Hikayeler

Yılbaşı Kutlaması Yapmamak
Okunma: 58
Hep de Böy - Mesaj Gönder


Bizim kaderimizi en güzel yazacak olan sensin... hayatımıza neler gelip, neler gidecek diye gösterdiğinde bize insan yerine sapıkları gönderme. Bizi haddini aşıp sesin içinden konuşan insanların her türlüsünden dünyada ve ahirette uzak tut. Onlarla aynı cennette bile olmayalım... Benim sınırlarımı aşan her türlü tekliften her türlü canavarlaşmış ruh hastalığından bizi uzak tut! Onlarla aynı dünyada yaşadığımızı anlayamayacağımız kadar iyiler, demek hiçbirimizi kurtarmadı. Bu katil ruhlu insanlar yüzünden bize hastalık tanıları koyma. Hastalığı da şifayı da verecek olan sensin... bunların olması için yapılması gerekenleri yapmakla, kendi görevini yerine getirmek arasında bizi inancımızdan ayırma! Bizi ses çıkaran yaratık tanımaktan alıkoy... onları sonsuza kadar bize gösterme. Bize erişemeyecekleri bir cehennem varsa, orada olmayı hak etmelerine dair bize sapık sapık roller verme. Onları içselleştirmiş bazı beyinsizlerin bizimle aynı haklardan faydalanmasına izin verme. Senin kuralların net! Bu dünyayı üç günlük hevesi için yaşamış her lanetlenmiş insanı bizden def et. Sesin hızını bilen biri lazım diye çıkılan yolda, kendi tükürüğüne sahip çıkamayan insanlar olduysa da, onların en büyük cezaları hak ettiğini bana anlatan bir diğer haddini bilmezin iftiralarından bizi koru. Ticari kaygılar nedeniyle pislik yuvası adını verdikleri tuzaklarına düşmeyi kimseye nasip etme. Dinsiz ve de imansız bu insanların hayatımızdan çaldıklarını küçümsemelerine seyirci kalma. Bu insanlar bizi acınacak durumlarıyla sömürebilecekleri bir güne göz dikmiş olsalar da, bizi onlardan gelebilecek tek şey olan belalardan koru. Bunları yanımıza yaklaştırma. Ruhsuz olduğumuz var sayımıyla yaşanacak tek bir dakikayı bile bize nasip etme. Bilmediğim halde bildiklerini, anlatmadığım halde anlattıklarını neden anlıyorum? !!! 
 
O da ne ki ;sadece ot ve bok! Ve beni akıl hastanesine kapatmaya karar verenleri de unutma!  İntikamımızı al. Onları bu dünyada barındırma. Sen şımarıklardan tiksinirsin. Herkes nefret ettiğini söylüyor... KİM BU ADAM? Lanet olsun. Lanet olsun. Lanet olsun. Biz senin ses siteminden habersizmişiz. Daha ne olsun? Bu hırsı benden def et... Yanıma insan yaklaştırma. Hapishanelerine de masum insanları koyma. Hep de BöyYorumlar (2)
Hep de Böy 31.12.2020 11:15
https://www.youtube.com/watch?v=TVBrBQelUGs

Hep de Böy 31.12.2020 13:31
https://www.youtube.com/watch?v=1OzXnT-uqfY


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6539
2 Firari Fırtına 4568
3 Mustafa Ermişcan 4051
4 Hasan Tabak 3705
5 Nermin Gömleksizoğlu 3322
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3218
7 Uğur Kesim 3152
8 Sibel Kaya 3032
9 Enes Evci 2728
10 Turgut Çakır 2389

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:134 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com