Denemeler

İFTİRADIR
Okunma: 61
Eyyup Akmetin - Mesaj Gönder


 

Müslümanlar yalan söylemez,

Verdikleri sözden dönemez,

Emanete ihanet edemez,

Münafıklara Müslüman demek, iftiradır.

 

Münafıklık Lawrence zihniyetidir,

Kendi ahlaksızlıklarını örtmek içindir,

Müslümanların artmasına engel olmak içindir,

Münafıklara Müslüman demek, İftiradır.

 

Yalan söyleyen bizden değildir, hadis,

Verdiği sözden dönen bizden değildir, hadis,

Emanete ihanet eden bizden değildir, hadis,

Namazlar olmadıkça cennete girilmez hadis,

Münafıklara Müslüman demek, İftiradır.

 

Resûlullah(s.a.v.) Efendemiz Kızı Fatıma(r.a)’a

“”Ey fatıma! Sakın namazlarını terk etme! Yemin derim ki Peygamber kızı olsan da namazların olmadıkça cennete giremezsin..”””

       Bütün bunları bilen bir Müslüman diğer insanlara kötülük yapa bilir mi? Yapsa da tövbe etmeden durur mu?  Tövbe deyince bizim insanımız, dilde tövbe sanıyor.  Tövbe dilde kalıyor, gönüle inmiyor..  Oysa ameller  sözlere göre değil, niyete göredir. Biliriz sanıyoruz..  Bakıyorsunuz kişi hem Müslümanım diyor, Müslümanlara ettiği hakareti, gavurlar bile yapmıyor. İşte bunlara Münafık deniyor,  Bizden değildir. Müslüman değildir demek değil mi?

    Okuduklarımızı anlayan, ya da anlamak istemeyen nesiller türedi. Kimseler yanlışları sahiplenmiyor..  Yediği haram içtiği haram, bakışı haram.. Ondan sonra şu gıdalarda şu besinler var. Bu gıdalarda daha vitaminli.. Haramın vitamini şeytani, haramzadeler yetiştirir,  hastalıklar neden artıyor..  Sağlık bilimi de nasıl? Bir dalavere ise geliştikçe hastalıklar artıyor..  Biraz okuyun, düşünün, sorgulayın.. Ver Allah’ım helal, haram senin kulun yer Allah’ım Müslüman sözü olma ihtimali yok.  Cahil değilsen..  Cahilsen dolandırılmaya, şeytana oyuncak olmaya hazırsın..  Ondan sonra çocuklar neden böyle? Besmelesiz her işin, helalleri bilmezsin, niçin yaşadığını bilmezsin..  Neden böyle.. Bir ilahi kanunlar var, uyarsan.. Huzurlusun, güvendesin. Birde şeytani kuralsız, özgür-hür, her sözde serbest yaşam, yalan, hile, her şeyi şerli, huzur, güven, bu dünyada cenneti arıyor..  Ara ara bulursun..  Bazı Babalar ev reisliğini severek unuttu.. Bazı analar, analığı kariyere severek tercih etti. Sorumluklardan kaçan kurtuluyor mu? Gavuristan’a bir bakın, araştırın, yarıdan çoğu hasta, alkolik, her şeyleri para.. Aile yok.. Gavuristan bizdeki Aileleri de kendilerine benzetmeye çok gayret gösteriyorlar.. Tabii olarak içimizde ki Münafıklarla, para, şehvet, süslü geçici zevklerin köleleri en büyük destekçileri.. Müslüman aileleri  kıskandıkları için, iftira, hile, yalan, talan..  Hedef Müslüman aileler.

      Müslüman olup da eşine, çocuklarına eziyet den kaç günahkar Müslüman çıkar..  Bizde, eş, çocuklar emanettir. Biz karıncayı bile öldürmek için, fetva isteyen ecdatların torunlarıyoz.. Zır cahil olanlar hariç kaç kişi inanır..  İnanıyoruz diyorsanız ne Müslümanlıktan nede insanlıktan nasibiniz zayi olmuş..  Deriz o kadar.. Bizim dinimiz huzurun, güvenin teminatıdır.. Bunları okumuş gavurlar bilirde, içimizdekiler, nasıl bilmezler. Cehalet mi? Art niyet mi?

    Garanti veriyoruz. Herkesin hesap vereceği günde görüşeceğiz.

Ölüm var ey fani, yalan, hile, iftira, talan, her türlü zevkler.. Ölüm meleğini görünce hepsi olur yalan…    Sen oyalan,

 

 

Halk isterse huzur,

Yüce Yaradan der buyur.

Halk istemezse huzur,

Yüce Yaradan iblise der ki sen buyur..

Seçme hakkı senin, ey aciz kul..

Önünde iki yol..

Biri hak yol..

Diğeri şerli yol.

Hak yolda azım, sadakat olanlara selam olsun..

