Firari Fırtına  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 2 Puanı: 4612

3 Eylül 2013 Salı 
orhan körs - özgül ve yalakalarına...
Okunma: 2014

Bakın şimdi gidiyorum.
 
Eğer bir daha arkamdan yazılarıma abuk subuk yorum yaparsanız.... bir gelirim pir gelirim maymundan geldiniz demem belanız olurum sizin tamam mı din düşmanları?
 
İnsan olun, burda olmayan birinin yazılarına abuk subuk terbiye dışı yorum yapmayın. Burda amatör yazarlar var, bırakın insanlar bildikleri gibi yazsınlar. İnsan gibi okuyun beğenirseniz yorum yapın beğenmezseniz egonuz için o insanı ezmeye kalkmayın. 
 
Demiştim...tekrar hatırlatayım.... Hümanist duygularımla yaklaşmıyacağım size. Beni umarım anladınız. Gidin işinize gücünüze bakın. Maymundan gelmediniz siz, vallahi de billahi de bu böyle.
 
Hadi bakalım... bir yorum göreyim hakkımda..bakın neler olacak.
 
 Bu arada dip not yazayım... Bu insanlara sataşmam boşa değildir arkadaşlar. Sizleride rahatsız ettim affedin. Artık son deme getirdiler insanı... saygı saygı nereye kadar... Kusuruma bakmayın ve sizler güzel güzel yazmaya devam edin.
 
Sevg...

Yorumlar (20)
orhan örs 3.09.2013 23:46
Firari, bugüne kadar sana ne yapılmışsa sarkandan yapılmış! Ve bunun sorumlusu ben değilim! Yani şöyle ki, ne halini anlarım ne de haline saygı duyarım! Talihin körlüğüne denk gelmişsin ve talih karşına çıkarması gerekenleri arkana çıkarmış. Suçlu arama bence! Kaderine razı ol! Karakterin zaten ortalık mallığına göre şekillenmiş, şeklinin buna uyması da zor olmasa gerek, ha gerzek?..

Firari Fırtına 3.09.2013 23:49
Kendini bana anlatmakla ne de iyi bişey yaptın. Allah beni tanıma fırsatını size vermedi şükür. Vemiş olsaydı siz hakikaten kafayı bacaklarınız arasına alırdınız. Lakin hee haklısın işte. Psikoloji yansıtma nedir bilirsin.. Rahatlaman için kendini birine yazarsın sen. Hee yazarsın ama kim takar bunu kim okur bunu o başka. Allaha tövbe çek de... önce o affetsin seni orhan, yoksa halin vahim...

&&&&&&& ... 3.09.2013 23:50
Arkandan abuk subuk yorum yapmıyorum Firari,arkan neresi oraya gelen yorumlar ortada ya.senin hümanist dediğin duygu sıfatın gibi yanıp döndüğünden arada mı sana uğruyor,insan olan öyle kişiye ,zamana ,mekana bakmaz.
Eli maşalı şopar karıları gibisin Firari.
Sen benim egoma kurban ol emi.

Firari Fırtına 3.09.2013 23:53
öZGÜL.. Beni bilirsin kendimi anlatmama gerek yok, ki zaten kendimi sana anlatacak halim de yok...değmezsin. Lakin.. Çorap söküğü gibi şahsıma attığınız irtiralar karşısında suscak değilim. Şükür hayatım boyunca internet aşkı sanal aşk yaşamadım. Ya sen? Hadi konuş konuş...

O cinler konusuna bir iki üye yorum yapmış sen de altlarına bir yorum yapmışsın. hiç mi utanma yok sende. Hiç mi insanlık vasfı yok sende. Sen demi maymun ailesine katıldın dinsiz kitapsız ve de terbiyesiz özgül.

Ben yokken benim eski yazıma dalga vari yazı yazan şerefsiz.... maymun bile olamaz benim gözümde. Ha bunu böyle bil susacağımıda bekleme....

orhan örs 4.09.2013 00:00
Firari Fırtına- şeref...
Şeref- Firari Fırtına...
Firari Fırtına- şeref...
Şeref- Firari Fırtına...

