Hikayeler

yorumunuzu bekliyom ona göere hayatımı çizecem
Okunma: 223
Aysel Güngör - Mesaj Gönder


şimdi bunları gö yaşımla yazıyorum çok mutluydum ama olmadı işte azeriyim harflarda yalnışım olsa anlayın özür dlerim gerçekten sevdim her şeye ktlandım ben onun için aiemden vaz geçdim benden once o bir kızl beraberdi anlatamıyorum ki o kız o tarafdan idi yani para uğruna çalışan bende o kızdan bunu kurtardım aşık oldu evlenme teklifi etti geldi isteddi beni bizimkiler yok dedi ben kaçdım hamile kaldım parasızlıkdan cocugumdan oldun sonra yine hamıle kaldım cocugumu dusurdum bızım kı kutahyaya calısmaya gıttı ben aradım canım kanam var yetıs dedım tamam dedı bır hafta ulasamadım sonra anneannem benı hastaneye goturdu geldı senı sevıyorum dedı afffettım sama onun hayatında sadece kardesı annesı annesını anlarım ama kardesı ayselı arama dıyor aramıyor onun telefonunu acma dıyor acmıyor ama bır erkek kardesı asgerdekı kardesının yanında ondan buyuyunun yanındakız kardesı zaten yanımda bır erkek kardesı var onun yanında benı dışlıyor bende oluyorum oda evlı karısıdA BENI COK KISKANIYOR SIZ BANA YOL GOSTERIN bu adamın karıs da benı kıskanıyor yemınle aşırı ben anlamadım bu kadın kocası benden ne istiyor yorumlarınıza gore haraket edecem lutfen ben kıtab şır ıcın yola cıktın neye mecbur oldumben ne yapıyım adamın parası evi işi arabası yok ben çok seviyom oda seviyor sadece kardeşi bana yol gösterin ne yapıyımAysel GüngörYorumlar (5)
Huseyin CAN 1.10.2018 23:53
Bence iyi düşün,kimsenin mutsuzluğunu istemem. Lakin daha başka birinin mutsuzluğunu görmüş ve yaşamış biri olarak şunu söyleyebilirim ; bir ömür böyle mi gidecek yoksa hala daha umudun var mı ? Benim de başımdan birşeyler geçti, yoklukta sevdik evlendik, kızımız oldu ve ayrıldık, ama işte yokluk kötü birşey. Ve bu yokluğun çoğu benim yüzümdendi. E karşındakinin de canı bir yerden sonra tak diyor, ya sen ya karşındaki kontrolden çıkıyorsunuz. En sonunda da mutsuz bir şekilde paramparça oluyorsunuz. İlişkilerde kadın tarafı biraz daha çaba gösteriyor erkeğe göre, erkeğin beklentileri,anlayışı ve düşünceleri biraz daha farklıdır her zaman. Ya herşeyi göze alıp yanında kal ya da bir ömür böyle geçer mi diye düşün ona göre davran. Sonuçta senin hayatın, ben seni tanımıyorum ama genel olarak bu böyle. Allah nasibinde varsa sizi, yoksa seni mutlu etsin bu işin sonunda.

Aysel Güngör 2.10.2018 01:12
ben ondan sadece beni önemsemesini istedim ben 5 tl yüzük takıb aieme altın deye söyledim ben sadece sevdim hiç bir şeyi aileme bildirmedim bu gün bildirdim ama oarasızlıkdan deyil ilgisizlikden o bana bir ömür paattes yiyelim cadırda kaalım dese ben razıyım o kadar sevdim işte

Huseyin CAN 2.10.2018 01:52
Bu sizin hayatınız, kendi seçimleriniz ve tercihleriniz. Gülü sevip dikenine katlanmak gerek, her güzel şeyin bir bedeli vardır. Önemli olan her iki tarafın da bu bedeli ödemeye hazır olması.

Nadir Şahingöz 2.10.2018 09:40
Valla boşuna kaçmışın ablacığım, kendinden başkasını güven yoktur. Sen ne kadar seversen sev, erkeklere güvenme abla , annenler seni vermemiş sen kaçmışın sonra seni o hale getirmiş o evlenmiş ama sen çocuğunla babası desen sana yalandan halen bakıyor anladığım kadarıyla delikanlı gibi sevse erkek oda babasından annesinden vazgeçer seni alır başka şehire gidersiniz orda yuva kurarsınız ama şuan sevdiğin adam tam bir karaktersiz şerefsizlik yanı ama iş işten geçmiş abla Allah yardımcın olsun güç sabır versin. Bundan sonra kimseye güvenme abla çoçuğun babasız büyüsün bırak o karaktersizide unut gitsin Allah’ından bulsun.

Başarısız YAZAR 2.10.2018 12:29
Senin gibi raybanlı bir deyyusa nasıl bir faydamız olabilir ki?


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6380
2 Firari Fırtına 4436
3 Mustafa Ermişcan 3844
4 Hasan Tabak 3550
5 Nermin Gömleksizoğlu 3191
6 Uğur Kesim 3048
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 2984
8 Sibel Kaya 2903
9 Enes Evci 2613
10 Turgut Çakır 2300

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:576 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com