Denemeler

SON SÖZ,ÖZÜR,TEŞEKKÜR
Okunma: 200
MUSTAFA ESER - Mesaj Gönder


    Saygı değer okuyucu kendinden bi-haber bu yazar müsveddesine tahammül ederek yazılarını okumak lütfunda bulunduğunuz için öncelikle hepinize teşekkür ederim.Aslında en büyük teşekkürü yazıları okumayanlar hak ediyor.Yazıları okumayarak kafalarının karışmasını engellemiş oldular.
   50 yıllık hayatında kayda değer başarısı olmayan,okumaktan başka bir şey bilmeyen vasat bir yazar müsveddesi olarak kerameti kendinden menkul yazılar yazarak insanların kafasını karıştırdığımın farkına varmış bulunmaktayım.Yazılarımı okuyanlardan yalnızca özür dileyebilir ve helallik isteyebilirim.Okuyanlara tek tavsiyem,okuduklarını unutmalardır.Belki daha sonra siteye gelerek tüm yazılarımı silerim.
   Yazılarımı sizler için yazmadığımın farkına varmışsınızdır.Yazıları yazarken bildiğimi zannettiğim ama bilmediğim pek çok şey öğrendim.
   Aynı zamanda yazıların ne kadar sıkıcı olduğunun da farkına varmışsınızdır.Başka sitelerde severek ilgiyle okuduğunuz,okuduğum yazılar benim klavyemde maalesef sıkıcı bir hüviyete büründü.Sıkıcılık elbetteki konularda değil kafa karışıklığından kurtulamamış şahsımda.
   Yazı yazdıkça ne kadar az bildiğimi ve yaşadığımı daha iyi fark ettim.Tam olarak yaşamadan ve bilmeden bir şeyler yazmaya çalışınca ortaya böyle sıkıcı yazılar çıkıyor.
   Sözü uzatmaya gerek yok.Saygı değer okuyucu verdiğim rahatsızlıktan dolayı özrümü kabul edin,hakkınızı helal edin.VE HER KİTABI HER YAZIYI OKUMAYIN.
   Allaha Emanet Olun. MUSTAFA ESERYorumlar (1)
faux masques 18.10.2018 11:22
Birileri sizi anlamiyor diye dusuncelerinizi bosamak derler buna.sahsi fikrim yanlis yapiyorsunuz.elbette en iyi karari siz verirsiniz,sayet vazgecerseniz yazmama dusuncenizden, bilgilerinizi aktarirken biraz daha populer dile basvurmaniz gerekebilir.


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6469
2 Firari Fırtına 4511
3 Mustafa Ermişcan 3983
4 Hasan Tabak 3640
5 Nermin Gömleksizoğlu 3265
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3137
7 Uğur Kesim 3109
8 Sibel Kaya 2977
9 Enes Evci 2677
10 Turgut Çakır 2351

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:2569 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com