Hikayeler

Kasıtlı Olmuş
Okunma: 66
Hep de Böy - Mesaj Gönder


Neyse işte ;
Bir de şu var ki diyelim ki bir arkadaşımla aram çok iyi. Ve sanki hiç suç yok artık dünyada, bütün kalıplar kırılmış gibi. Oysa ki bu çok yanlış bir kanı.
Oysa o an aklıma bir de gelir ki; sen bana ne demiştin, hani ben koşarken bana tırnaklarını kes demiştin. Diyelim ki o konu şimdi bu mu? Tamam işte ona, iş yerinde de tırnak kestirirler belki. Anladım ama gene de şu anda bu konu nedir, etrafında ne dönüyor bilemiyorum normalde. Gene de insan ama... ne yani ben sürekli anlatırsam mı iyiydi yoksa okursam mı? C nota öğren anlamına kadar düştü! Tam o sırada herkes avaz avaz şarkı söyledi yasaklar kalksın diye belki ama... ben bu açıdan yüz yaşındaydım, bu bağrışma yüz yıl sürecekti kendime sahip çıkmazsam. Konu da, sevmekti! Demek ki onlar da kitap açısında 700 yaşında. Olabilir de... o tarz bir endişe yine yasaklar! Oysa ceza hukuku videosu izlemek daha sakinleştirici geliyor insana, bununla gurur duymayacak mıydım? Yine de ne ile gurur duyuyordum acaba? Gurur duyacak bir şey kalmış mıydı? Kalmıştır umarım. Bir an hiç kalmadı sanmışımdır. Mümkün.

Ne var bunda, herkes bu tarz bir şey düşünebilir... diye başa aldığında, yine beni açıklamayacaktır. Ben onu açıklamış gibi olmuşumdur!
Konu ne? Diyelim ki bir arkadaşımla aram çok iyi... yani oraya varmak mümkün olmalıydı bu açıdan da. Sizce değilse değildir, mümkünse de mümkündür... ama benim bunu kendime söylemem gerekmiştir gene de. Yoksa elbette ki bu dünyada kurallar olmaksızın yaşamak mümkün değildir ama sürekli kapımızı çalan kurallar da yoktur. Diyelim ki kasıtsızmış arkadaşlıklar... kasıtsızsa kasıtsızdır, demiş gibi olmuş. Ama ben kasıtlı olarak da öyle düşünmeliymişim... dedektif filmi!!! Dedektif filmi de aynı şeyi bu açıdan açıklar ve gerektiğinde de bütün bunlar gerçek olur, bu yazı ise gerçek olmak zorunda olmadığı durumda burada durur. Ama yazı gerçekten de yazıdır. Hep de BöyYorumlar (1)
Hep de Böy 20.03.2021 10:53
https://www.youtube.com/watch?v=yCOFaNlFcIQ


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6582
2 Firari Fırtına 4605
3 Mustafa Ermişcan 4091
4 Hasan Tabak 3745
5 Nermin Gömleksizoğlu 3357
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3273
7 Uğur Kesim 3184
8 Sibel Kaya 3068
9 Enes Evci 2758
10 Turgut Çakır 2414

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1361 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com