Denemeler

KARIŞIK(KOKTEYL) AŞILAR ALGILAR KİMLERE YARAR
Okunma: 124
Eyyup Akmetin - Mesaj Gönder


              KARIŞIK(KOKTEYL) AŞILAR ALGILAR KİMLERE YARAR

       Kokteyl (Karışık) aşı adayımızda oluyor artık,  Bir, iki, üç olmadı dört, olmasa karma aşı. Olmazlar oluyor dünyamızda, yaşanmazlar yaşanıyor hayatımızda, Kulluğa razı olmayanlar köleliğe hazırlanıyor bu aralar.

       Dünün özgürlük, insan hakları, hayvan hakları savunucuları bu günün aşı zorunlu olsun zırvaları ile kendilerini savunur olmuşlar.. Yüce Yaradan insanları Yaratmış, Kanunlarını koymuş, seçme hakkı vermiş. İsteyen Yüce Yaradanına kulluk yapar, cennetleri talip olur, istemezse yanlış yollara sapar, iblisin tuzaklarına düşer. Hesabını kendisi verir.  Dünün ilericileri şimdilerde despotluğa soyunmuşlar, diktatörlük istiyorlar.. Her kese zorunlu aşı, sonra zorunlu her ay, her hafta aşılar. Yetmez zorunlu cip takalım, Mülk sahibi olmasınlar, yemek yemesinler, yap yemekler kullansınlar, evlenmeye gerek yok, aşıyla hal ederiz bütün işleri. Hayal cennetlerde tatiller, tüm yalancı sanal zırvalar, zavallı kendini akıllı sanan insanlar köleliğe ne kadarda hevesliler.. Filmlerle, tiyatrolarla, eğlencelerle uyutulmuş, Bencillikte zirve yapmış şeytanlaşmış zavallılar.. Yakında kendilerini ilah sanmaya başlarlar, filmler başlamış. Haşa tanrı askerler, kadınlar ön saflarda hiç en kahraman,  diğer askerler soğuktan donmak için kürk giyinse de, kadınlar ile bir yerlerini gösterecek. Sapıklıklar azdırılacak, teşvik edilecek. Şu son zamanlardaki kadar Erkekler hiç bu kadar aşağılanmamıştı… Erkeklik rezil olmuş, sürünüyor. Sözde komiklik algı aşağılamak, kadınlara ver gazı ver gazı sonuç hüsranlara gidiyor. İngilterede, Amerikada  bir çok ülkede kadın askerlere tecavüzlerin önü alınamıyormuş.  Ortaya çıkanlar en azamisi..  Saklananları siz düşünün, kilise bahçelerinde çocuk mezarları, Şeytani oyunlar, insanlığı aşağılar, zehirler, Aşılır paraları kazanır.. İnsanlar kendi paralarıyla köleliklerini satın alırlar, farkında bile olamazlar.  Onları uyaranları da dışlarlar..  Cahillik zavallılık böyle bir şey, İlimle olmuyormuş. İbliste onca ilim varken kendini üstün görmekle ateşe attı, Meleklerin amirliğinden aşağılık bir mahluk oldu…   Şeytani ilimlerden insanlara Fayda gelseydi, ilimler ilerledikçe hastalıklar artmaz,  tedaviler ömür boyu sürmedi, aşılara gerek kalmazdı. İblise tapanlar, Önce savaşlarla, zenginliğe ilk adımı attılar. Kuzey_Güney savaşları, sonra Osmanlı devletini parçalama şeytanlıkları, dünya savaşları, en kolay para kazanma yolu, ilaçları üret, hastalıkları yay ilaçları sat..  Hem para kazan hem de sözde insanlığı iyilik, Aç göz doyar mı? İblis durur mu? Aşılar daha kârlı, köleler, cahiller, satılmışlar, çoktan razı. Birde hastalıksız, ölümsüz zevki sevfa içinde bir hayat, tabii ki sanal, Akıl, şuur yoksa Sende katıl. Bizim dinimiz ne der. Müslümanlar bilir, yıldızlar, gezegenler dürüldüğü zaman, Dağlar pamuk gibi savurulduğu zaman, Tüm evren yok olacak yeni bir boyuta geçilecek….   Bu sözde ölümsüzler nerede yaşayacaklar acaba.. İlim bilim çok ilerlemişse bunca okumuş cahillerimiz nasıl var.  Demek ki şuur yokluğu var, Bencillik kibir insanlığı bitirir.. İlim bilim kurtarmıyor.. 

        Kul olma şuurda olanlar ne kadar rahat,  Köle, kukla, bencillik, kibir kuyusunda olanlar ne kadar ezik, zavallı. Göndermiş Yüce Yardandan İlahi kanunlarını oku öğren, Peygamberin gibi yaşa, Sınavını kolayca ver, Cennetlere talip ol. Yüce Yaradanına kul ol. Huzurlu ol,  Dertlere dermanları rahmani ilimlerle ara.  İmanı, vicdanı olmayandan çere beklemek ne kadar akıllıca.. Dertleri, para, eğence, zavallıca, Patronları şeytani planların peşinde Uyaranları dinleyin belki uyanırsınız…  Aşı ruhsatı olmayana aşı denmez, aşı dayından şifa bulunmaz.. Acele şeytandandır, acele aşı, dermen bulunmaz..   Şuurlu insanlarla yaşamak nasip olsun cümle Edepli, imanlı, vicdanlı insanlara..

 

         Dünyayı zengin ülkeler kirletir, hesabını fakir ülkelere sorar,  Ne demiş ecad zor her oyunu bozar, Güçlü olan kanunları koyar.  Kanunlar Rahmani  değilse , Zalimlere, hainlere, hırsızlara, Yalancılara, İftiracılara hizmet eder..   Demokrasi, insan hakları, kadın hakları, hayvan hakları gibi haklar arttıkça hak verilenlere zulümler daha çok arttı. Hakların girdiği rezil oldu..  Her şey ortada… göremeyenleriniz, anlamayanlarınız varsa vicdanlı Doktorlara, Rahmani ilimleri bilenlere görünsünler danışsınlar, aldatılmasınlar..

   Korkularla yaşanmaz, korktuğunu anlayan sokak köpekleri insanlara saldırmaktan çekinmez.. Korkak insanlarda öyle korktuğunuzu anlarlarsa sırtımızdan inmezler zulümlerini her geçen gün arttırırlar....

 

 

Prof. Dr. Alişan YILDIRAN

          Dr. Serhat FINDIK

          Dr. Canan KARATAY

          Dr. Yavuz DİZDAR

          Dr. Bilgehan BİLGE

          Dr. Selçuk BİRDAL

          Dr. Ahmet Rasim Küçükusta

  OP. Dr. Mehmet Okan Özdemir… 

Döngü ile oynarsan hastalık pozitif çıkar…

Her işin hilesi vardır. İman, vicdan, edep yoksa.   

 
Eyyup AkmetinYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6656
2 Firari Fırtına 4666
3 Mustafa Ermişcan 4159
4 Hasan Tabak 3812
5 Nermin Gömleksizoğlu 3420
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3359
7 Uğur Kesim 3237
8 Sibel Kaya 3126
9 Enes Evci 2811
10 Eyyup Akmetin 2549

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1238 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com