Hikayeler

Sonuç?
Okunma: 46
Hep de Böy - Mesaj Gönder


İki gün sonra çayını demsiz içtiğinde arayacak! Aramadı mı? Sözünde durmadın. Yerinde saymadın. Çık dışarı. Cezalısın. Yerini kimler aldı? Çalmasın. Sen onu çalmadın!!! O gün canlı yayın vardı da ondan. Ne yapalım varsa görünürde ben de vardım. Ne çayı zaten, hiç ciddiye almadın. Anladım. Okursan yeterince biz de geri adım atarız. Sizi yaralamaya da gönül vermedik yani. Küstüm gittim mi sandın? Anladım. Ne çayı zaten. Demsiz mi gerçekten de? O eski demli çaylar nerede? Çalmadın. Çalmadı mı hiç? Anladım. İşte, eh işte... onların yerini de ben aldım. Sen anladın! Aksi durumda bir şeyler çaldı sananlar oldu galiba. Aynı anlamsız dilde ne kadar da kötü bir cümle. O konuyu sen anladın. Bu konuyu ben anladım. Anladım! Sen çalmadın. Binlerce başka notadan... sen hangisinden rol çaldın? Kim olsa bunu sormaz mı?  Oku. Oku. Ben sana oku derim! Zalimlerin arasına karışıp giderken... düşmanlaşmanın tanımlarından hangisini sevdin ki, şimdi bunları sevdin, az sevdin, çok sevdin, kaçıp gittin ve en sona kalandın? Tam o anda herkes, çocuklu bir hayatın disiplinine değinirken, sen hangi sütlü ballı  yolları terk ettin ki... kendini sıfıra sıfır garantiye aldın sandın? Boş ver, onlar artık gerçekten de rol icabı yemediklerin derken, ne kadarını aynı karede ispatlayabildin ki? Ne kadarından utandın? Ne kadarını ele aldın ve yalanladın? Ama benim sanatım şimdi beş para etmez! Benim sanatım... ve senin tuzakların. 
 
- Ben yarın gelemeyeceğim canım? Seni ararım! 
 
Bir daha görüşmeyelim. Tamam. Ben anladım!!! 
 
Kalbimi hiç kırmamış olan ve ben: biraz zor anladım:) Bir sevdiğin yoksa diye diye... çayımı yudumlardım. Öyle mi canım! Ben reklam sanmadım. Son raddede reddede. Hep de BöyYorumlar (1)
Hep de Böy 27.12.2020 13:08
https://www.youtube.com/watch?v=m9LobsW8mLk


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6537
2 Firari Fırtına 4566
3 Mustafa Ermişcan 4049
4 Hasan Tabak 3702
5 Nermin Gömleksizoğlu 3320
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3216
7 Uğur Kesim 3150
8 Sibel Kaya 3031
9 Enes Evci 2726
10 Turgut Çakır 2387

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1740 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com