Hikayeler

Yine Ses Olacak
Okunma: 81
Hep de Böy - Mesaj Gönder


DNA'sı bana ait. Kafadan atanlar masum. Aşık olanlar delirmiş gibiydi. Oysa ben anneme hayatta "öff pöff" demeyeceketim.
Ses: herkes ama öffleyebilir!
her neyse...
Evden şeytani eşyaları at.Demonic Possession Removal Frequency | Digital Spell To Remove Demonic Possession Beni ilgilendirmeyen yaşam felsefesi, felsefe bile olamaz. 7,5 yıl bağırınca bana hepsi küfür gibi geldi! Arkanızdan dna tamiratı yapıyoruz. Bence yeraltı edebiyatını internete koyun da biz de söylenmekten vaz geçelim. Ardında sessiz biri var diyor -şu hırsızın hakkında konuştuğu sessiz sen misin diyor? Sen de şunu bil; istemediğim milyonlarca şeyden birisin. YA DA SUS! BEN DE ŞU ÇINAR AĞACINDAN UZUN YAŞAYAMAM. Deterjan da sıvı ama içmiyoruz: sen ve ben! Sakın anlamadığını sanma, sadece şu an anlamadığın bir anda, anlamadığın bir anlamda... bende. Herkese bir şey de, bir kişinin canına okuma değil de, ayağımın üstüne soba düştü. Yani ağrıkesici aldım; boyum uzar mı diye mi bakacaksın? Yok canım, geçer şimdi. Daha kitabı okumamışım, bana ne okuyacaksın diyor! A.O.C.A. Yani hazır sanatçılardan bahsetmişken komik bir şey anlat bari; ama her dakika çekiştirirler. Ayşe miydim Fatma mı? Buraya kadarı maşallah, bari şimdi ne? Çok kötü çok kötü, hadi neyse amcamın oğlu. Cinsiyet oluşumuna geçtiler... bu ataerkil bir toplum diyorum; yok hayır kız doğdu, erkek doğdu. Kitapta neden ata kelimesi var o zaman? Neden gene de atalarımız denilince iyi Arap kadınları denilince kötü olduğunu anlayamayan bir ateist kesim var? Ya Ayşe dediğin kadın hasta, kısır, zavallı bir kız... savaşta yara sarmış. Senin de bir anan baban yok mu, senin memleketinde de ezan okunmuyor mu? Şart mı birini karalamanız? YAZIKLAR OLSUN. O küfrün de senin her ne ise, bu alemde bu: A.S.C.A. Bak bakalım ney? Savaşta onların evlerini ziyaret edermiş... zamanla ilim olmuş. Canını alsa ne olacak, senden iyi değil mi? Özetle her ettiğin küfür seni bulacak diye seçtiğin küfürden üstün olsun diye bu bir hak, yazarlar için. Beğenemedin mi? Ne oluyor da Allah canımı alacağına sen çıkıyorsun karşıma bu bela da beni nasılsa bulacaksa? Bana bakıp bunları dediğine göre, harflere kim bilir neler dersin? V.V.s.Hep de BöyYorumlar (2)
Hep de Böy 27.07.2021 11:38
~ İbret alınacak hadiseler pek çok, bunlardan ibret alanlar ise çok azdır.

• Yahya bin Muâz

Hep de Böy 27.07.2021 11:44
https://www.youtube.com/watch?v=vviFfGLP-UI&t=370s


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6645
2 Firari Fırtına 4657
3 Mustafa Ermişcan 4149
4 Hasan Tabak 3801
5 Nermin Gömleksizoğlu 3411
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3346
7 Uğur Kesim 3229
8 Sibel Kaya 3119
9 Enes Evci 2801
10 Eyyup Akmetin 2479

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1143 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com