Romanlar

Delirmişsin kızım sen..Ben değil Östrojen yaptı..
Okunma: 224
x.eva blabla - Mesaj Gönder


Sayfa seçiniz: Sayfa: 1 - Toplam Sayfa: 10
Selam ben kod adı Havva  veya Eva da diyebilirsiniz. Yakında herkes bu ismi bilecek zaten. kafasında kuran deliren seven üzülen sonra da bi anda unutan akıllı kadın.. Akıllı, güzel, çekici ya da takıntılı, duygusal, kıskanç bir kadının bir çok sıfatı olabilir tabii ama her erkeğin de sahip olduğu sıfatlar gibi.. Dünya var olduğundan beri ne yazık ki bu sıfatlar sadece kadına ithaf edilip, bizim seçiciliğimizi nasıl artırıp, nasıl arttırmadığını belirliyor.
Karantina bana yaradı ama fiziken, kimyasal olarak beynim hala eski acılarımda yani beni acıttıkları zamanlarda..Kafama koydum kaç zamandır hayalimdi bütün exlerimi toplayıp oyun oynamak.. Tek başıma yapabilir miydim peki? Pek sayılmaz kız kardeşim var ama o benim kadar çılgın değil.. Şu aralar flörtlerim var onlarla mutlu saçmayım ama erkeklere güven olmaz gerçek hallerini görene kadar..Gerçek çocuksu haller falan bunlar olmazsa olmaz..Duygusallık yok artık bende ama yinede bi hormon karmaşası görmeye görsün çıkıveriyor bir yerlerimden..
Konuya başlamak gerekirse biz kadınlar neden böyleyiz olay sadece fizikselde değil bambaşka birşey kadınız ama kadın olmanın olayı emin olun 90-60-90dan çok daha farklı çok çok farklı..Hele o hormonlar yok mu bizi annecik, bizi güzel çekici yapan ahh onların dengesi bizi mahvediyor.. Siz erkeklerde bize şımarıklık yapa yapa şu hormonların negatif etkilerini ortaya çıkarıyorsunuz. Çok bilgisiz, boş, kafasız, boş yere enerji harcamayan vücutlarınız kafanız beyniniz boşsunuz bebeklerim boş. Olay ne zaman cinselliğe gelince Freud kesilirsiniz orası da ayrı, açsınız ama yemeğe değil deliğe.. Sadece bi deliklik ömrünüz var..Kusura bakmasın böyle olmayanlar eminim var böyleleri de ama zor kısıtlı sayıda..Şimdi okuyup nerenizle gülümserseniz gülün çünkü bunlar son gülüşmeler olacak bundan sonra aşk stresi sarsın etrafınızı sonsuza dek bir kızın kalbini çalmak için uğraşın evlenin dehşet bir aşkla çocuklar yapın belki öyle nesillerimiz de sevgi dolu olur..
Benim hikayem uzun kötü vs değil ama orta halli ve bunaltıcı, her kadının başından geçen, yapmak istediği şeyler anlatacaklarım. Ne yazık ki yaptım da anlatacaklarımı ama pişman değilim. Üzdüler bacılarım beni de hemde çok haketmediğim kadar şu zarif ruhumu.Kafama taktım beni üzen exlerimi, aslında tek onları değil, biz güzel varlıklara, kadınlara eziyet çektiren herkese..Bulduğum kadar yardımcı dostlarımla nerden bulduğumu ilerleyen zamanlarda anlatacağım onlar olmasa bu işlerin hiçbiri olmazdı.. Bana ne derse desinler exlerimi topladığım gün canlı yayın yapacağım tüm platformlardan herkes görsün bilsin deli nasıl olurmuş..İlk olarak bunu açtığım yer xwebdi bildiğiniz deepwebin chat platformlu olan sitesi(Size herşeyi anlatamam anlayın farklı bir yer.) x.eva blabla

Sayfa seçiniz: Sayfa: 1 - Toplam Sayfa: 10


Yorumlar (6)
x.eva blabla 3.07.2020 10:00
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum, hikayemin devamı var yorumlarınıza göre koyacağım..Sağlıklı ve mutku günlerr :)

