Romanlar

TUTKU +18 roman. Bölüm 13.
Okunma: 31
Reyhan Danış - Mesaj Gönder


     ÖZGÜR.
Ses çıkarmamaya dikkat ederek yatağa doğru yaklaştığını hissettim. Birkaç saniye izledi sanırım, sonra beni uyandırmak ve uyarmak için harekete geçti. Ela için tutuşan bedenimi parmak uçları ile karın kaslarımdan süzerek geçti. Aşağı doğru inerken elini tuttum ve öfkeyle bileğini kırarcasına sıktım. Ela numarasına devam ediyordu kollarının arasından yavaşça ayrıldım. Cemrenin kolundan tuttum ve hızlıca odadan çıkardım.
Odasına doğru merdivenleri inerken özlediğini ve birkaç kelime daha fısıldadı. Ben onu duymazdan geldim ve odasına girdik, onu yatağa fırlattım. Hızlıca bana doğruldu ve ayağa kalktı bana sarılmak için yaklaştı engel oldum. Bir kez daha sert ve öfkeyle yatağa savurdum. Yatakta kalması konusunda öfkeyle emrettim. Üzerinde yine sabahlık dışında hiçbir şey olmadığı gözüme çarptı. Sabahlığı açıldı ve çıplak göğüslerine gözüm kaydı. Gözlerimi üzerinden ayırdım ve hemen yarın ilk işinin evimi terk etmesi olması konusunda uyardım.
"Bir daha seni etrafımda görmek istemiyorum. Bana yaklaşmaya dokunmaya cüret etme. Eladan da uzak dur. Bir daha uyarmam"...
Odasından çıktım, odama geri döndüm. Ela ışığı açmış, yatakta oturur vaziyette meraklı bakışları ile karşıladı beni. Kapıyı kilitledim hiçbir şey demedim, ışığı kapattım ve uyuyacağımı söyleyip yatağa uzandım. Sırtımı döndüm ve sızdım.
                                                             ELA.
Özgürün çıplak tenine dokunmak ve onun göğüslerimi okşaması beni bitirdi. Bedenimi hissetmiyordum. Bedenimin kontrolünü tamamen kaybettim. İçimdeki Özgüre olan açlık tüm bedenimi ele geçirdi ve Özgürün her dokunuşunda alt bölgemin daha da ıslandığını hissediyordum. Her hareketinde daha ne yapacağını keşfetmek istiyordum. Daha fazlasını istiyordum.
Cemrenin bu kadar ileri gideceğini hiç düşünmemiştim. Hayır yani her şeyi beklerim de, Özgürle sevişiyor olabilirdik nasıl cesaret eder?! İçim parçalandı, kalbim nasıl atıyor ve acıyor tarif edemiyorum. Gözlerimin yaşını tutamıyorum. Resmen benim kollarımdaki adamı yatağımdan kaldırdı ve götürdü. Ne yapıyorlardır?! Yanlarına gitmem saçma olur. Hem aralarında bir şey oluyorsa gördüklerimi kaldırabilir miyim bilmiyorum. Ne yapmalıyım?! Özgürü beklemekten başka yapabileceğim hiçbir şey yok.
Nihayet geldi ve çok öfkeli görünüyordu. Neler olduğunu merak ediyorum. Ne konuştular acaba?!
Sabaha kadar uyuyamadım ve yatakta dönüp durdum. Hava aydınlanmaya başlayınca Özgürü izlemeye başladım. Dağınık siyah saçları, büyük gözleri kapalıyken uzun kirpikleri daha da ortaya çıkıyor. Esmer, kaslı, sert ve sıcak teni, gecenin o kısa anı aklıma geldi ve içim tuhaf oldu. Yeniden dokunmak istiyorum, dudaklarını öpmek. Onun kollarının arasında yeniden yanmak istiyordum. Kalbim hızlandı, saçını okşamak için elimi kafasına doğru götürdüm.
Özgür aniden elimi sıkı tuttu, korktum. Gözlerini açtı, beni görünce elimi bıraktı ve canımı yaktığını düşündü özür diledi. Cemre olduğumu mu sandı?! Kalktı ve duşa girdi. Ben de üstümü değiştirdim ve kahvaltı hazırlamak için aşağı indim. Saat erken ve Cemre uyuyordu. Ben kahvaltı masasını kurdum. Gece yaşananlardan haberim yokmuş gibi davranacak gücüm olacak mı, Cemrenin karşısında?! Düşündükçe kalbim sıkışıyordu.
