Hikayeler

Bilemiyorsunuz!
Okunma: 48
Hep de Böy - Mesaj Gönder


Discoya gidelim mi? Babanlar da gelir... 
Peki.


O kadar iğrenç ki kıskanmana bile gerek yok. Aile değerlerine pek lüzum yok. Rahatlıkla girip çıkıyor artık bu rahatlığı terk edecek değil. Sen buna disco demeyecek miydin yani? O kadar korkunç ki sevmen şart değil. Sevgi hakkında okuduğun abuk sabuk şeyler yasak değil. Sevdiğin adamın üstüne atladım ama hadi artık. Sen ne yaptın? Bu ne yani o kadar çirkin organı havada uçuşan da benimki yani, asıl sen niye baktın? Bunlara film süsü verip herkese bir göz kırptım! Boş ver aynısı sana da olmuş ne de olsa, sorun yaratmazsın. Bir baktık diye ölecek değil ya... bence sen bana taktın. Bu suçlular ortaya çıkınca, seninkine 'kurtarın kızımı' diye yalvarttın, o yani, sen yarattın. Gerçekten de kimse masum değil. Sana mı kaldı mumyacılık oynamak. Biraz abarttın. Tamam bu sosyal medya galiba... önemli olan bunu anlamak derken beni de düşürecektiniz az kalsın... du bakayım, galiba buldum seninkini. Şu anda yanındayım. Biri şuna son versin. Bence de! O da seninki. Beyni olmaması dışında normal görünüyor... o zaman da ben seviyor sandım. Adam ödül almış kitabıyla, sen neden zehirli yılan yalattın? Hani cahil kalacaktın, niye anlattın? Hem ben sizde on ay kaldım, sen bizde sadece iki gün kaldın. Bak o manyağı böyle atlattın.  Burada da silah nereden çıkmış ama... filme koyamadık. O nedenle de tarih okutacaktın. 
 
Anladım. Görüşürüz. Bu dünya bu! Dönüp duruyor yine de... devam edeceğiz. O nedenle adamı terk ettim, bıraktım. Ben aklını çeldim ama ben bıraktım! Çok cool-muş. Dayanamamış. Kitap yazmış bence. Hep de BöyYorumlar (1)
Hep de Böy 5.01.2021 11:06
https://www.youtube.com/watch?v=564xkQxkXco


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6539
2 Firari Fırtına 4568
3 Mustafa Ermişcan 4051
4 Hasan Tabak 3705
5 Nermin Gömleksizoğlu 3322
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3218
7 Uğur Kesim 3152
8 Sibel Kaya 3032
9 Enes Evci 2728
10 Turgut Çakır 2389

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:251 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com