Denemeler

Face Seks
Okunma: 218
Serdar Adem - Mesaj GönderTeleseksin yerini alan yeni bir sapıklık türü doğdu. Face seks. Ne yazık ki öyle bir yerleşti ki içimize, artık geri dönülmesi neredeyse imkansız. Kimsenin şikayet ettiği de yok ha, farkına vardığı da… Belki de herkes kendi yediği haltı bildiği için ortaya çıkmasın diye diğerlerinin hatalarına göz yummak zorunda kalıyor.
Bir kere çok basit ve keyifli… Özellikle kadınlar kızlar arasında çok rağbet gören bir sistem. Kadın ve kızların arasında bu derece rağbet görmesinin sebebi, bedenen yirmi birinci yüzyılı yaşamakla beraber zihnen orta çağdan kurtulamamış bir toplum olmamız diye düşünüyorum. Uzay çağında bile doğu toplumlarında kadın kendi bedenine hükmetme ve kendi kişiliğiyle yaşama hakkı ve imtiyazına sahip değil. Bu her alanda olduğu gibi cinsel ihtiyaçların giderilmesi noktasında da acı bir gerçek olarak ortaya çıkmaktadır.
Cinsellik bir ihtiyaç... Ayıp günah ayağıyla görmezden gelinemez… Bunun önüne geçmek mümkün değil. Akla mantığa yatmayan erkek egemen inançlarla kadını bu güzellikten mahrum etmeye çalışmak tarih boyunca hep geri tepmiştir. İran gibi çağdışı uygarlıklar Tanrılar adına yaptıkları baskılarla cinselliği ensest boyuta indirdiğinin farkında değil. İnsanın cinsel ihtiyaçlarını engellemeye çalışmak atom çekirdeğini parçalamaya çalışmak gibi sonuçlar doğurur. Ortaya çıkan bu enerji elle tutulamaz, kontrol edilemez.
Mesela internet, bunun dışa vurum yollarından sadece biri. Eskiden tezgah arkasında, merdiven altında, dulda bir köşede gösteren, elleten, koklatan kadın zamanla bunu face ekranlarında yapma şansı buldu. Ne oldu engelleyebildik mi? Bundan ötesi de var. Watsap seks. Birbiriyle canlı görüşen kişiler karşılık striptiz yaparak cinsel doyumlarını gerçekleştirmeye çalışmaktalar.
Facede sanal seks nasıl gerçekleşiyor, kısaca ona değineyim. Aşka yanıp tutuşan bayan kendi cep telefonuyla en seksi kıyafetlerle en tahrik edici pozisyonlarda çektiği fotoğrafları faceye yüklüyor. Sürekli gündemde kalmak ve erkeklerin cinsel sensörlerini sürekli teyakkuz halinde tutmak amacıyla yüklemeye kısa aralıklarla devam ediyor. Fotoğrafların seksiliği ölçüsünde yüzünü gizleyebiliyor ya da cinsel fantezilerini fake hesap üzerinden gerçekleştirebiliyor.
Belki sen de öylesindir güzel kız. Hatta sen de mahallesinde mazbut bir ev kadını, işyerinde ağırbaşlı bir kadın profili çizen hanfendi. Bilmiyor sanma…
Bu fotoğraflar kendi bedenini profiline bakanlarla hayal üzerinden paylaşmak gibi bir zevk türü ortaya çıkarmaktadır. Hem de aynı andan binlercesiyle… Normal bir şey değil tabi bu ama vakıa. O fotoğraflar ekran üzerine indirilebilmekte. Evli bekar birçok abaza diyebileceğimiz, doyuma ulaşmamış erkek bunları ya tek başına cinsel doyum aracı olarak kullanmakta ya da kadınlık özelliği kalmamış eşleriyle aralarındaki elektriği artırmak için yardımcı malzeme olarak…
Seksi ve erotik fotoğraflar paylaşan kadın ve kızların bu durumu bal gibi bildiğine adım gibi eminim. Anlatabiliyor muyum? Ondan sonra özelime abuk sabuk yazıyorlar diye yaygara koparmaları gerçekten çok aptalca. Anlatabiliyor muyum kızlar?Serdar AdemYorumlar (3)
Ortanca iskender (Mertcan Kaya) 20.07.2018 23:26
Yazdıklarınızın bir bölümüne katılıyorum fakat bir bölümüne katılmıyorum.

