Uğur Kesim  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 8 Puanı: 3307

20 Haziran 2012 Çarşamba 
VATAN SAĞOLSUN
Okunma: 1416

Atılan slogan bu!"VATAN SAĞOLUN""ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ " Güzel sloganlar bağımsız ve ulusal bir ülke için oysa Türkiye öylemi?Soruyorum Türkiye Bağımsızmı?Hayır değil çünkü bu teröristlerin geldikleri yerler belli iken oralara her hangi bir müdahale yapılmıyor ve senelerdir onca insan kaybımız devam ediyorsa Türkiye Başbakanı bir yerlerden talimat alarak  haraket ediyorsa, Türkiye bağımsız bir ülke değildir arkadaş!Ölenlerin sorumlusu bu iktidardır! 
8 vatan evladı öldü ölümler devam edecek çünkü çok yaralı var.Her zamanki gibi Başbakan yine yurtdışında her çıktığında onca asker ölüyor,Başbakan talimat almak için uluslararası zirvede Obama ile görüşecek ona göre karar alacak onun umurumu vatanı savunan 8 fidan düşmüş yerlere?Teröristlerin yerleri belli kaynak kurutulabilir ama nedense alınan talimatlar mucibince ne kandile nede Kuzey Iraktaki besi kamplarına bir müdahale yok.O kampları besleyen kaynaklara bir tepki yok!Başbakan "terörle sonuna kadar mücadele edeceğiz"diyor her zamanki sıradan laflar iç işleri Bakanı olay yerinde,genel kurmay Başkanı olay yerinde bir iki demeç sonra ağızlarını bıçak açmıyor,beceriksizliklerini,riyakarlıklarını yüzlerinden okumak kabil her gün demeç üstüne demeç vermekteler televizyonda, yüzlerine bakın bir anlarsınız..Türkiye gibi güdümlü,bağımsız olmayan emirleri robotlar gibi dışardan alan kişilerce yönetilen bir ülkede daha çok ölümler yaşayacağız,daha çok sıkıntılar çekeceğiz ta ki halkım seçtikleri ayak takımını tanıyıncaya kadar.
8 şehidimiz var yürekler acısı ölümler devam edecek sloganlarımız hazır"VATAN SAĞOLSUN"  Öyle de ateş düştüğü yeri yakıp kavuruyor,sloganlar havaya savruluyor karışıp gidip unutuluyor .Ta ki gelecek ölümlere kadar! 

Yorumlar (3)
Hasan Tabak 20.06.2012 14:29
Bütün Ulusu alakadar eden bir konuyu gündeme taşıdığınız için Uğur bey
kardeşim size çok teşekkür ediyorum makalenizi içtenlikle okudum her şeyi
yerinde çok güzel tanımlamışsınız.Yüreğinize sağlık.
Evet Uğur bey yazdıklarınızın hepsi doğru ne zaman Başbakan yurt dışına
çıktığı zaman teröristler terör estiriyorlar.Yine bir çok şehidimiz var,
Acaba mecliste bulunanların vicdanları rahat ediyor mu vicdanlarını rahat etmesi için dış kaynaklara bakmadan bir an önce bu terörist kamplarını imha etmeleri lazım ki şehitlerimizin anaları ağlamasın.
Vatan için,bayrak için,namus için gözünü kırpmadan canını yüce Yaradana
teslim eden şehitlerimize ALLAH'TAN rahmet kederli ailelerine ve TÜRK
ULUSUNA baş sağlığı diliyorum ruhlarınız şad mekanınız cennet olsun.

Halit DURUCAN 20.06.2012 15:03
Bu siyasi zihniyette utanma, ar ve haysiyet olsaydı bu güne kadar çoktan istifa ederlerdi. Ama ne gezer. Bu siyasi zihniyetin ahlak anlayışı Gülen ahlakı değil de nedir. Tek çözüm var; sınır ötesi operasyonlara yeniden başlamalı ve teröristlerin inleri başlarına yıkılmalı. İstihbarat zaafiyeti var! Türk istihbaratı yabancı güçlerle paylaşım halinde. Hal böyle olunca ulusal istihbaratımız işte böyle acı sonuçlarla karşı karşıya kalır. Siyasiler, askeri kanat erkanları bir kerede siz çocuklarınızı çatışma bölgesine gönderseniz. O zaman evlat acısının ne olduğunu anlarsınız. Şehit cenazeleri ağlama duvarına döndü bu zihniyet sayesinde. Allah bu millete akıl fikir versin...

Uğur Kesim 25.06.2012 19:57
Uçak olayıyla nasılda PKK saldırısını unutturdular gündem değiştirme yöntemi dışardan.Esas hedef kuzey Iraktı
oysa bu gün Suriyeyle uğraşıyoruz havanda su dövmeye devam ediyoruz.


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6763
2 Firari Fırtına 4749
3 Mustafa Ermişcan 4245
4 Eyyup AKMETİN 3906
5 Hasan Tabak 3902
6 Nermin Gömleksizoğlu 3504
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3449
8 Uğur Kesim 3307
9 Sibel Kaya 3208
10 Enes Evci 2890

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:627 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com