Denemeler

İslam Dünyası Hazır Değil
Okunma: 182
Serdar Adem - Mesaj Gönder
Küresel sermayenin elinde tetikçi görevi üslenen Amerika’nın eliyle başta BOP Projesi olmak üzere Arap Baharı, Yasemin devrimi gibi platonik isimler yüklenerek sahnelenmeye çalışılan operasyonlarla dünyanın üçüncü dünya savaşına hazırladığını görmemek için ileri derecede kör olmak gerekiyor.
Gereksiz yere ağlama sızlamaları bir kenara bırakıp dünya ekonomisine dolayısıyla da dünya siyasetine Yahudi sermayesinin hakim olduğunu kabul etmek zorundayız. İsrail mallarını protesto etmek tarzındaki dangalıklara bir son vermek zorundayız. Özellikle İslam dünyasının bu mantıkla ve bu performansla Yahudi sermayesini alt etmesi imkansızdan çok öte ütopya sayılmalıdır.Petrol gibi ekstra avantajları saymazsak ekonomik anlamda ayakta durabilecek doğru dürüst tek bir İslam devleti gösteremezsiniz.
Şimdiden üçüncü dünya savaşında kimin kimle savaşacağına dair kehanetlerde bulunmak son derece ahmakça bir meşguliyet olmalıdır. Mesele kimlerin savaşacağı değil, dünyanın bir savaşa ihtiyacı olduğudur.Savaş bir ihtiyaçtır. Evrenimizdeki bütün canlılarda olduğu gibi insanın da üstesinden gelemediği ve karşı koyamadığı temel içgüdülerinden biridir. Cinsellik ve üreme kadar, hayatta kalma içgüdüsü kadar temel ve olmazsa olmaz bir içgüdü. Biz ne kadar inkar etsek de Yahudi sermayesi ya da küresel Tanrılar bizi bizden daha iyi tanımaktalar emin olun.
Biz birtakım cemaat ve tarikatların, hatta mezhep, inanç ve kavmi taraftarlıkların peşinde kendimize bakmadan yakın ve uzak çevremize hatta haddimizi aşarak insanlığa ölüm korkusu ve ölümsüzlük isteğinin yarattığı ve şahsi menfaatlerimizi beslediği ölçüde doğru sanmak zorunda kaldığımız doğruları bilim ve teknolojiyi inkâr etmek pahasına dayatırken Yahudi sermaye üreterek gücüne güç katmakta.
Ne yazık ki İslam dünyasının Üçüncü dünya savaşında elinde Okunmuş Su ve her derde deva Dua Kitaplarından başka bir silahı olmayacak. Tarikat ve cemaatlerin İslam aleminin kan damarlarına girerek onu zehirleyen ve felç eden, bunula yetinmeyerek masalsı hayalleri ve akılla çelişen dayatmaları yüzünden İslam Aleminin bilim ve teknoloji noktasında adı bile okunmamaktadır.
Tarikat ve cemaatlerin savaşlarda meleklerin yardım edeceğine dair tevatürlerine de inanmayın. Onlara sadece şunu sorun. Aynı melekler ve ruhani güçler Balkan hezimetinde ve Kafkas faciasında neden yardım etmedirler? Melek sayısı mı yetmedi? Cemaat ve tarikatlar kendi aralarında girdikleri kıyasıya rekabette müşteri kapma amacıyla yaptıkları promosyonlarda kendi özel müşterilerine on binlerce melek tahsis ettiklerine göre, Balkan Savaşı ve Kafkas cephesinde görevlendirmek için melek sayısı yeterli olmalı. Ama bu savaşları Osmanlı bütün imkanlarını seferber ettiği halde kaybetti. Osmanlı’yı yıkan aslında Ruslar, Bulgarlar ya da Yunanlılar değildi. Osmanlı’yı çökerten, kanını emen medreselere çöreklenmiş tarikat ve cemaatlerdi.
İslam dünyasında elle tutulur tek devlet Türkiye Cumhuriyeti’dir. Bu da laiklik ve cumhuriyet sayesinde gerçekleşmiştir. Ancak tarikat ve cemaatler son kale Türkiye’yi de düşürmek için elbirliğiyle ve var güçleriyle mücadele etmektedir.
İslam dünyasının ve Türk milletinin bekası için bütün tarikat ve cemaatler devlet eliyle derhal tasfiye edilmelidir. Halkımız da körükörüne inanmaktan vazgeçerek bu şer yuvalarından olabildiğince uzak durmalıdır. Aksi takdirde üçüncü dünya savaşında okunmuş suyla savaşmak zorunda kalırız.
Bize bu kötülüğü yapanlara ben hakkımı asla ama asla helal etmiyorum. Ve bu karanlık kafaların sözde ibadetlerinin Tanrı katında değeri olmayacağını çok iyi biliyorum.Serdar AdemYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6279
2 Firari Fırtına 4343
3 Mustafa Ermişcan 3705
4 Hasan Tabak 3428
5 Nermin Gömleksizoğlu 3104
6 Uğur Kesim 2982
7 Sibel Kaya 2824
8 Ömer Faruk Hüsmüllü 2795
9 Enes Evci 2531
10 E.J.D.E.R *tY 2244

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:130 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com