İnsanlık tarihi boyunca cinsellik bir ihtiyaç ama ana iki unsuru içinde barındırıyor.
Birincisi : Zevk
İkincisi : Üreme
Neredeyse her canlı sex yapıyor . bölünerek çoğalanlar ya da çiçekler gibi canlılar hariç . Fakat ne için yapıyor ? mesela bir aslan neden sex yapar ya da kediler neden mart ayında sex yaparlar ? .

Her cinsel birleşim aslında en başına gittiğimizde neslin devamlılığı içindir . Eğer ki ilk insanlar sex yapmasaydı bizler nasıl olabilirdik. Burada ki en önemli faktör şu;

sizin birleşimden ne beklediğiniz ? eğer ki siz ben bir kadınla sex yaparım diyorsanız şunu da bilmelisiniz. Doğabilecek çocuk ? bu çocuğun hakları ? kadının hakları ? oluşabilecek sosyal ve kültürel sıkıntılar mesela komşunun karısıyla yapmanız gibi ? ya da sizin karınızın başka bi adamla yapması gibi ?

Şunu bilmesiniz ki İSLAM kadının,çocuğun ve insanların haklarını hukuklarını dünyada ki bütün meramlardan ve sıkıntılardan oluşabilecek olumsuz tüm faktörlerden kurtarmıştır. Evlilik akdi sizin şuanda birbirinize verdiğiniz sözler veya beşeri olarak uydurduğunuz her şey İSLAM ı doğru anlamamanızdan ve uydurulan herşeye inanmanızdan ötürüdür.

Son olarak insan bu dünya da özgürdür . Ne isterse yapabilir . Fakat onun özgürlüğü ve yaptığı yanlışlar . Facebook'da açık fotoğraf ya da tangayla dolaşması size bir hak tanımaz. O ne kadar hatalıysa siz onun tuzağına düşerek ondan da aşağıya iniyorsunuz.

İnsanlar yanlışı görüp doğru tavır almalı . İnancınız beni ilgilendirmez fakat insanlara bakıp dini kötüleyemezsiniz. Bu ayıp insanların ayıbıdır . Dinin ya da Yaratıcının değil !

Black Rock 21.07.2018 10:04
(Öncelikle şunu belirteyim, yazınızı saçma bulduğum için yorum yapmak bile fazla geldi,ancak yine bayana yönelik "tacizi haketti" meselesine kayıtsız kalamadım) Cinsellik bir ihtiyaÇla başlamışsınız,sapıkları aKlayıp bayanları suçlamakla kapatmışsınız..TaSvip ettiğimden demiyorum ama bir bayan isterse çıplak koysun resmini,bu onun tacize, hakarete uğrayacağı ve bunu hak ettiği anlamına gelmez.yıllardır böyle kandırılmadık mı ?.ayrıca yine tasvip ettiğimden demiyorum.face te şurda burada sanal sex yapan bayanlar ve erkekler, Ne zamandan beri bir başlık haline geldiler?

Serdar Adem 21.07.2018 19:49
Anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Beni anlamayınca kadına yönelik şiddet bitecek mi? Uyumaya devam. Beni anlamamakla hayatı sıkıntıya sokan sorunlar bitecek mi? Ne haliniz varsa görün?


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6307
2 Firari Fırtına 4369
3 Mustafa Ermişcan 3743
4 Hasan Tabak 3456
5 Nermin Gömleksizoğlu 3125
6 Uğur Kesim 3000
7 Sibel Kaya 2844
8 Ömer Faruk Hüsmüllü 2841
9 Enes Evci 2552
10 Turgut Çakır 2256

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:367 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com