Ali Rıza BAKIR 5.07.2020 17:04
Tam olarak nasıl bir yorum beklediğini bilmiyorum ama önce yazının biçimi ve yazabilmen hakkında bir kaç şey söyleyeyim . Bir kaç devrik cümleye rastladım , biraz da anlam bozuklukları ve aynı cümle içerisinde çelişkiler mevcut . Sanırım aklındakileri hızlıca yazıya dökme isteğin sebep oluyor bunlara ama halledilmeyecek şeyler değil . Biraz daha dikkat ve yazdıktan sonra bir kaç kez okuyup cümleleri düzenlemek bu sorunu epey çözecektir . Diğer yandan keskin ve net tabirler ilgi çekici olmuş , hani sonunu merak etmemi sağladı , bu kısım en iyi yanı diyebilirim . Dediğim gibi fazla acele etmezsen bahsettiğim eksiklikler yeterince azalacaktır . Biliyorum söylemek istediğin çok şey var bu yüzden acele ediyorsun ama buna gerek yok istediğin zaman ve istediğin kadar yazmak senin elinde .
İçeriğine gelecek olursak pek bir şey söyleme fırsatı vermemişsin açıkçası . Kararların ve düşüncelerin de herhangi bir sorgulama olmadığı için yorum hakkı kalmıyor bize . Bununla beraber erkekler ve kadınlar arasında ki farklar yada benzerlikler konusunda biraz daha empatik davranman seni sert tepkilerden koruyabilir ki zaten uzun zamandır karşılaştığın sert tepkilerin sebebi de bu fazla kadıncı düşünmenden kaynaklanıyor bence . Ben genelde insanları yargılarken veya onlar hakkında bir şey söylerken cinsiyet gözetmeksizin bunu yapma taraftarıyım . Çünkü o zaman daha genel ve daha doğru fikirler çıkıyor ortaya ki bir insanı sadece cinsiyet üzerinden eleştirmenin de biraz haksızlık olduğunu düşünüyorum .
Genel olarak ilgi çekici ve sürükleyici olmasını sevdim ama sert ve çoğu zaman kişiden kişiye değişen durumların herkes için geçerli olduğu izlenimi verilmesini pek onaylamıyorum .
Teşekkürler :)

x.eva blabla 5.07.2020 17:21
Yorumunuz için çok teşekkür ederim öncelikle bunlar benim düşüncem değil, Havva'nın düşünceleri :) , yani bu hikaye fikri kafama bir anda geldi ve yazma safhasında bir anda bazı şeyler ekledim. Kafa karıştıran tarafı biraz bu olmuş olabilir. Cinsiyetçi kafayla asla yazmadım sorunlar cinsiyetlere yüklenmemeli zaten lakin Havva'nın da bazı konularda yanıldığını göstermek de istiyorum. Okurken Havva'yı yazarla bağdaştırmazsanız sevinirim. En yakın zamanda düzeltemelere de bakacağım, sağlıklı günler. :)

Ali Rıza BAKIR 5.07.2020 17:35
Zaten cevaplarım Havva kişisine yani sizin deyiminizle olayın kahramanına . Hani yazıda sadece tek bir kişi olunca bende sizin düşüncelerinizdir diye düşündüm . Öyle olsa bile pek sorun değil benim açımdan yargılamak veya linç etmek bana göre şeyler değil . Birine zarar vermediği sürece herkesin fikrine ve bakış açısına saygım var . Sonuçta hepimizde farklı koşullarda devam ediyoruz hayata , bu yüzden ortama ve duruma göre doğrular yada yanlışlar değişebilir .
Şunu da belirtmek istiyorum ki ilginç bir yazı olmuş , hani garip bir şekilde çekiyor insanı . Mutlaka bekliyorum devamını . Sizede sağlıklı günler :)

x.eva blabla 5.07.2020 17:54
Teşekkürler tekrardan devamı gelecek hazır bir çok bölüm var elimde zaten umarım severek devam edersiniz..Eleştirileriniz hoşuma gitti aslında, sadece yanlış anlaşılmamak için açıklama gereğinde bulundum, bazı noktalarda yanlış düşünmüş olabilirim yazarken ama tabii ki herkesi içermiyor buradaki yazdıklarım. Her insan kendin şahsına münhasırdır. :)

Ali Rıza BAKIR 5.07.2020 18:17
Evet aslında bu yazının bir kurgu olduğunu belirtmeniz bir yandan iyi oldu . Yanlış anlaşılmak demeyelim de yanlış tanımanın önüne geçmiş oldunuz . Aslında bu yazının kurgu oldugunu düşününce biraz şaşırdım doğrusu . Hani gerçekten bambaşka bir kişiliği aslında çok iyi empatileyip yansıtmışsın . Merakla bekliyorum , görüşmek üzere :)


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6463
2 Firari Fırtına 4507
3 Mustafa Ermişcan 3976
4 Hasan Tabak 3634
5 Nermin Gömleksizoğlu 3262
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3133
7 Uğur Kesim 3106
8 Sibel Kaya 2973
9 Enes Evci 2673
10 Turgut Çakır 2347

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1281 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com