Romanlar

TUTKU +18 roman. Bölüm 5.
Okunma: 65
Reyhan Danış - Mesaj Gönder


NOT: AYNI GÜNÜ ÜÇ FARKLI KİŞİNİN GÖZÜNDEN OKUYACAKSINIZ.
                                                  CEMRE.

Sonunda, lanet köyden kurtuldum ve ülkenin en büyük iki yazılım şirketlerinden birinde hedeflediğim konumda işe başladım. İş hayatımda her şey yolunda gidiyor, sıradaki hedefim ise peşinde olduğum aşkımı bulmak. Aslında buldum, tek sorun ona yaklaşmak. Ülkenin en büyük, yazılım şirketlerinden birinin tek varisi. Ve ben rakip şirkette çalışıyorum umarım öğrenmez. Kurtoğlu şirketinin yeni sahibi, babasının koltuğunu devralan kişi Özgür Kurtoğlu. Ve ilk işi de çocukluk arkadaşı, sağ kolu Ozanı ortak yapmak oldu. Şirketle de kalmıyor ülkenin her ilinde birer otel ve gece kulüplerine sahipler. Yurt dışında da büyük holding ve otelleri bulunan büyük, soylu bir aileler.
Soğuk, sert, mesafeli, insanlara karşı her ne kadar kibar ve saygılı davransa da, insanlardan nefret eder ve kalabalıktan hoşlanmaz. İşkoliktir ve kadınlarla olan tek ilişkisi yataktır. Ve sanırım bu benim hatamdı. Bir kez yattığı kadına ikinci şansı vermiyor. Çok seçicidir her önüne gelenle de yatmıyor. Bu yüzden onun, ilk bakışta dikkatini çekmem gerek. Bu akşam rakip şirketin gece kulübünde parti var. Sadece sınırlı sayıda şirket çalışanları gidebilir. Çok şanslıyım, onlardan biri de arkadaşım ve onun daveti üzerine ben de orada bulunma fırsatı edindim. Üzerime gümüş mini elbise, ayağıma siyah ince topuk giydim. Saçlarımı hafif dalgalandırdım, sade makyaj yaptım ve el çantamı alıp gece kulübüne doğru yol aldım. Gece kulübü nin girişinde az mesafe koridor var ilerleyince solda, sanatçı sahnesi ve dj bulunmakta. Sağda barmen ve tam karşımda kırmızı koltuklar vardı. İşte bu, jöleli saçları hafif dağılmış, üzerine tam oturan beyaz gömlek, siyah kumaş pantolon onun için biçilmiş,dikilmiş gibi, siyah parlak ayakkabısı ve muhteşem havası ile tam karşımda. İçeri doğru yavaş adımlarla ilerlerken onunla göz göze geldik ve biraz bana baktıktan sonra bakışlarını Ozana doğru çevirdi. Ayağa kalkmak için hareketlendi ama arkadaşları izin vermediği gibi, zorla bir kaç shot bardaklarını Özgürün kafasına dikiyorlardı. Ozan bir şekilde ortalığı sakinleştirdi ve Özgür ortamdan uzaklaştı. Ben de onu takip ettim. Arka kapıya ilerlerken koridorda durdu ve sağ cebine elini soktu, cebinden telefonunu çıkardı. Telefonuna gelen mesajlara baktığı sıradan dengesini kaybetti sersemledi.
Mesafeyi koruyarak;" Yardım lazım mı" dedim.
Bana baktı ve baştan aşağı süzdü bakışlarını tekrar telefonuna çevirdi.
Özgür: "Evet" dedi.
Telefonunun ekranını kapattı ve cebine koydu, kapıya doğru yürümeye devam etti. Onu takip etmemi istiyordu. Kapıya yaklaştı ve kapıdaki korumalar kapıyı açtı. Arkasına bakmadan dışarda onu bekleyen siyah minibüse doğru yürüdü. Şoför, kapıyı açtı Özgür koltuğa otururken emin olmak için ben birkaç saniye bekledim. Özgür kafasını hafif eğdi ve bana baktı, karşısındaki koltuğu kafası ile işaret etti. Tekrar telefonuna baktı mesajlaşıyordu. Arabaya bindim karşısına oturdum. Bacak bacak üstüne attım, el çantamı yanıma koydum, ellerimi bacaklarımın üstünde birleştirdim. Birkaç dakika sonra telefonunu kapattı ve bana baktı. Biraz süzdü ve yanına oturmamı yine kafası ile işaret etti. Yanına geçtim ve göz göze geldik, heyecanlandım ve kalbim hızlandı.
