den başlayan ve Adnan Hoca ile devam eden temizlik ve kazıma harekatı pislik ve şer yuvası haline gelmiş, insanları dinden soğutmaya çalışan, himmet ve yardım bahanesiyle milletin ekonomisine el koyan bütün tarikat ve cemaatler yok edilinceye kadar devam etmelidir.Serdar AdemYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6272
2 Firari Fırtına 4336
3 Mustafa Ermişcan 3690
4 Hasan Tabak 3419
5 Nermin Gömleksizoğlu 3099
6 Uğur Kesim 2978
7 Sibel Kaya 2818
8 Ömer Faruk Hüsmüllü 2779
9 Enes Evci 2525
10 E.J.D.E.R *tY 2242

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:858 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com