Denemeler

Face Fahişesi
Okunma: 213
Serdar Adem - Mesaj GönderYeni bir cinsel tercih şekli belirdi teknolojiyle birlikte. Ekrandan en seksi elbiselerle ve en tahrik edici pozlarla et göstermek, abazanın sensörünü harekete geçirmek… Sanal seks denebilir… İnsanımızın ne derece tedavi edilemez boyutlarda abaza olduğunu bile bile. Sonra abazalar at sineği gibi özelden yazmaya başlayınca veryansın etmeler. Timsah gözyaşlarıyla. Bu da yeni bir moda... Gösterip teşhir edip sonra da ahlak namus abidesi kesilerek Abazalara sövüp saymak…
Cinselliğe karşı değilim elbette. Bu yazıyı da trilyonlarca yıldız sistemini yarattıktan sonra Alzheimer hastalığına yakalanmış gibi her şeyi unutup bir kadının vücuduyla uğraştığı iddia edilen Tanrılar adına konuşanların mantığıyla kaleme almıyorum. Olaya empatik bakmaya çalışıyorum. Çıkabilirsek buradan bir sonuca çıkmaya çalışacağız.
Face üzerinden en seksi kıyafetlerle en tahrik edici fotoğraflarını yayınlayan bir kadın düşünün. Hatta hemen faceyi açıp böylelerini anında görebilirsiniz. Bu kadın geri zekalıysa, akli melekelerini kullanma yeteneğinden mahrumsa ya da birtakım hastalıklar nedeniyle demans yani bunama hastalığına yakalanmışsa kendisini ayıplayamayız. Allah kimseyi bu hale düşürmesin diye dua bile edebilir, kendisi hakkında iyi dileklerde bulunabiliriz. İnsanlık bunu emreder çünkü.
Hatta isterseniz hemen kendilerine yorum bölümünden ulaşıp zeka seviyelerini kontrol amaçlı basit birtakım sorular yöneltebilirsiniz. Mesela özelden Merhaba deyin bakalım ne olacak? Bunu namus meselesi yapıp ciyaklamaya başlar bu tipler. Ben çoğunlukla direkt sormayı tercih ediyorum. Filanca hanım aklınız başınızda mı? Aynı şekilde çoğunlukla serzenişle karışık olsa da cevap alabiliyorum.
Eğer zekasında bir problem yoksa seksi elbiselerle vücudunu tahrik edici pozisyonlarda sergileyen bayanların şunu biliyor olması gerekir. Sergiledikleri ve cinselliği tavan yaptıran fotoğraflar ekran üzerine indirilebilmekte. Bu ne demektir? Aynı anda seksi bir fotoğrafın milyonlarca ekrana malzeme olması demektir. Yani abazaların o resimlere bakarak mastürbasyon yapmaları mümkün. Bunu o bayan anlamıyorsa ya geri zekalıdır ya da fetiş seksten zevk alıyordur.
Fetiş seks ne demek… İnsan iki cinsten oluşmuş. Birinin diğerini arzulaması mıknatısın iki zıt kutbunun birbirini çekmesi gibi bir şey… Önlenemez bir durum. Ayrıca zıt kutupların birbirine yaklaşması ruh ve beden dünyalarında sağaltıcı etkiler de yapar. Doğanın kurallarına karşı gelen bunun bedelini en ağır şekilde öder. Çocuk kaçırmaların, tecavüz ve sarkıntılık suç oranlarının son derece yüksek olması, polis kayıtlarında olup da açıklanması infial yaratacak ensest ilişkilerin utanç verici boyutlarda olması size bir şey düşündürmüyor mu?
İnsanlar dinden ayrıldığı için masalını sürmeyin önüme. İlgisi yok çünkü. Dünya üzerinde tarih boyunca din savaşları yüzünden en az iki milyar insan öldü. Savaş sonrası işgal edilen toprakların yer altı ve yer üstü kaynaklarının talan edilmesi ve kadınlarının cariye ya da esir olarak memleketlerinden koparılarak uzak memleketlere kaçırılması gerçeğini görmezden geldiği için zaten insana asla güvenmiyorum ve güvenmeyeceğim de. Gerçeği kendi çıkarlarına hizmet eden inanç ve ideolojilerine bahane ederek görmezden gelen insanın bulunduğu bir dünyada bütün suçların mutlaka bir kılıfı vardır.
Anadolu’da Orta Çağda katledilen çocukları, ırzına geçilen gencecik kızları Papaya bir sorsanız insanları hidayete erdirmek için yapılan Kutsal Haçlı Savaşları diye başlar, sizi sorduğunuza pişman eder. Aynı şekilde iki asır Orta Asya’yı talan eden, erkeklerini katleden, kadın ve kızlarını cariye ve ikinci, üçüncü eş olarak Arap yarımadasına kaçıran Emevi emperyalistlerin halifelerine sorma imkanı olsa ne cevap alırdınız? Orta Asya’yı hidayete erdirmek için… Anladık mı meseleyi? Ben hidayete ermek istemiyorum diye bir seçeneğiniz insanlık tarihinde asla olmadı. Bundan sonra da asla olmayacak.
Gelelim meselemize.
Faceden twitten seksi fotoğraflar paylaşıp bu fotolarla abazaların hayallerini süsleyenlerin birkaç mesaj geldikten sonra yaygara koparması son derece anlamsız ve gereksiz. Face ve twitten orgazma götüren fotoğraflar paylaşmak gelişen teknolojinin insanlara verdiği bir imkan. Yüz yüze görüşme sıkıntısı yaşayan özellikle kadınların bunu alabildiğine kullandıklarını görüyoruz. Örnek istiyorsanız bir süre face ya da twitteki akışı ekrandan takip edin bakalım. Erkekliğiniz diriliyor mu dirilmiyor mu? İşte o fotoğrafları paylaşanların amacı da bu. Gözlerini kapatıp sizi nasıl azdırdıklarını ve kendi fotoğrafını seyrederken ne yapıyor olabileceğiniz düşünerek doyuma ulaşmak.
Burun paylaşın bundan sonra…
Serdar AdemYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6307
2 Firari Fırtına 4370
3 Mustafa Ermişcan 3743
4 Hasan Tabak 3456
5 Nermin Gömleksizoğlu 3126
6 Uğur Kesim 3000
7 Sibel Kaya 2844
8 Ömer Faruk Hüsmüllü 2842
9 Enes Evci 2552
10 Turgut Çakır 2256

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1563 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com