Hikayeler

Vampir Kızın Geleceği
Okunma: 43
Hep de Böy - Mesaj Gönder


Sonra da hayatın benimle devam edecek dediğinde, uyandım!

Uzun bir uyku çekmişim... uyandığımda kız hayatın benimle sürecek dediğinde yaşlanmıştım. ben sözümü tutmak zorundayım kusura bakma, dedi. Yaşlandığında senin yanında olacağım dedim ve yanındayım. Yalnız o zamana kadar vampir kanı içmen gerekecek. Sonra senin icabına bakarız, belki bir canavar olursun sen de, belli olmaz benim sağım solum. Siz ne yediğinizi sanıyorsunuz sanki, o mücevherleri takarak beni baştan çıkardın canım. Annemin intikamını tüm canavarlardan alacağım. Senin geçmişin de pek temiz sayılmaz, ben kimi köle alacağımı iyi bilirim.

Bana anne dememesi yetmemiş gibi şimdi de köle mi diyor yoksa canavardan mı bahsediyor? İlahi bir güç benimle mi konuşuyor yoksa küçük bir canavarla mı karşı karşıyayım?

Hem mücevher yememi istemiyorsan bana bakmak zorundasın zaten. Ben biraz masraflıyımdır ama temiz giyinirim. Ben biraz kabayımdır ama kibar görünürüm. Ben biraz çok konuşurum ama konuşanı sevmem. Ben biraz hızlı davranıp şu yandaki evin çatısından kiremit toplayacağım, benimle gelmek ister misin? Gelmezsen düşerim! Çok şükür düşmedim. Sende biraz çelişki seziyorum! Çelişkiyi sevmem demiştim. Ben senden daha inançlıyım, daha güçlüyüm. Senin sonun kötü görünüyor.

Rüyamda kendimi uçarken görmeyi hep istemişimdir. Bir kez gördüm...

Sana kendimi uzun uzun tanıtacağım. ben kendimi tanımak zorundayım, sen de beni kabul etmek zorundasın. Bu bu kadar basit. Yoksa seni sonsuza kadar vampirlere yem ederim. her sabah benimle uyanmak nedir öğren bir kere. Ben sadece mücevher yemiyorum. Bir çok özelliğim var benim. Senin şu şiirlerini yemek bana iyi gelmedi. Bütün bunlar senin yüzünden başımıza geldi.

Şiirlerimi kusarak ağzından çıkarmaya başladı. Şarkılar bunları okusun denilen şiirlerin yerine, tek kelime etmeden kitap okunsun denilen şiirler başka yere yerleştirildiğinde bir anlam karmaşası yaşanıyordu.

Ben senin değil annemin babamın kızıyım, sizin yanınızda olmamın tek nedeni vampirler. ne var bunda anlamayacak? Sen hiç bir yaşında olmadın mı? ne anlayışsız şeysin... ben şiirden ne anlarım zaten. Belki müzisyen olurum.

Bu kızla işimiz var dedim. Çabuk in o kiremitlerin üstünden. 
 
Seni sevdim, dedi. Bundan sonra seni hiç yalnız bırakmayacağım. Rüyanda annemi görmek ister misin?  Hep de BöyYorumlar (1)
Hep de Böy 6.05.2022 09:04
https://www.youtube.com/watch?v=kpC69qIe02E


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6738
2 Firari Fırtına 4729
3 Mustafa Ermişcan 4226
4 Hasan Tabak 3881
5 Eyyup Akmetin 3679
6 Nermin Gömleksizoğlu 3485
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3430
8 Uğur Kesim 3291
9 Sibel Kaya 3191
10 Enes Evci 2872

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:94 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com