Sağ elini kaldırdı ve alt dudağımdan, işaret parmağını göğüs dekoltemin bitimine kadar indirdi.
UYARI: SEVİŞEM BAŞLADI. Rahatsız olan okumasın.
İçim gıdıklandı ve alt bölgem sızladı, ısındığını hissettim. Elini geri kaldırdı ve yanağımdan enseme doğru götürdü, beni kendine çekti. Dudaklarıma doğru yaklaştı ve onun için araladığım dudaklarıma yapıştı. Öpüşürken sol elini belime sardı ve beni kendine doğru çekti. Bedenlerimiz tutuşmuştu, giysilerimizin üstünden bile ateşimizi hissediyorduk. Dudaklarımdan ayrılıp boynumdan aşağı doğru inerken beni koltuğa yatırdı. Üzerime uzanıp tekrar dudaklarımdan öperken, sağ eli ile koltuktan destek alarak hafif yanıma yerleşti. Sol eli ile elbisemin üzerinden göğüslerimi okşadı. Yavaş hareketlerle aşağı doğru indirdiği eli ile bacaklarımı birkaç defa okşayıp, sıktı. Elini bacak arama götürdü ve elbisemin altından iç çamaşırımı araladı. Onun için ıslanan alt bölgemde elini gezdirdi ve parmak uçlarını klitorisimin üzerine yerleştirdi. Hafif, nazik ve yavaş, dairesel hareketlerle beni azgınlıktan çılgına döndürüyordu. Çok ıslanmıştım hala beni öpüyordu. Dudaklarına doğru inledim ve gömleğinin yakasını sıktığım sırada iki parmağı yavaşça rahim duvarlarımı aralayıp içeri sızıyordu. Titredim ve gömleğini daha da sıktım, dudağını ısırdım. Hafif dudaklarıma doğru hırladı. Elimi aşağı götürdüm ve onun erkekliğine ulaşmaya çalıştım beni durdurdu. Ben kıvranırken o bundan zevk alıyor gibiydi. Elinin hızını arttırıp, ileri geri hareket ettirirken, avuç içi klitorisimi okşuyordu. Ben inledikçe o parmaklarını daha da derinlere sokuyordu. Aniden araba durdu ve biz toparlandık.
Şoför bir süre bekledi, sanırım alışıktı ve ne olduğunu biliyordu. Ben toparlanınca Özgür arabanın camına vurdu. Arabadan indik ve evin bahçesinden eve doğru yürüdük. Özgür kapıyı açtı ve anahtarı kapıdan çıkardı, kapıyı benim için açık bıraktı. Anahtarlarını girişteki bahü'nün üzerindeki çanağa kodu. Sağda bulunan ayakkabı dolabına ayakkabısını bırakıp, ev terliğini giydi. İçeri girdim ve arkamdan kapıyı kapattım. Özgüre dönüp baktım. Koridorun ilerisinde bulunan yukarı çıkan merdivene doğru yürürken, sol elini kaldırıp onu takip etmemi, iki parmağı ile işaret etti. Peşinden onu takip ettim. Merdivenleri üç kat çıkınca karşımıza yatak odası çıktı. Büyük ve şık bir odaydı. Odaya girdik ve kapıyı kapattı. Temizlenmek için lavaboyu sordum, sağdaki küçük koridoru işaret etti, gömleğinin düğmelerini açarken. Davranışı rahatsız edici ama şu anda onu düşünecek durumda değilim, daha sonra bunların bedelini ödetirim, diye düşünüyorum. Hızlıca temizlendim ve banyodan çıktım. Odaya girdiğimde, Özgür beni boxer ile karşıladı. Belime sarıldı, beni kendine doğru çekti ve dudaklarıma yapıştı. Dudaklarımdan ayrılıp, boynuma ısırıklar atarak öpüyordu, yanıyordum o da öyle çıplak bedenine dokunmak ve okşamak içimdeki alevi körüklüyordu. Sağ eli ile bana sarılırken, sol eliyle klitorisimi okşuyordu. Tek hamleyle elbisemi üzerimden çıkarttı yere attı. Dudaklarıma geri döndü. Sütyen takmadığım için çıplak göğüslerim onun teni ile buluştu ve ben sadece tangayla kalmıştım. Elimi aşağı indirdim ve Özgürün boxerini aralayıp erkekliğini tuttum. Tahmin edilen bir durumdu ama bu kadar büyük ve kalın olacağını düşünmemiştim. Avcumu dolduran erkekliğini sıktım ve okşamaya başladığımda inledi. Çılgınca öpüşmeye devam ederken, Özgür saçlarımı kavradı ve dudaklarımdan ayrıldı. Beni karşısında diz çökmem için yönlendirdi. Diz çöktüm ve gözlerimi Özgürün gözlerine sabitledim ve erkekliğini yalamaya başladım. Yüzündeki şehveti ve benim için yandığını, azgınlıktan gözü karardığını görebiliyordum. Erkekliğinin kalınlığından dolayı sadece kafasını ağzıma alabiliyordum. Ben yalayıp, emerken zevkten kafasını hafif geriye doğru kaldırdı ve inledi. Saçımı sıkı tutuyor ve kafamı erkekliğine doğru acımasızca bastırıyordu.
