Denemeler

Baktım Sana
Okunma: 204
Tuhaf Yazar - Mesaj Gönder


Pembe bir bulut sürüsü gelmiş de sanki beni uzaklara götürecekmiş gibi bir baygınlık hissi. Böylesine boş bir günde caddeden karşıya geçmeye çalışan senvarsın, karşımdasın ve harikasın. Etrafa bomboş bakarken beni fark edip on saniye durakladın bir önemim yoktu senin için.Senin kafanda dönüp dolaşan şeylerden biri değildim olamadım asla. Belkide asla sevemeyeceğin kadar aptal veya sıradan bir insandım ya da bir anda aşık olacaktın bana aramızdaki bağın esiri olup bensiz yaşamamayacaktın ama bunların hiçbirini bilmemeyi tercih ettin duraksamadın sıradan bir insanın yanından nasıl geçiyorsun benim öylece geçtin. 
Hep kendi kendime bunu sordum 'neden böyle bir insan oldun?' belkide böyle bir insan olmasaydım bir şeyleri sadece istemekle kalmayıp her şeye sahip olabilecektim belki de her şey benim istediğim şekilde olabilecekti.Fakat ben hep hayal kurmayı şeçtim hep uzaktan bakıp gülün ne kadar güzel olduğu düşündüm ama koklayacak cesaretim olmadı hiç dikenlerine boyun eğip bir kere olsun onun güzel kokusunu içime çekecek cesaretim olmadı. Hayatta her güzel şeye uzaktan bakıp iç çektiğim gibi baktım sana.  Tuhaf YazarYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6608
2 Firari Fırtına 4628
3 Mustafa Ermişcan 4115
4 Hasan Tabak 3768
5 Nermin Gömleksizoğlu 3380
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3306
7 Uğur Kesim 3203
8 Sibel Kaya 3089
9 Enes Evci 2776
10 Turgut Çakır 2429

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:241 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com