Denemeler

Zor gece
Okunma: 96
Alican pehlivan - Mesaj Gönder


Merhabalar sizlere bu geceden bahsetmek istiyorum. Tam anlamıyla hayatımın en zor gecesiydi ki ben kendi açımdan çok agır geceler geçirmiş birisi olarak söylüyorum. Hayatımda tek bir kadına aşık oldum gülüşüne, gözlerine, bana bakışına, gerçekten onu gördüğümde ve yanıma geldiğinde sarılırken doğmamdaki amaç bu anı yaşamak olduğunu anladım. Kısacası dipisiz bir aşk vardı kalbımde ona karşı. Aramızda 8 ay boyunca bir ilişki gerçekleşti uzaktan ve yakından kavgalı, zorlu ve güzel olarak çok hızlı bir şekilde zaman geçti. Bana karşı hep dürüst ve içinden geldiği gibi olan bir kadındı bu özelliği beni kırsada aynı zamanda beni iyide etkiliyordu. Uzun bir zaman sonra kavuşmamız gerçekleşdi ve birlikte yaşama hayali kurduğumuz onca zaman sonra bunu gerçekleştirmeye çok yakındık. İkimizinde hayalleri ve umutları vardı ve bunları birlikte yapmak için yeri geldi fedakarlık ettik yeri geldi zorlandık.
Buluşmamızın ardından hayallerimizden biri olan çocuk yapmak isteğini gerçekleştirdik beliki zamanı erkendi belki çok zorlancaktık ve belkide fazla sorumluluk alıcaktık ama birbirimize olan aşkmız, güvenimiz, ve inancımız vardı ve bunlar sayesinde bu sorumluluğun üstesinden gelicek ve kalan hayallerimizi ik kişi değil birde aşkımızın meyvesiyle gerçekleştirceğimiz için dahada mutlu oldum. Tabi kendisi ne kadar ikilemde kalsada ben herzaman onun için orda olucaktım ve onunda onayı ile bu sorumluluğu alıcağımızı söyledi ve ben çok ama çok mutlu oldum. Aradan birkaç gün geçmesinden sonra kendisi çocuk sahibi olacağımızın ona çok büyük engel olacağını düşünüp aldırma karaı aldı bende saygı duymaktan başka birşey yapamadım kırılan sadece umutlarım oldu. Burdan doğmamış çocuguma söylemek istediğim tek şey seni çok seviyorum ve özür diliyorum herşey için. Sevgilerle Alican pehlivanYorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6944
2 Eyyup AKMETİN 4887
3 Firari Fırtına 4883
4 Mustafa Ermişcan 4373
5 Hasan Tabak 4048
6 Nermin Gömleksizoğlu 3648
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3591
8 Uğur Kesim 3409
9 Sibel Kaya 3349
10 Enes Evci 3025

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:187 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com