(...)

Yok artık, dünya ne kadar çığrından çıksa da bu iki kavram komşu galaksi de bile yan yana kullanılsa insanlık kanar!

Yürü len şerefle kanlı bıçaklı sübyancı-sapık!

Firari Fırtına 4.09.2013 00:06
Limanın hep aynı orhan vallahi sıkıldım senle tartışılmıyor bile. Hep aynı ayak aynı söz grupları ve aynı kısırdöngü. Şu son yorumuna hem güldüm hem üzüldüm. Komik ol dedim sana ama bu kadar değil yavvv... Haznen eksik ise git kitap oku...ama dur baştan başlamak lazım..Allaha tövbe et önce. Yoksa işin yaş senin.

orhan örs 4.09.2013 00:13
Firari boşver şimdi tövbeyi falan da, cidden ne içtin sen? Ya da bir adli tıp labratuarına gidip öğrensene; ne katılmış gazozuna?

Firari Fırtına 4.09.2013 00:19
Yine bir itirafım olacak.....

Ben burda biraz kendimi aşan cümleler kullandım kabul ediyorum ve gerçekten pişmanlık bile duyuyorum. Bana yakışmıyor farkındayım ama en büyük sorun... Ne anlatırsan anlat; anlatacakların karşının anlayacağı kadardır değil mi? Başetmek zor, Allah korkusu olmayana mana yükmelemek zor. Bunları da biliyorum ama şuan hala yazıyor olmam pişmanlığımdandır. Çünkü insan muhatabını bilecek. Bu gece ben bilemedim affola.

Ha orhanım ne mi içtim... (bak hala muhatap oluyorum, şanslısın) Ben yaşanılan hayatı içtim, yaşamı içtim, ömrü içtim... Ama Allahımın bana verdiği aklı selim mantığımla içtim.

Anladın?

&&&&&&& ... 4.09.2013 17:43
Sana yakışmıyor ve bunun farkındasın ha,hayır Firari sana yakışan bu ben de bunun farkında olduğumu uzun zamandır söylüyorum.Sen bu iddayı doğruluyorsun.
Yakışmıyor deyip yaptığın terbiyesizliği aklayamazsın.Çok yakışmış,doğduğundan beri hep böyleymissin gibi doğal görünüyorsun bu konuda endişen olmasın.Affı buradaki insanlardan dilemen bile nereye oynadığını gösteriyor.
Firari,oynadığın yerden çok pas attın oyunu kurmaya çalıştın,hakemlik yaptın ,kaleci oldun,tutmadı.Sonrası hep utanıp kaçtın!
Yine yapacaksın,ben gidiyorum deyip gitmek nedir ya?Sanki bunları kanlı canlı karşımda söyleyip gidiyor mususn gibi,ama sapkınlığını giderek kaçarak ancak saklayabiliriz.
Çocuklara dokunma rica ediyorum.

Firari Fırtına 4.09.2013 23:47
öZGÜL...Hala utanmadan sıkılmadan yorummu yapıyorsun sen burda.
Senin nasıl bir mal olduğunu burda bilmeyen var mı acaba? Azcık insan sıkılır utanır ama haa maymundan gelmesin sen de...utanma sıkılma olmaz sizlerde.

Kendini ayyuğa çıkarmaya kalkma batarsın demiştim. Terbiyesizliği yap ortalığı karıştır sonra gel bana hanımcık rol oyna... kızım sen kaç defa ortalık karıştırıp gittin sonra bana özel mesaj atıp fırtına yapma firari yapma dedin. Ben saygımdan hep yarım yarım sustum. Hadi gel sustur bakalım şimdi zilli... Terbiyesizsin çünkü benim arkamdan konuşan kişi sahtekar terbiyesiz ve de şerefsizdir. Bak burdayım ben yüzüne yüzüne yazıyorum okuda maymun olma insan ol tövbe çek allahı bil dangalak kafalı öğretmen bozuntusu özgül.

