Şiirler

Yeni Aşk Gülü
Okunma: 3163
Turgut Çakır - Mesaj Gönder


Hangi cesaretle baktım
Deniz mavisinden
Derdimi kalbime yazdım hemen
Sevdim seni canı gönülden

Seve seve tükendi ömrüm
Ama geleceğim peşinden
Zaten yandı kalbim yanacak daha
Yine en iyisinden

Çok sevmiştim seni ama canım sıkıldı birden
Deniz dibinde kaldı her şey, ben sonsuza yolcu iken
Tam kurtuldum derken eski dertlerimden
Bana yeni aşk görünürken vazgeçeyim eskilerdenTurgut ÇakırYorumlar (4)
Özgür Gürkan 15.08.2011 03:05
orhan örs 14.08.2011 18:34
Site yönetimi uyuyor Özgür. Uyandırmak istersen bir adet pırlanta al ve bir de masal uydur git çal kapılarını. Özgür, bu sitede senin gibi düşünen gereğinden fazla üye var zaten. Şimdi bir de seninle mi aynı tartışmalar yapılsın! Başlasak tartışmaya üç-beş tane ezber cümlenin etrafında dönüp duracaksın. Çek şu saçma günlüğünü bence.

Özgür Gürkan 14.08.2011 18:41
çok komiksin :) hoşgeldin bay o..

orhan örs 14.08.2011 18:42
İddia ediyorum ki, bir kaç yorum daha devam ettiğinde site komedinin şahını görecek! Denemek ister misin?..

Özgür Gürkan 14.08.2011 18:44
TABİ..ANTREMAN OLUR..


orhan örs 14.08.2011 18:51
Neye antreman olur?


Özgür Gürkan 14.08.2011 18:55
:) Tebrik ediyorum sizi.. Beni anlamışsınız.. Ve "anterman" ı hemen düzeltmişsiniz.. :) Sanırım ben de bişey öğretmişim size..
Anterman, pardon antreman derken yazarız işte karşılıklı..


orhan örs 14.08.2011 19:02
Seni anlamakla, yaptığım bir yazım yanlışını düzeltmek arasında bağ kuracak kadar alengirli bir beyin yapısına sahip olman muhatapların için eğlenceli ama senin için talihsiz bir durum! Öncelikle biraz ciddiye alınmak istiyorsan yorumunun içine ":)" gibi şeyler tıkıştırma. Karşılıklı yazmak konusunda ne kadar gidebileceğin yazdığın bir yorumu beş dakika geçmeden silmenden belli. Ve hiç gelecek vaad etmiyor. Ne o Özgür, Kartal Sapağı'nda işler aksi gitti de avuntu peşinde misin?..


Özgür Gürkan 14.08.2011 19:24
:) Çok terbiyesizsin.. Farkında mısın? :) Sence neden insanlar terbiyesizce kelimelere başvururlar? Yetersizliğini hakaretlerle terbiyesizlikle mi örteceksin? Bay(Sanırım bay) O.Ö?

"alengirli bir beyin yapısına sahip olman" Buna katılsam bile ya senin ki gibi bi beyin yapısına sahip olsaydım; mazallah..

"muhatapların için eğlenceli " derken bir sınıf ayrımımı var bu sitede? Hayırdır? Hiç yakışmıyorsun bu siteye bu mantıkla.. Çok ayıp.. Muhatap dediğin o üçüncü şahısları neden aşağılıyorsun.. Çok ayıp..

ozgurroman.com sitesinin ana sayfası biz kimiz bölümünde şu yazıyor: "Özgür romanda her şeyi yapmakta özgürsünüz. İstediğiniz fikri önerebilir; istediğinizi yazabilirsiniz" Bu yüzden sanane ":)" bu tür işaretlerimden :) Hem şu yazıyı hatırlıyor musun? Senin sayfanda ki "Yevmiye Defteri" yazına yorumlardan.. Sen yazmışsın, bak oku..
""""İlk kez bir yazıyı direkt klavyeden yazdım. Daha önce kağıda yazar, aktarma yapardım. Modernizme açılan bir kapı niteliğinde olan, şu elimde görmüş olduğunuz günlük sadece 10 lira. Yanında çakı-çakmak-ayna-tarakta hediye. Okuyun okutun....
Bu sabah saçmalayasım var galiba. Haydi hayırlısı...
Fatoş, teşekkürler...
Mustafa, sen teşekkürü 1 puanla kaçırdın :) """"" Çok ayıp sen sadrazamın neresindensin de sana serbest bana ve muhataplarıma yasak ;)
Kartal Sapağında işlerin yoluna gitmemesi mi:) Neyse Bay O.Ö.. Baltayı taşa vurma daha fazla(dememe rağmen yazacan biliyom); edepsizlik bu siteye yakışmamalı.. Hele düz yazıları şiir gibi yazıyorsan:)
Oh be ısındım pazar pazar.. Anterman (Superman, vs vs man ler var ya hani), sana bundan sonra antermanım desem sakıncası var mı? :)


