İsmail İNAN  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 281 Puanı: 230

9 Eylül 2013 Pazartesi 
'ELVEDA'
Okunma: 665

Hiç Şüphesiz ;
 
Üzerine döküldükçe yazılan kaderin , Hüzün dökülmeye başlar kirpiklerinden ve Sızlamaya başlar yürek . Tam o Vakit bir Dua'ya sığınırsın başka çaren olmamaksızın. Şöyle bir bakarsın etrafına , tutunacak bir dal ararsın Rabbin'den sonraa! Adarsın Ömrü'nü o Dal'a .Herşey yolunda gider hayatın rengi sana göre Tozpembe gelir.
Hayat işte bir Gülüş Gider , Hemen Ardından Hüzün ve Gözyaşı gelir.
Bulmuşken kaybetmekmidir? Yoksa , YOKSA!
Tutunduğun dalı, Kırmasımıdır Kaderinin Asıl Hüsran?
Kanatlarını açsın isterken sana, Dört bir yandan kırarsa Kollarını Hayat ne söyleyebiirsinki elinde olmayan bir Hastalığa. İstesen de istemesende değişen hiçbirşey yoktur aslında o Hastalık senin kanında gezindikçe.Farkına bile varamazsın sen O Canını Almadıkça.
Korkularla yaşamaya başlarsın,
Ve bir müddet Sonra başına gelir 'Korktukların.Dayanamaz Ağlarsın geceleri Dört Duvar ,Bir kağıt & bir kalem ..
Ve birde hiç Dinmeyen Gözyaşların Yanında.Faydasız gelir hıçkırıkların arasında ağladığın gözyaşlarında boğulmakta.Kaderinin sonuna geldiğini düşünmeye başlarsın Ki;
- Aile içerisinde sürekli devam eden, hiç bitmek bilmeyen kavgaların yanında.Düşünecek durumda olmazsın bazen, Düşünmek Bile istemezsin Bazen de ..
Bazı zaman gelir söylenen her kelime ağır gelir 'Gururuna' Fakat Gerçek O ki;
Ne yaparsan yap Suçlu Gösterebilecek kimseyi bulamazsın hayatında.Söylenenler canını sıkar çevrendeki bütün dostların,akrabaların ve tanıdık tanımadık herkesle açarsın arayı,
Hayat bile dahil aslında buna.Kusursuz bir yaşamın olmamıştır evet , ama istediğin tek şey Hayatını berbat eden Kusurlarını tamamen çıkarmaktır hayatının Kimsesiz Köşe Bucaklarından.
Yorum yapılsın istemezsin ve karışılmasın Hayatına.Benim hayatım dersin , benim yaşantım ki öyledir Aslında. Ömrünün nereye kadar götüreceğini bilemezsin seni, Ve kesin çıkacağını Yarına Herkes Gibi.Bazende böyle sığınırsın Satırlara.Sımsıkı sarılırsın Umutlarına , Hani birgün Olurda Bigün olurda Kalırsan Ayakta. Yıkmak istersin Hastalığını Son Noktasında!
Vazgeçiyorum artık,
Yaşamak tat vermiyor,farklılık katmıyor hayatıma.Ölüm'den bahsederler sürekli etrafımda . Ölmek ile Yaşamak Arasında Çok şey vardır aslında evet , Yaşamayı herkes bilir , Ölmek 'Duygusunun bir kısmını da.
Önemli olan 'Yaşarken Ölmek 'Duygusunu Bilmektir Bence Her Nefes Aldığında.
Hayatıma bir farklılık katmak istiyorum şu son olanlardan sonra,
Ölmek Duygusunu Yaşamak İstiyorum Açıkçası Geldiğim Bu Yolun Sonunda. Yıkmak istiyorum tüm gülüşlerimi,mutluluklarımıda. Almak istiyorum giderken Sevdiğim bütün yıldızlarıda yanıma ve yakmak istiyorum bulutları kül olurcasına . Unutturmak istiyorum Güneş'e Ay'ı . Ve Yıldızlarıda.Anmak istiyorum Cehennemi Bütün İşlediğim Günahlarıda. Cennetimde yanmak istiyorum Kan Revan İçinde Kalırcasına ve Satmak istiyorum Tüm Sevaplarımıda. Ölmek İstiyorum Aslında.Bakıpta göremediğim umutlarımı alıp geçip bir köşeye seyretmek istiyorum yaşadıklarımı , Ve yaşattıklarımıda . Kimbilir Haklıyımdır belki , Haksız yanımda Çoktur Benim Aslında. Fakat ne olursa Olsun Onca Şey yaşadım Acı ve Bi o kadar Tatlı kısmını da . Herşeyin farkına vardım , yaşadım herşeyi Az Çok Olsada .
Ve artık ben ,
Tatmak istiyorum Ölüm Duygusunuda.Kararsın tüm ışıklar batsın Güneş Küskün kalsın Ona. Ve Hayatta Bana .Şimdi Kapatsın !
Birdaha Hiç Açmayacakmış Gibi Kapıyı Suratıma ..!
Ve şimdi Elveda Ediyorum.
Hayata gözlerimi Kapatıp Ağlayışlarım Anısına . Elveda.
 
   'ELVEDA'
 
'İsmail İNAN'
05.10.2013
22:15

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6464
2 Firari Fırtına 4507
3 Mustafa Ermişcan 3976
4 Hasan Tabak 3634
5 Nermin Gömleksizoğlu 3262
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3133
7 Uğur Kesim 3106
8 Sibel Kaya 2973
9 Enes Evci 2673
10 Turgut Çakır 2347

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:2372 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com