Aniden çıkış yaptı ve saçımı çekip kendisine doğru çekti, ayağa kaldırdı. Beni yatağa ittirdi, hızlı hareketle tangamı bacaklarımdan sıyırıp yere attı. Bacaklarımı araladı ve üzerime uzandı. Dudaklarımdan, boynuma ve boynumdan ğöğüslerime doğru öperek hızlı iniş yaptı. Sanki bir şeye kavuşmak için acele ediyordu.
Göbeğime ısırıklar atarak aşağı indi. Klitorisimi öptü ve yalayıp ufak ısırıklar atarken, inlemelerim çığlıklara dönüştü. Dayanamıyordum onu içimde hissetmek istiyordum.
" Özgür, lütfen yeter, lütfen içimde istiyorum" yalvarışım onu daha da gaza getirdi ve bana daha çok işkence etmek için dilini içime sokuyordu. Baş parmağı ile klitorisimi okşuyordu.
" Geliyorum, Özgür" dedim ve dayanamadım, ağzına doğru orgazm oldum. Üzerime uzandı, o dolgun dudaklarını yeniden dudaklarımda hissettim. Onu öperken kendi tadımı da alıyordum. Bacak arama yerleşti ve erkekliğini yavaş hareketle kadınlığıma sürttü. Ani bir sancı hissettim, içimdeydi. Erkekliği içimi dolduruyordu, sert ve sıcaktı. Dudaklarımı ısırarak öperken sert ve hızlı giriş, çıkış yaparken titreyerek orgazm doruklarına ulaştığını hissettim. İnlemelerimiz odayı doldurdu. Bittiğini sanıyordum ama hayır, birkaç dakika bekledi. Hala içimde ve sertti. Kaldığı yerden daha sert ve daha acımasız devam etti. Saatler süren sevişmeden sonra ikimiz de sızmıştık.
NOT: SEVİŞME BİTTİ.
