Hikayeler

Ilk ağrılar
Okunma: 232
Ozan Çakmak - Mesaj Gönder


                    Yuvarlak yüz hatları vardı,siyah saçları aynı renkteki gözleriyle uyum içindeydi.Beyaz teni,muhteşem bacakları,pembe göğüs uçları...O gencecik,taptaze;bense delikanlı çağında zıpır...Hayat tesaduflerden mi kuruludur yoksa tesadüf dediğimiz şey hayatın ta kendisi mi?Bilemem.Bildiğim tek bir şey varsa o da onu çok sevdiğimdi.Gerçekten çok sevdim.Onunlayken ne yazık ki onu ne kadar çok sevdiğimi belli edemedim,çünkü soyut kavramlar o kadar ağırdı ki soyut kavramları tartışacak vakit bulamadık. İki gün ya da iki buçuk o kadar...Bu kısa zaman diliminde tüm duygu değişimlerini yaşadım.Sonra O gecikmeli uçağına binip kalbimle canım arasından havalandı.O giderken ben tuvalette gözyaşı dökmekle meşguldüm,temizlikcinin meraklı bakışları altında.Sonra,sonrası malum o beni aramadı uzun bir süre;bense zaten arayamam eldeki veriler sınırlı.Aradan epey bir zaman geçti,bir gün aramış,açmayınca mesaj bırakmış,"benim"diye.Aradım,otuz saniyelik bir konuşma...Tam seni seviyorum diyeceğim sırada telefon kapandı. Bu onun sesini son duyuşumdu.Ne kadar garip,dün giydiği kıyafetin rengini hatırlayamayan ben söz konusu O ve O'na dair bir konu olunca herşey o kadar netleşiyor ki...Hafızam bir onu bırakmıyor.  Ozan ÇakmakYorumlar (1)
Özgür Yazar 21.11.2018 01:52
Yazınız çok içten, samimi ama bence pek hikaye tarzı değil . Olay örgüsü zaman mekan , giriş gelişme sonuç. Yazılarınızda bu samimiyeti kaybetmeyin :)


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6436
2 Firari Fırtına 4485
3 Mustafa Ermişcan 3937
4 Hasan Tabak 3607
5 Nermin Gömleksizoğlu 3240
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3088
7 Uğur Kesim 3087
8 Sibel Kaya 2950
9 Enes Evci 2653
10 Turgut Çakır 2331

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1607 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com