Firari Fırtına 4.09.2013 23:51
Bir de rica ediyorum benle tartışmaya tek gelme... Şu yalakaları da getir. Şükür hepinize yeterim ben. adını orhan körs koyduğumuz maymuncuk mu çita mı onu da getir.. Başka kim varsa gelsin işte. Ama sen tek çıkma karşıma. İğrenç bir kişiliğin var senin.

İnsanlara şunun cevabını versene... Buraya üye olan biri bir yazı paylaştığında...neden zıplayıp burda insanları aşağılıyor sunuz? siz kimsiniz bunu bana bir söylesene özgülcük? Bu hakkı size kim verdi? üç beş çakalsınız insanların yazılarına terbiyesiz yorumlarda bulunuyorsunuz... Bu sitenin sahibi yanlış yapıyor aslında. zarar veriyorsunuz siteye... Hadi cevap ver...

&&&&&&& ... 5.09.2013 17:44
Aşağılamak anlayışlarımız çok başka,senin tıkandığın yer burası.Şimdi sana altı üstü Firarisin desem senden ancak bunlar çıkar desem -ki diyorum,gücüne gidiyor.
Firari sen hepsi bu kadar bir adamsın ancak ben senin bu kadar olmanı yadırgamıyorum ben başka bir yönünü bildiğim için öfkelisin.
Sapık ruhunu kaldır gerisi zaten yazamıyorsun,zaten birikimlerin açlık kokuyor bomboş ve sorunlu bir yaşamın sorgusundasın bunları tartışmıyorum seninle.
Terbiyesiz yorumdan kastın eleştirilerin şekli ama terbiyesizlik anlayışımızda farklı doğaya yapılmış en büyük terbiyesizlik senin dünyaya bıraktığın 50 yılın sonunda bu kadar bir adam olabilmen.Anladın mı?

Firari Fırtına 5.09.2013 19:07
Be salak kızım... Hala anlamadın mı ben bir söz yazarıyım. Moda girer ona göre yazarım. Hayal eder yazarım ki kendimi sen gibi beyinsizlere anlatacak ihtiyacımda yok. Lakin sen burda üç beş hikayeme inanıp hala orda kalanlardanmısın manyak maymun özgül.

Dallarda ağaçlarda geze geze gerçekleri görmeyecek kadar kör olup, kendine ancak sanaldan koca bulabilen bir birey değilmisin sen? Ki sen önceden Allahı bilirdin...Orhan gibi maymunlaşman..evde kalma korkundan olsa gerek değil mi? Hatırla bunları konuşmuştuk...etkilenip din değişecek kadar adi bir yapın var senin. Bunu kabullen eyvallah çekerim sana.

Bu arada orhanın nerde... darwinin mezarına mı gitti dua için ve sen niye tek başına burdasın. Şaşırdım sen ki...yallakaların olmadan nefes bile alamayansın özgül. Alkışlayanın yok ya, eminim sen şuan kahroluyorsundur. Egon nerde? bastır bastır....

orhan örs 6.09.2013 10:15
Sen ne yazarısın hurşit?..
Firari, Moda girince yazdıklarını bilmiyorum ama içine mod kaçmışken yazdıkların ortada ve tam gerçekleşme şekline uygun biçim ve içerikte! Firari, sanaldan bir şeyler bulmak demişsin ya; sana sanalın ve gerçekliğin en ucube tipi misafir oldu. Sen önce yavşayıp sonra tersledin zavallıyı. Demek ki bu yavşaklıkla aradığın şey başka. Bizim smtte bir Mustafa var. "Deli Mıstık" der çokları ve cidden var deli yönleri. İstersen onunla karşılaştırayım seni. Emin ol çok seversiniz birbirinizi. Karşılaşmanızın içeriğini birlikte belirlersiniz.
Ne dersin godik?

