su yayla  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 556 Puanı: 112

31 Temmuz 2009 Cuma 
BİR ZAMANLAR
Okunma: 1293

 
          Bir zamanlar sen bende ben sendeydim. Koskoca senle 7 yılımı paylaştım acısıyla tatlısıyla.
           senle çıktıgımda daha çocuktum. daha 14 yaşında. şimdi ise ben 22 sen 23 oldun. oldun oldun ama benide unuttun. bir zamanlar sımsıkı bırakmaz istemezce tutugum ellerin yok artık. seni her gördüğümde çarpan bir kalbimde. bir zamanlar senin evinin  önünden geçerken semtinde dolaşırken birlikte elele kolkola etrafa saçtıgımız gülücükler yok artık. umutlarımız yarınlarımız yok. biliyormusun kabullenmek ne kadarda zor. düşünsene bi artık o bırakmadıgın el yok, bırak oturdugun sokaktan geçmeye semtine bile ugramamak. istesemde ugrayamamak ne kadar acı. işte sen böyle bir set ördün aramıza.  biliyorum duymuyosun beni  bilyorum anlamacaksın beni. senin evlendiginden begri gülemiyorum ben. sanki hala sen gelecekmişsin gibi gün sayıyorum tıpkı askerdeyken saydıgım gibi gelecek diyordum. evet geldin ama bana deyil. bugünü de sayarsak sen evneli tam 6 ay 31 gün oldu. ve sen evlendigin günden begri benim hayatım zindan oldu. çıkmaz yollarda yolumu arar oldum. hiç bir şeyi haykıramadım söyleyemedim benden giderken. ailemse bana güldü ne oldu yılların nerde şimdi o çok sevdgin adam bak başkasıyla diyerek anlayışsızca acıma acı eklediler. ha şunu da söyleyeyim sana yavaş yavaş toparlıcam kendimi inan bana . hep böyle olmayacak. fakat senide asla unutmayacagım acın diner bi şekilde  fakat açtıgın yara kapanmaz kolay kolay o yüzden seni asla unutmayacagım. sevdigim. seni hala böyle çılgınca severken ykurdugun yuvayı bozmadım isteseydim inan çok şey yapardım. numaran evin aynı. fakat ben yapmadım yapmamda asla. çünkü o kızın suçu ne?  işallah mutlusundur inşallah her şey yolundadır. tek istegim eşinin kıymetini bil tabi oda senin.
       seni görmüyorum sesini duymuyorum belki ama kalbim aklım hep sende. çıkarmak istesemde çıkmıyorsun bir türlü. genede bana yaşattıgın her şey için teşekkürederim acıyla tatlısıyla.

Yorumlar (4)
Davut Dlbz 1.08.2009 01:16
Su hanım, öncelikle konudan giriş yapayım, acınız gerçekten üzücü, yalnız sizinde dediğiniz gibi kimsenin yuvasını bozmaya kalkışmamalısınız, belki o bir hata yapmıştır ama hata üstüne hata kabullenilemez:) Hem bencede unutun, biliyorum kolay olmaz ama. Yazının maddi tarafına gelirsek, cümlelerinizde altım bozuklukları var, bunlar genel olarak da imlâ hataları sebebiyle olmuş. Bunlara daha dikkat etmelisiniz, umarım hata gördüğüm şeyleri söylediğim için kızmazsınız. Çünkü bu bir sinirlendirmek için yapılmış yorum değil, izin yazılarınızı geliştirmek için yapılmış bir yorumdur:) Çok uzattım galiba:) Neyse, yazılarınızın devamını beklerim, esenlikle kalın:)

Ela ... 1.08.2009 11:19
Koskoca 7 yıl??? Vay bee.. Bu kadar yılın ardından ayrılmak çok zor olsa gerek...:(

İki Nokta 2.08.2009 01:01
:((((((

ismail GONCAM 13.01.2010 03:41
ben bu acılarını unutturmaya çalışırken sen bana hiç fırsat vermeden çıktın gittin hayatımdan. Şunu bil en az bende şuan senin çektiğin kadar acı çekiyorum gittiğin günden beri hasretim!!!!


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6436
2 Firari Fırtına 4483
3 Mustafa Ermişcan 3936
4 Hasan Tabak 3606
5 Nermin Gömleksizoğlu 3240
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3087
7 Uğur Kesim 3086
8 Sibel Kaya 2950
9 Enes Evci 2653
10 Turgut Çakır 2331

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1352 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com