Romanlar

UMUTSUZ MAHKUM 1.BÖLÜM YENİ
Okunma: 1149
ata aydın - Mesaj Gönder


Deniz ogece  işten geç geldi.Ve karısı Nehir in yanına kıvrılıp uyuddu.İşe giderken    bıçaklandı.Nehir geldi.Bıçaklayan adam kaçamadı.Tutuklandı.Deniz  iyileşti.Nehir e onu aldattığını söyledi.Ayrıldılar.Ogece Nehir inn annesinin evinin kapısıöçaldı.Deniz geldi.Çocukları alamadı.Sabah mahkeme vardı. Boşandılar.Çocuklar  Nehir de kalacaktı.. Sadce hafta sonu babalarında kalacaklardı.Deniz ggece bara gitti.Eski sevgilisini gördü.Seda ona evliliğini sordu.O boşandık dedi.
 
 
 
 
1.BÖLÜM SONUata aydınYorumlar (4)
.. .. 10.07.2011 22:18
Hızlandırılmış Aşk-ı Memnu...

---- ---------------- 10.07.2011 22:43
İddaya girerim iki bölüm sürecek...

umut ilhan 10.07.2011 23:02
koca bi romanın kısa bi konu özeti hali gibi :D

Emine Ekmen 11.07.2011 21:57
EN İNCE AYRINTISINA KADAR, KİŞİLER KONUŞTURULUP YAZILMALI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.ROMAN UZUN BİR SÜREÇ İSTER. İLK BÖLÜMDE İSE KİŞİLERİN KARAKTERLERİ EN İNCE AYRINTISINA KADAR TANITILMALI OKUYUCULARINA.BİR OLAYI YAŞARCASINA EN İNCE AYRINTISINA KADAR ANLATILMALI.OKUYUCU KENDİ HAYALİNDE OKUDUKÇA O ANI YAŞAMALI BENCE. BU ŞEKİLDE YAZARSAN DAHA BAŞARILI YAZILAR YAZABİLİRSİN. BU SADECE ROMANIN ÖZETİ GİBİ OLMUŞ.ÖZET ŞEKLİ SADECE ROMAN YAZMAYA HAZIRLIK BİR BASAMAK GİBİ GÖRÜYORUM BEN.BU YAZIYI BİRAZ DAHA AÇARSAN NEREDE, NASIL, NEDENLERE DİKKAT EDERSEN DAHA GÜZEL YAZILAR ÖNE SERMİŞ OLURSUN.YAZINA GÖRE BİR YAZI ORTAYA KOYARSAM:İŞE GİDERKEN BIÇAKLANDI YAZMIŞSIN.KİM BIÇAKLADI?, NEDEN BIÇAKLADI BUNLARI AÇIKLAMAN GEREKİYORDU.ONU BIÇAKLAYAN ADAMI DA BİZE TANITMALI İDİN.HANGİ PSİKOLOJİDE OLDUĞUNU BİLMELİYDİK OKUDUĞUMUZ ZAMAN.BIÇAKLAYAN ADAM TUTUKLANDI YAZMIŞSIN. O SIRADA POLİSLER GELDİ.ADAM ... (MEKANI ANLATIRSIN)KAÇACAK YER BULAMADI.POLİSLERİN GELDİĞİNE ŞAŞIRDI BİR AN. NE YAPACAĞINI BİLEMEDİ.PANİK İÇİNDE KALDI.DAHA SONRA POLİSLER ONUN ELİNDEN BIÇAĞI ALIP KELEPÇEYİ TAKTILAR.ARABAYA BİNDİRİP GÖTÜRDÜLER ŞEKLİNDE YAZSAYDIN DAHA HEYECANLI, DAHA GÜZEL OLACAĞINA İNANIYORUM.DENİZ İYİLEŞTİ YAZMIŞSIN.BUNU DA AÇARSAM; BIÇAKLANAN DENİZ ...(KİM KURTARDI İSE) HEMEN HASTAHANEYE TELEFON ETTİ.AMBULANSLA HASTAHANEYE KALDIRILDI.O SIRADA EŞİ GELDİ... (BURADA KONUŞTURURSUN)AYRILMA NEDENİNİ AÇIKLARSIN.AYRILDILAR YAZMIŞSIN AMA KONU NEYDİ NEDEN AYRILMA GEREĞİ DUYDULAR?NEHİR ONU ALDATTIĞINI YAZMIŞSIN.KİMLE ALDATTI, NEDEN ALDATMA GEREĞİ DUYDU BU KONUYU DA AÇARSAN ROMANA BİRAZ HEYECANLI OLAY KATMIŞ OLURDUN.ÇOCUKLARI ALAMADI YAZMIŞSIN.NEDEN ALAMADI.BABASI MI VERMEDİ.NEDEN VERMEDİ.BU OLAYI DA AÇIKLAMAN GEREKİYORDU BENİM DÜŞÜNCEME GÖRE.DÜŞÜNCE AKIŞINA GÖRE GÜZEL OLMUŞ ELİNE SAĞLIK.AYRICA YAZACAĞIN KONUNA UYGUN ROMAN OKUMANI TAVSİYE EDERİM.HEM YAZIDAKİ HATALARINI ANLARSIN.HEM DE NASIL ANLATILDIĞI KONUSUNDA SANA DEĞİŞİK FİKİRLER VERİR.ROMANINI ELEŞTİRDİM DİYE SENDE HATA BULDUM DİYE BANA KIRILMA.HATALARI GÖRE GÖRE DAHA BAŞARILI YAZACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN ELEŞTİRME YAPTIM.


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6436
2 Firari Fırtına 4483
3 Mustafa Ermişcan 3936
4 Hasan Tabak 3606
5 Nermin Gömleksizoğlu 3239
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3087
7 Uğur Kesim 3085
8 Sibel Kaya 2948
9 Enes Evci 2653
10 Turgut Çakır 2331

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1528 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com