Hikayeler

Günlük Yumurta
Okunma: 66
Hep de Böy - Mesaj Gönder


Programıma uyuyorum, başımı kaşıyacak vaktim yok. Elbise örmek zor değil ama sürekli acaba bluz mü olsa demek istemezsiniz. Huzurevi ziyareti yapmak için ailenizden birinin oraya yatmasını beklemeyin. Arapça her zaman Almanca gibi bir dil değil ne yazık ki, bunu hazmedin. Salonun camlarını açık tutmak derken sabaha kadar televizyon açık kalsa ne tercih ederdiniz diye merak etmek doğrusu... yine de zor değil. Yurtdışında olmadığım için mutluyum!!! İnanamıyorum, dantel gibi iki şiş modelleri çıkmış, hem de çok kolay, tam bana göre. Bir an seviniyorum. Bir kilo verdim, tartı bozuk değilmiş.

Yurtdışında yaşamak gibi bir fikrim asla olmadığı gibi şimdi de yok. Ben bana verilen ödevi doğru yapmak derdindeyim, kendime göre ödev seçmeye çalışmıyorum. Bu düşünce aklıma nereden geldi hiç bilmiyorum ama bugünlerde yurtdışında geçirdiğim günleri düşündüm de, bir salise bile oraya yerleşmek aklıma gelmedi. Falafel!!! Evet. Oradan geldi aklıma... Yok yok, şeyden geldi, uzayda başka bir evrende ev alabiliriz ben astronotum. Her neyse, bana o tarz bir vahiy gelmedi, onu demek istiyorum. Dil öğrenirken insan neden sorusunu sorduğu anda "yurtdışı için" seçeneği tık diye konuşmaya başlıyor. Oysa ben çalışmayı sevdiğim için yeni bir dil öğrenmeyi seçtim.

Gerçekten "bundan ibaret". Bir hafta geçti. Bir şey saklamıyorum. Bu şarkı söylediğin için konuşulanları anlamadığının sanılması kadar gerzekçe değil. Düşünsenize dizilerdeki bütün çiftler evlenip evlenip boşansa ne kötü olurdu. Sabaha kadar televizyonunuz açık olsa hangi kanalı tercşh ederdiniz?

Sevgiyle kalın.
Haftaya
G.

İnanmıyorum ya, bebek dedi!!! TRAINSPOTTING IZLEMEK Kendini film prodüktörü ve beni oyuncu olarak rol yapıyor sanmak. Şeytana uymayın sakın:))) Ingaaaaa...Hep de BöyYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6645
2 Firari Fırtına 4657
3 Mustafa Ermişcan 4149
4 Hasan Tabak 3801
5 Nermin Gömleksizoğlu 3411
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3346
7 Uğur Kesim 3229
8 Sibel Kaya 3119
9 Enes Evci 2801
10 Eyyup Akmetin 2479

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1204 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com