Sabah saatlerinde güneşin ışığının yanı sıra, çıplak tenimde sıcak elin okşaması ile yorgun ama güzel bir güne aymıştım. Gözlerimi açtım ve karşımda aşık olduğum, geceyi çılgınca birlikte geçirdiğim kişiyi görünce, gecenin ve şimdinin rüya olduğunu, rüya gördüğümü sanıyordum. Onun dudaklarını yeniden dudaklarımda hissedince rüya olmadığına kendimi ikna ettim. Geceyi yeniden yaşamaya başlamamızla birlikte, kapı zilini manyağın biri aralıksız çalıyordu. Özgür kalktı ve gitmemi emretti. Biraz gururum incinmişti. Bana basit kız muamelesi yapmıştı. Özgür, odadan çıktığı sırada benim de telefonum çaldı. Arayan asistanımdı, bugün nişan töreni vardı ve ben tamamen unutmuştum. Ela, annemin köyünden, aynı zamanda kuzeninin kızı idi. Her ne kadar sevmesem de kızın tek arkadaşıydım. Hem acıyordum hem de eğlenceliydi, köyde geçirdiğim zamanlarda beni eğlendirdiği için arkadaşlık kurdum ve devam ettim. Hızlıca hazırlandım ve aşağı indim o sırada Ozanın mavi gözleri ile karşılaştım. Kapıya gittim ve ayakkabımı giyerken asla yapmamam gereken şeyi yaptım. Özgüre sevgilimmiş gibi davrandım. Öfkelendi haklı olarak, evden hızlıca ayrılmam gerektiğini anlamıştım. Ela için nişan elbisesi aldım ama elbiseye uygun ayakkabı almayı unuttum. O yüzden gece giydiğim ayakkabıyı götürdüm. Elayı akşama hazırladım ve yorgun olduğum için uyumak için odaya geçtim. Akşam beklenen an gelmiş olmalı, Ela beni uyandırdı. Elimde kahve tepsisi ile salona girdim. Kahvelerin dökülmemesine dikkat ederken salondaki kişilere bakmadım. Kahve fincanına uzanan kişinin parfüm kokusu tanıdık geldi ve kafamı kaldırıp baktığımda şok olmuştum. Özgürdü, Elanın nişanlısı, Gözlerime inanamadım içimi karanlık bir öfke sardı. Sonra hemen kendimi toparladım ve alt tarafı bir nişan. Ben onu sonra hallederim, sakinleştim ve yerime oturdum. Ezik köylünün kısa elbise içinde rahatsız oluşu ve davranışları Özgürü rahatsız ettiği belli oluyordu bu da beni mutlu ediyordu. Ela, Özgürün hiç tarzı değildi, içim rahatlamıştı. Nişanlanması pek umurumda değildi. Nasıl olsa nişanın uzun sürmeyeceğinden emindim. Nikaha kadar ben onları ayıracağım, zaten Özgür babasını sevdiği ve saygı duyduğu için kabul etmiş olmalı bu nişanı.
Akşam saat geç oldu ve herkes odasına çekildi. Ev ahalisinin uyumasını beklerken Özgürün odasına gideceğim dakikaları sayıyordum. Özgürü burada baştan çıkarmak kolay olmayacak bu durumda ben onun beni reddedemeyeceği şekilde hazırlanmalıyım. Üzerime sadece kırmızı saten sabahlığı mı giydim, saçlarımı topuz yaptım. Üzerimi çıkardığımda bedenimin herhangi bir yerimi kapatmasını istemedim. Özgür bedenimi tamamen çıplak görmeliydi, karşı koymaktan aciz duruma düşmeliydi. Herkesin uyumasını biraz bekledim ve Özgürün odasına gittim.
Sırt üstü uyuyordu, yavaşça yatağa çıktım ve Özgürün üzerine hafif ağırlığımı koyarak oturdum. Gözlerini açtı ve beni tam reddedecekken, hızlı davrandım, sabahlığı mı çıkardım yere attım. Elleri çıplak bedenimle buluştu. Dudaklarına yapıştım ve artık güvendeydim pes etmek üzereydi. Vakit kaybetmedim ve erkekliğini ağzıma aldım. Sabah yarım kalan işimiz olduğunu hatırlattım. Beni yine kaslı ve ateşli bedenin altına aldı huzurluydum işini hızlı bitirdi ve bana yine basit kız muamelesi yaptı odadan gitmemi emretti. Yapmadım bu sefer neyime güvendim bilmiyorum, öfkeme yenik düştüm ve onu yatakta bekledim. Bu sefer de onun öfkesine maruz kaldım. Özgür beni kapıya koydu ve Ozan sesi duymuş olmalı, kapısını açıp bana baktı ve orada ne işim olduğunu sordu.
"Hiç" deyip geçiştirdim. Odama geçtim ve uyudum.
SORU: CEMREYİ SEVDİNİZ Mİ ?! :)


Sosyal medya hesaplarından takip edim.
Romanın devamı Wattpad uygulamasında yayınlandı.  
Linklere sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.
instagram, linkedin, facebook, twitter : @reyhandns 

Reyhan DanışYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6763
2 Firari Fırtına 4749
3 Mustafa Ermişcan 4245
4 Eyyup AKMETİN 3906
5 Hasan Tabak 3902
6 Nermin Gömleksizoğlu 3504
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3449
8 Uğur Kesim 3307
9 Sibel Kaya 3208
10 Enes Evci 2890

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:612 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com