orhan örs 14.08.2011 19:35
Ne kadaR ne olduğumun ben farkındayım. Peki sen ne kadar mal olduğunun farkında mısın? Bu günlüğün başlığında bir üyenin yazısı için linç çağrısı yaparken, son yorumunda sitenin adından ve ana sayfasında ne yazdığndan bahsetmen sence de aptalca değil mi! "Özgür" deyince, adın ve içeriğin kadar "özgürlük" mü geliyor aklına?..
Bir de sana benim bu sitede kullandığım bir ölçüden bahsedeyim; eğer tartıştığım bir insan hemen koşup yazılarıma bakıyorsa ben anlıyorum ki o kişi tırt bir tip! Üstüne bir de yazdıklarıma bir şey söylemeyip, yorumlardan falan bir şeyler çıkarmaya çalışıyorsa işte o zaman söz konusu kişi için double tırt denebilir gönül rahatlığıyla. Sen hangisisin Özgür?

orhan örs 14.08.2011 19:40
Şimdi gitmem gerek benim Özgür. Yazacakların varsa yaz sen. Ben tüm 'özgür'lüğüne topluca cevap veririm bir dahaki gelişimde.

Özgür Gürkan 14.08.2011 19:47
Antremanım olmadı bu sefer.. Bu sefer de yetersiz kaldın:( Ayak uyduramıyorsun tartışma tempomuza :( Samimi söylüyorum yavan kalıyorsun..
Ben linç çağrısı yapmadım ki Türk Orhan Örs:( Adam fikirlerini değil başkalarının siyasi propagandasını yapıyor.. Adam bilmem kim yakalandı diye başlık atmış??? İki gündür ülke gündemindeki bir konu.. Doğal olarak zınk diye atlıyoruz o günlüğe.. Merak ediyoruz yakalanmış mı diye.. Sizce o ME-MED fikirleri yüzünden mi 130 küsür kez tıklandı bugün? Adamın(!) yazdığına bakınca da terör örgütünün propagandasını görüyoruz..
Ben senin yazılarına bakmadım antermanım hiç birisi değilim.. Ama şunu hissettim bu tarz yazan insanlar yaptıkları hataları başkalarında görür kendilerini saklarlar.. Acaba benim antermanım da öyle bir cahil insan mı dedim :( Bi yazına bakmam yetti zaten, sadece yorumlarına:( Üzdün beni.. Bi daha ki yazında pardon cevabında konuyu hangi noktalara saptırıp kaçacaksın merak ediyorum, antermanım.. Ve mal derken KALİTENİ BU SİTEDEKİ KALİTENİ Bİ DAHA İSPATLADIN.. ASLINDA BEN İSPATLADIM SENİN NE OLDUĞUNU.. HEP TUZAKLARIMA DÜŞÜYORSUN.. SIRADA NE VAR ANAMA BABAMA KÜFÜR MÜ?


Hoşçakal.. ozgurroman.com Bu son gecemizdi.. Kimler burda ahkam kesiyormuş..

HALUK DOĞRAMACI 10.09.2011 09:27
Ne güzel şiir yazmışsın birader.

murat güley 24.04.2015 23:41
Aslına bakarsanız antreman değil antrenman

Rabia Çay 5.07.2019 03:49
KUSURA BAKMYAIN AMA FAZLA KLİŞE


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6468
2 Firari Fırtına 4511
3 Mustafa Ermişcan 3982
4 Hasan Tabak 3640
5 Nermin Gömleksizoğlu 3265
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3137
7 Uğur Kesim 3109
8 Sibel Kaya 2977
9 Enes Evci 2677
10 Turgut Çakır 2351

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:3792 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com