Romanlar

MANKURT 1
Okunma: 93
Mustafa Eser - Mesaj Gönder


WHAT IF?
MAN KURT
   (BU ROMAN KOMPLO TEORİSİ MANTIĞIYLA TASARLANMIŞ VE WHAT
İF-EĞER-OLSAYDI FORMATINDA KURGULANMIŞTIR.BU ROMANDA ANLATILANLAR HAYAL ÜRÜNÜ OLUP GERÇEKLERLE OLASI BENZERLİK TESADÜFİDİR)
BAŞKENT
15 EKİM 2024
ULUSLAR ARASI YARDIM FONU KOORDİNASYON MERKEZİ TIP MERKEZİ
PLASTİK CERRAHİ KATI 16588 no'lu oda.
   Odadaki yatakta yüzü tamamen bandajlarla sarıp sarmalanmış bir adam yatıyor.Yatağın
yanındaki refakatçi koltuğunda sarışın genç, güzel bir kadın dizinin üstündeki laptop’ta bir şeylerle uğraşıyor arada bir göz ucuyla yataktaki adamı kontrol ediyor.Duvardaki saat 15.30 u gösterirken hafifçe çalınıp açılan kapıdan beyaz önlüklü genç bir doktor girdi.Sarışın kadın laptop’ı kapatıp yatağın kenarındaki küçük sehpanın üzerine koydu.Tüm dikkatini içeri giren doktora verirken sağ eliyle belli etmeden baldırındaki tabancayı yokladı.
   Yatakta yatan adam doktorun ayak sesleriyle uyanmıştı. Genç doktor gülerek yaklaştı, yatağa doğru eğildi. Elindeki tansiyon aletiyle adamın tansiyonunu ardından ateşini ölçtü.
-Her şey mükemmel bayım. Bütün değerleriniz normal. Tansiyonunuz 120/70 gayet iyi. Kendinizi iyi hissediyorsanız yaptığımız ameliyatla ilgi olarak size biraz bilgi vermek istiyorum.İstemezseniz daha sonra gelebilirim.
   Adam gözlerini kapatıp açtı. Boğazından bir hırıltı çıktı.Genç doktor telaşla konuştu.
-Lütfen konuşmak için çaba harcamayın.Ses tellerinize yapılan operasyondan sonra bir süre dinlenmeniz gerekli. Lütfen kendinizi yormayın.
   Genç doktor gülümsemesini bozmadan aceleyle odadan çıktı. Bir kaç dakika sonra bir pansuman arabasını sürükleyerek geri döndü.
-Lütfen telaşlanmayın bayım. Şimdi yüzünüzdeki bandajları açıp pansuman yapacağım. Pansuman sırasında size yapılan operasyonla ilgi olarak kısaca bilgi vereceğim. Bandajları keserken lütfen hareket etmeyin.
   Genç doktor eline makası alıp yataktaki adama yaklaşınca yatağın kenarında oturan genç kadın elini alışkanlık eseri eteğinin yırtmacının altındaki silaha elini götürdü pansuman bitene kadar da elini silahtan çekmedi.Doktorun şüpheyi gerektirecek ufak bir hareketinde ateş etmeye hazır olduğu her halinden belliydi.Doktor sakin hareketlerle adamın yüzündeki bandajları kesti. Bir yandan da konuşuyordu:
-Dört gün önce hastanemize baygın olarak getirildiniz.Yüzünüzün sağ tarafındaki kesiklerden çok kan kaybetmiştiniz ve bilinciniz bizi telaşlandıracak kadar kapalıydı.Hemen size acil müdahale yapıp Plastik cerrahlarımızı çağırdık ve sizi ameliyat için  hazırladık. Uzun,uzun olduğu kadar da başarılı bir ameliyat oldu.Plastik cerrahlarımız baldırınızdan aldıkları deriyi yüzünüze yüzünüzden alınan deriyi de baldırınıza naklettiler.Ben ameliyatta asistanlık yaptım.Az önce söylediğim gibi ameliyat çok başarılı geçti. Mustafa EserYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6338
2 Firari Fırtına 4399
3 Mustafa Ermişcan 3787
4 Hasan Tabak 3503
5 Nermin Gömleksizoğlu 3154
6 Uğur Kesim 3022
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 2897
8 Sibel Kaya 2869
9 Enes Evci 2579
10 Turgut Çakır 2276

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:2605 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com