Denemeler

Sağır Duymaz Uydurur
Okunma: 51
Hep de Böy - Mesaj Gönder


Kimsenin sözlerine, resimlerine, vaadlerine ihtiyacım yok. Benim eğitimimi üstleneceğine, git kendi aklını sahiplen. Rahatsızlık verdiğiniz kadar umutsuzluk aşılıyorsanız da bu benim derdim değil. Herkes görevini yapsın, gösteriye bir son verin. Kalabalık bir bir derdini anlatacakmış. Kalabalık içinde sorunlar ele alınacakmış. Ben sorduğum soruyu sabote eden, sormadıklarımı susmaksızın gösteriye dönüştüren insanlara güvenmek zorunda değilim, sevmek zorunda da değilim. Gidin başka yerde ağlayın, teselli bulun. Sizi davet eden de olmadı, kaderime kör kuyu muamelesi yapacaksanız benim için hayatın sınırları çok uzaklarda... kimin sınırlarını çiğnediğin beni ilgilendirmez. Önceliklerin yokmuş gibi yaşayacaksan, kırgınlıklar çok diyemezsin. Hayat önceliklerini hak edene sunar... Hayat önceliklerini hak edene sunar... hak sonradan kazanılmaz. Değerini bilirsen değeri artar sadece. Yitirirsen, kendin kaybedersin. Hayatın sınırların gökyüzünün ötesinde, çok uzağında çizili. Allah bilir, ben bilmem. Ama cennetten haber veren bir peygamber var. Aşk da var, müjde de var. Boşuna sormuşum o kadar soruyu! Kader diye yutturmak isteyenler varsa da, insan aklını kullanmadığı sürece gam da var, keder de var ne yazık ki. Bu büyük çelişkiden BIKTIM. Kitabı ondan yazdım.Hep de BöyYorumlar (1)
Hep de Böy 22.02.2023 10:23
Ancak tövbe edip durumlarını düzeltenler ve gerçeği açıkça ortaya koyanlar (lânetlenmekten) kurtulmuşlardır. Çünkü ben onların tövbelerini kabul ederim. Zira ben tövbeleri çok kabul edenim, çok merhamet edenim.

Bakara Suresi, 160. Ayet


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6858
2 Firari Fırtına 4815
3 Eyyup AKMETİN 4496
4 Mustafa Ermişcan 4314
5 Hasan Tabak 3975
6 Nermin Gömleksizoğlu 3575
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3522
8 Uğur Kesim 3356
9 Sibel Kaya 3276
10 Enes Evci 2958

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:4234 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com