Denemeler

DEMİR BEY
Okunma: 115
ibrahim varlı - Mesaj Gönder


   Rüstem olan ismini Demir olarak değiştirerek hikayeye başladı. Dökülen saçları canını çok sıkıyordu. Bir müddet düşündü ve gidip ektirme kararı verdi. Bu kararı vermesi aşırı kilolarından kurtulmak için tüp mide ameliyatı olmak istemesiyle aynı zamanlara rastlıyordu.
   Artık şişko ve kel Rüstem değil fit ve saçlı bir Demir'di. Az eğri burnunu ve biraz kepçe kulaklarını da yaptırınca daha bi moralli oldu. Kas kütlesi biraz azdı. Az biraz stereoid işini görürdü. Sporla eş zamanlı stereoide de başladı. Kısa zamanda çok mesafeler kat etti.
 
   Gittikçe kendine olan hayranlığı arttı Demir'in. Hayal ettiği bedene kavuşmuştu en sonunda. yaşı kırka merdiven dayasa da istediği gibi biri olmuştu. İyi ki piyangodan büyük ikramiye çıkmıştı da hayalini kurduğu mükemmelliğe ulaştırmıştı onu. 
 
   Arabasını da değiştirdi. Son model lüks bir araba aldı en hızlısından. 
 
   Evi de değişti Demir'in aslında villa satın alacaktı ama olmadı. Hızlı arabasıyla hızlı hızlı giderken planlarında bir değişiklik yapmak zorunda kaldı.
 
   Şimdi yeni evinde uzanmış yatıyor. Saçları ya da vücudu çok umrunda değil. Sadece uzanmış yatıyor Demir. Kalabalık dağılırken o yatıyor.
 
    
    ibrahim varlıYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6340
2 Firari Fırtına 4401
3 Mustafa Ermişcan 3789
4 Hasan Tabak 3506
5 Nermin Gömleksizoğlu 3156
6 Uğur Kesim 3023
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 2899
8 Sibel Kaya 2870
9 Enes Evci 2580
10 Turgut Çakır 2277

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:590 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com