Özgür hazırlanmış ve işe gitmek için kapıya doğru yürüdü. Beni görmezden geldi ama ben yine de yanına gittim yolcu etmek için. Ayakkabısını giydi ve bana baktı, bana doğru yaklaştı ve aniden belimi kavrayıp sıkı sarıldı ve dudaklarıma yapıştı. Çok ateşli. Ateşli öpüyor ve içim alev aldı. Ne yapıyorsun bana Özgür?! Her şeyin farkındasın ve duygularıma ne yapıyorsun?! Neden bana bu kadar acı yaşatıyorsun?! Kafamda sorular uçuşuyordu.
İçim acıyor, kalbim sıkışıyordu. Dudaklarımdan ayrıldı ve beni sevdiğini söyledi. O an anladım ve bütün sorularımın cevabını aldım. Özgür beni bıraktı ve çıktı. Arkamı dönüp baktığımda Cemre merdiven başından bizi izlediğini gördüm. Bavulunu almış ve aşağı indi.
Cemre:" Günaydın, Ela. Nasılsın?! Konuşalım mı? Sana karşı dürüst olmak istiyorum. Direk konuya gireceğim. Benim aşık olduğum ve senin nişan gününde yatağından çıkıp nişan törenine geldiğim, peşinde olduğum kişi Özgür.
Bunu sana söylüyorum çünkü artık arkadaşlık numarasına katlanamam ve devam edemem. Siz evlenene kadar sizi ayırmayı planlıyordum ama sen nasıl oldu da buradasın?! Şaşırttın beni. Yine de katlanmaya devam ederdim ama senin Özgür'ün yatağına girmen işleri değiştirdi.
Özgür'ün peşini bırakmayacağım o yüzden benimle savaşacak gücün varsa onunla kalmaya devam et yoksa lütfen aramızdan çık. Seni üzmek istemem ya da hayatını karartmak..." derken gözlerindeki öfke ve karanlık beni korkuttu.
İçim ürperdi ve gözlerim doldu. Dilim tutuldu sanki hiçbir şey söyleyemedim. Cemre omzuma çarparak kapıdan çıkarken ben gözyaşlarımı tutamadım ve yanaklarımdan süzülüp akmasına izin verdim. Olduğum yerde donup kaldım.
                                      CEMRE.
Ah, Özgür... Çok iyi oynadın hayatım ama hiç birini yemedim. Ela eziği az önce seni ele verdi. Aranızda hiçbir şey olmadığını az önceki surat ifadesi ve çaresiz bakışı ile verecek cevap bulamadığı zaman kanıtladı.
Hakkını vermeliyim köylünün dün o da çok iyi oynadı. Az kalsın inanacaktım oynadığı oyunlara. Acemi kızım benim, saf yaptığın her hareket yapmacıktı.
Her neyse mutlu olmalısın en azından sayemde Özgüre dokunma şansı elde ettin... İyi ki gece banyodan çıkınca fark ettirmeden yatağına böcek yerleştirdim.
Aralarında bir şey geçmesine izin veremezdim... Herkes her şeyi bildiğine göre oyun başlasın.
SORU: BÖLÜMLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZ?!!!
NOT: EĞLENCELİ BULDUĞUNUZ YERLERE İŞARET BIRAKIN.
 Romanın devamı 35 bölüme kadar wattpad sitesinde mevcuttur. 
Linklere Twitter, Facebook, İnstagram, Linkedin; @reyhandns hesaplarından ulaşabilirsiniz.  
 Reyhan DanışYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6815
2 Firari Fırtına 4781
3 Mustafa Ermişcan 4281
4 Eyyup AKMETİN 4149
5 Hasan Tabak 3937
6 Nermin Gömleksizoğlu 3538
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3483
8 Uğur Kesim 3330
9 Sibel Kaya 3241
10 Enes Evci 2922

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:583 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com