Uğur Kesim  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 8 Puanı: 3307

8 Nisan 2012 Pazar 
DİN BEZİRGANLARINA ATFOLUNUR
Okunma: 1836

Laikliğin ne anlama geldiğini önce bilmek lazım,,islam dini kimsenin tekelinde değil! ,Başbakan dini kendi siyasetine ortak eden,din bezirganı bir insan,kimin ne kadar müslüman olduğunu hiç kimse ölçemez.Daha önce dinimizi böyle tartışırmıydık?elbette hayır o halde din üzerinden siyaset yapan kendilerini en sıkı müslüman ilan eden bu hükümet sayesesinde bu hallere düştük.Güzel Türkiyemizin insanlarını şu müslüman bu dinsiz diye ayırım noktasına getiren bir insan vatansever,yurtsever olabilirmi?Ülkenin doğal kaynaklarını satan şirketlerini satan,ABD ile canciğer kuzu sarması olan kim?ABD ve İsraille AB ile birlik olup,kendi komşularıyla düşman olan bu siyasete onay veren kim?Kendi askerini hakir gören,halkını hakir gören,çevresi ve kendini zenginleştiren kim?
Türkiye yalnız Erdoğan değil Mustafa Kemal öldükten sonra sinsice ABD tarafından işgale uğramış bir ülkedir.Basiretsiz idareciler sayesinde bu güne geldik.Bu gün halkımız geçim sıkıntısından inim inim inleyip,en pahalı benzini kullanıyorsa yapılan zamlara tepkisiz kalıyorsa yetiştirilen ve uyutulan ,dini imanı öne sürüp halkı aldatan idareciler sayesindedir.Biliyorum halkım politikayı,Türkiye üzerinde oynanan oyunları pek idrak edemiyorsunuz ama hiç değilse hilekarlık yapan idarecileri fark etmeye çalışın.Din ayrı şeydir devlet yönetmek ayrı.Eğer devlet yönetmek için dini payanda olarak kullanıyorsanız bu hilekarlıktır,halkın manevi duygularını sömürmektir.İşte bu gün yapılan budur!

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6763
2 Firari Fırtına 4749
3 Mustafa Ermişcan 4245
4 Eyyup AKMETİN 3906
5 Hasan Tabak 3902
6 Nermin Gömleksizoğlu 3504
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3449
8 Uğur Kesim 3307
9 Sibel Kaya 3208
10 Enes Evci 2890

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:632 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com