Denemeler

Kadınlar Masum Değildir
Okunma: 86
Evliya Ermiş - Mesaj Gönder


Aşk ve Masumiyet.. Bu ikisini kadınlar yarattı.. Fiziği ile başarılı olamayacağını, çevresinde ondan çok daha iyilerin olduğunu fark eden kadınlar.. Hiçbir insan masum değildir.. Kadınların en büyük silahları fizikleri sonra ise masumiyetleridir.. Hiçbir insan masum değildir. Ben çeşitli kültürlerde zaman geçirmiş evrimsel zihne sahip bir düşünür olarak söyleyebilirim ki eğer kadınlar gerçekten erkeklere karşı oynadıkları masumiyet rolüne sahip olsalardı insan türü devam edemezdi.. Nasıl ki bukelemun çıkarları için renk değiştiriyorsa kadınlar da masum rolüne bürünüyor.. Aptal şairler ise etkilenip şiir yazıyor.. Evet ben de şiiri çok seviyorum ama benim şiirlerim hayali sevgili yani gerçekte olan biri değil yani kendi içsel duygusallığımı sevgili diye betimliyorum..


Kadınların arasında bir sır var bunu sadece bazı erkekler bilir.. O da kadınların masum olmadığıdır.. Nasıl usta rolcüler anlayamazsın.. Ortama bir erkek sinek girsin hepsi aniden masum, alımlı olurlar.. Sinek uçunca aman Allahım kızları kendi aralarında baş başa iken görme Allah sakınsın..


Ben gördüm sen görme.. Bunun da bir yalan olduğunu görünce yeter ulan her şey mi sahte deyip hayata filan küsersin sonra 🙂


Kadın kabiledeki en güçlü erkeği elde etmeye çalışan şeytandır.. Cennetten kovulmalarına neden olur.. Masum rolü yaparak..Elde ettikten sonra gerçek yüzü açığa çıkınca kovulurlar cennetten..
Evliya ErmişYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6507
2 Firari Fırtına 4541
3 Mustafa Ermişcan 4024
4 Hasan Tabak 3676
5 Nermin Gömleksizoğlu 3297
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3184
7 Uğur Kesim 3133
8 Sibel Kaya 3008
9 Enes Evci 2704
10 Turgut Çakır 2373

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:638 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com