ibrahim ddikcan  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 31 Puanı: 1242

17 Şubat 2013 Pazar 
Ve işte, avuclarının içindeyim. Sıkarsan boğulurum. Ama gevşek de tutma uçamam ben
Okunma: 851

        Avuçlarımın içindesin gibiydi. Sıkmadım ki zarar görme, serbest bırakmadım ki düşme.Dozundaydı her şey ve güzel ve rüya gibiydi.
Sonra bir şey oldu. Kanatlarını açtınsonrasında havalanır gibi yaptın. İşte o an değişimdi. Ruhum tepetaklak bedenim acılara gark oldu.Sözlerim kifayetsiz gözlerim denizle eşdeğer...
Nefes almaya çalıştım çoğu kez, bastıramadım o irin kokulu acıyı. Kırmızılıklar ve biraz da mor hayatıma bulandı gitti. Sonra serbest bıraktım seni. Uçmadığın halde, kaçmadığın halde korktum. Kanadını okşamak istedim sıklıkla. Bu sefer de sıkacağımdan endişe etmeye başladım. Oysa her şey benim ellerimdeydi. Bir süre sonra dokunamaz oldum sana, ellerimin üstüne değen kısımların haricinde. Ama nasıl da hissediyordum seni, nasıl da benliğimin taaa içine işlemiştin.İşte o zaman anladım ki ten önemsiz, arzular yersiz, ruhunun parıltısı benzersiz...Ama işte bir kere açmıştın kanatlarını. Ya uçar gidersen? Ya sıkıldım artık dersen? Ya dengesizliğimi tümden bana yüklersen? Ya sende durmaya artık ihtiyacım yok dersen?
               Oofff!  Yüreğim mecalsiz, yüreğim katran karası, yüreğim edepsizlerin hayat noktası...
    Ve işte, avuclarının içindeyim. Sıkarsan boğulurum. Ama gevşek de tutma uçamam ben. Gücüm yok. Hafif bir sarsıntıda yerin dibine geçer yok olurum.

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6410
2 Firari Fırtına 4464
3 Mustafa Ermişcan 3897
4 Hasan Tabak 3582
5 Nermin Gömleksizoğlu 3218
6 Uğur Kesim 3068
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3031
8 Sibel Kaya 2928
9 Enes Evci 2635
10 Turgut Çakır 2317

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:4883 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com