Firari Fırtına 6.09.2013 12:49
Hatırlar mısın_? Tabi işine gelmez ama ben hatırlatayım sana orhan.... Hani bir ara burda adam yerine seni koymadılarda küsüp gitmiştin. Sonra ne olduysa özgülün aşkıyla mesajlarıyla geri geldin ve seni adam yerine koymayanlar itin hatırı yok sahibinin hatırı var misali sana hoşgeldin çektiler. Sonra da he orhan atla orhan koş orhan diye diye seni manyak manyak çevirdiler. Ne oldu? hatırladın mı?

Haa şimdi ise.. bakıyorum yalnızsın ve çaresizsin hem de maymun iştahlı duygularınla. Nerde o seni oynatanlar? Şarlatan gibi yaptılar seni ya komik. Vayy bir baktım ki hayvanı insan yapmaya çalışıyorlar. Tabi ki yaparlar.... İneği bile alkışla alkışla inek bende bişey var sanıp havalara girer orhan spastiği.

orhan örs 6.09.2013 14:33
"Adam yerine konmak" adam olmayanların ve adam bulamayanların gündemine girecek, adamlığı şahit gerektiren salak bir faaliyettin tanımıdır! Sana çok tanıdık gelmesi doğal. Hep böyle bir ihtiyaç hissettin ve senin gibilerden oluşan çevren de bu genel ihtiyacınıza cevap bulmaya çalıştı çünkü!
Sen onu bunu bırak da Firari, ahır ahır dolaşıp inek mi alkışlıyorsun sen? İnekle aranızdaki münasebetin insani olmadığını bir kenara bırakırsak şimdilik, bir başka yazının altında sana söylediğim "öküzün altındaki buzağı" yargısı nasıl da ete kemiğe büründü! İneğini alkışladığını gören bir öküz ve altında kalmaya mahkum Firari; tragedya... Komedya!..

Firari Fırtına 13.09.2013 00:52
Ben balkonda sigaramı içip keyif yaparım. Lakin köpekler sokakta hala havlar. Hangi insan köpek havlamasına çare bulduki ben bulayım...

Hee orhan hee havla sen maymundan gelme havlayan it.

Ha bu arada o sanal maymunun nerede? Ona söyle o da havlasın. Özlüyorum bazen seslerinizi...

ibrahim ÖZDEM 15.02.2014 06:08
:) YÜRÜ BE FİRARİ KARDEŞİM ARKANDAYIZ RAHAT OL İÇİNDEN NASIL GELİYOSA KENDİNİDE FAZLA GÜNAHA SOKMA GERÇİ BÖYLE EMBESİLLERE SÖVMEK SEVAPTIR:)

damla su 15.02.2014 13:18
aynen katılıyorum çok öyle insanlar.

Gündoğan Uyar 13.04.2014 03:04
Bu siteyi adam gibi bir yer sanmıştım ama sadece egoların tatmin edilmeye çalışıldığı bir yermiş.orhan senin kadar boş konuşan bi insan görmedim ben sen gerçek hayatta tatmin edemediğin egonu (muhtemelen gerçek hayatta ezilmiş bi insansın) burda tatmin etmeye çalışan APTAL 'ın tekisin firari sende kendini çok kibar naif Allah adamı göstermeye çalışan birisin ki bu kadar kültürlü olsan ve naif olsan önderin sana yazdığı saçma sapan yazılara cevap vermezsin bu kadar basit kaç saattir acaba hangisi daha çok saçmalamış diye atışmalarınızı okuyorum ama haklısınız bu sayede güldürüyosunuz insanları kusura bakmayın ama ikinizde insanların gözünde bu saçma sapan kavgalarla boş konuşmalarla sadece komiksiniz banada saçma sapan bişeyler yazmayın beyler gerek yok lütfen.


İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6590
2 Firari Fırtına 4612
3 Mustafa Ermişcan 4099
4 Hasan Tabak 3753
5 Nermin Gömleksizoğlu 3365
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3282
7 Uğur Kesim 3190
8 Sibel Kaya 3074
9 Enes Evci 2763
10 Turgut Çakır 2418

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:1831 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com