Hayırlarda görüşürüz İnşa Allah.. Tek derdimiz sınavımız… 

 

İĞNELİ FIÇI NEDİR?
Yahudilerin, kaçırdıkları Yahudi olmayan çocukların kanlarını almak için kullandıkları yöntemlerden biri. Fıçının içi iğnelerle kaplıdır. Çocuğu fıçının içine canlı canlı kapatan hahamlar, ardından fıçıyı dakikalarca yuvarlarlar. Daha sonra fıçının dibinde bulunan musluk açılır ve toplanan kan ayinlerde kullanılmak ya da Mayasız Bayramında yenilen mayasız ekmeklere karıştırılmak üzere alınırdı.
Yahudilikte, insan kanının ikinci bir kullanım yeri ise Pessah (mayasız) bayramları olmuştur. Pessah bayramında bir hafta boyunca mayasız ekmek yapılır ve yenir. Yahudilerin bazı kollarına göre, bu ekmeklerin en makbul olanları ise içine insan kanı katılanlardır. Bazı tarihçilerin bildirdiklerine göre, Pessah bayramları, Ayrupa’da her yıl küçük çocukların kaybolduğu dehşet dönemleri olmuştur.
Kan içme konusunu şimdiye dek en iyi açıklamış kaynaklardan biri, 1803’te Moldavya’lı rahip Neophite’in yazdığı kitaptır. Bir hahamın oğlu olan Neophite, Yahudilikten çıktıktan sonra hristiyanlığı kabul edip rahip olmuştur. Babasının inancındaki bütün kanla ilgili ayinleri açıklamıştır. Bazı Yahudi tarikatlarının, insan kanı kullandıklarında Yehova katında daha “üstün” olduklarına inandıklarını anlatmıştır.
İşte Yahudilerin bulundukları ülkelerden sürülmelerinin nedenlerinden birisi de bu sapık adettir. Özellikle İspanya’da, kan içme olayları defalarca gündeme gelmiş, bu olaylar halk arasında büyük huzursuzluk meydana getirmiştir. Sayısız çocuk kaybolmuş, cesetlerin bir kısmı tamamen kanı çekilmiş bir durumda bulunmuştur. Osmanlı İmparatorluğuna geldikten sonra da, Yahudilerin bazı kolları, bu sapık adetlerine devam ettiler.
Osmanlı zabıtlarında bu konuda gelişmiş pek çok olay vardır. Bunların en önemlileri 1715’te Amasya’da, 1840’ta Şam’da ve Rodos’ta, 1633-1843 ve 1866’da İstanbul’da, 1863-1868 ve 1870’te İzmir’de kayda geçen olaylardır. Bu olaylarda pek çok Yahudi suçlu bulunmuş ve idam edilmiştir. Yahudi tarihçi-yazar Avram Galante, “Histoire Des Juifs de Turquie” isimli kitabında bu konuda gelişmiş olan olayları uzun bir şekilde anlatmaktadır.
İstanbul Kadılığı 1715’te (11 Şevval 1128) olan kan içme olayında, Ahmet isminde bir Türk çocuğunu kaçırıp kanını içen Menahim, Sabetay ve Avram isimli üç Yahudiyi idam cezasına çarptırmıştır. Fanatik Yahudiler kan içme adetlerini bugün hala uyguluyorlar. Filistin’li pek çok küçük çocuk bu korkunç ibadetin (!) kurbanı olmuştur.
Yıl 2006’nın Mayıs Ayı. Ankara’nın fakir semtlerinden Sincan’da, organları alındıktan sonra çöpe veya duvar diplerine bırakılmış 7-8 yaşlarındaki çocuk cesetlerinin sayısı 13’e ulaşmış. Türkiye’deki organ mafyasının ardında Yahudiler’in olduğuna ve bu organların İsrail’li hastalara nakledildiğine dikkat eder misiniz?!!!
Sadist hahamların uydurduğu bu akıl almaz vahşet, tarih boyunca sayısız masum insanın acımasızca öldürülmesine yol açmıştır.
Yahudiler Tevrat’ta emredilen bütün vahşet türlerini İsrail devleti kurulduktan sonra çok rahat uygulama fırsatı buldular. İşgal ettiği topraklardaki savunmasız halk İsrail’in sapık ibadetlerinin kurbanı oldu. Haber alınamayan binlerce kayıp Filistin’li çocuktan birkaçının cesetleri kanları çekilmiş olarak bulunmuştur. Bugün İsrail hapishanelerine konulan, yüzlercesi kadın ve çocuk olmak üzere on bini aşkın Filistin’linin akibeti bilinmemektedir.
Azınlıkta oldukları ülkelerde bile bu korkunç ibadetlerini terketmeyen yahudi fanatiklerinin, tamamen hakim oldukları Filistin’de aynı kan ayinlerini uyguladıklarını tahmin etmek güç değil.. Gavurun Kolasını içerken ne içiyoruz acaba..?  İnsanlar neden bu kadar şuursuzlaştı acabaa?
Eyyup AkmetinYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6394
2 Firari Fırtına 4451
3 Mustafa Ermişcan 3864
4 Hasan Tabak 3565
5 Nermin Gömleksizoğlu 3204
6 Uğur Kesim 3058
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3004
8 Sibel Kaya 2915
9 Enes Evci 2624
10 Turgut Çakır 2308

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:20489 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com