badem lokum  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 150 Puanı: 492

14 Temmuz 2014 Pazartesi 
oryantasyon evresi
Okunma: 992

siteye dün üye oldum.. ve bilirsiniz alışmaya çalışıyorum.
 
üç dört yaşında verilen cevapları anlamayıp sormaya devam eden ve ebeveynleri tarafından yapım aşamasında pause tuşu unutulmuş sinir bozucu bir çocuğun  vıcırtıları gibi aynı sorular aklımda dönüp dururken şaşkın kangal köpekleri gibi başımı yana eğmiş sitenin ekranına bakıyorum.
 
neden yorumlara cevap yazma sekmesi yok? ya yapılan yoruma cevap vermek istiyor ama o kişinin özeline mesaj göndermek istemiyorsam?? ya o kişilere verdiğim yanıtın cümle alem tarafından görülmesini istiyorsam?
 
şimdi o güzel insanlara cevap vermek için kendi yazılarına yorum yapan bir ezik konumundayım. düşünsenize yarın bir gün hikayeme ana sayfadan bakan biri "vaay bir sürü yorum var" diyebilir, yorumları tıkladığında ise yarısını benim yazdığımı görecek... utanç içindeyim.
(yazar yamağı esefle başını öne eğer.)
 
 bu ayrıntıya fazla takılmamaya çalışarak siteyi karıştırmaya devam ediyorum. 
bir de bakıyorum ne göreyim? ana!! FORUM!!
eğlenceli başlıkları görünce kaptırıp yaz sıcaklarında jöle kıvamını almış beynimle yazıyorum da yazıyorum. sonra bir bakıyorum geyiğimin yayılan boynuzları yirmiden fazla başlığı işgal etmiş..
yeniden utanıp bazılarını boynum bükük siliyorum kendimi aman nasıl olsa kimse okumuyordur diye teselli ederek...
 
bu düşünceyle rahatlayıp yayılıp ekranı kapatıyorum ilk günün sonunda. çünkü her iletinin yayınlanmasından önce istenen doğrulama kodu ve kodu girdiğim anda ne hikmetse kesilip yeniden bağlanan internetimin yarattığı sinir harbi beni yorgun düşürüyor.
 
bugün artık ilk dakika çılgınlıklarını bir kenara bırakıp hanım hatun olgun bir yazar edasıyla üzerinde çalıştığım romanımın ikinci bölümünü yazmaya heveslenmişken, dün yazdığım ilk yazıya "Okuyoruz..." mesajı geldiğini görüyorum. aklıma hemen forumda geyiklediğim satırlar geliyor. bir iki tanesini daha silmeliyim diye düşünüyorum.
 
diğer yandan,  ilk günden yazma konusunda beni cesaretlendiren " sadece söz, mürekkep damlası ve gulnar necefli" isimli üyelere çok teşekkür ediyorum.  
 
benimle ortak hikaye yazmayı kabul eden gulnar necefliye ayrıca teşekkür ediyorum. keyifli bir süreç olacağına eminim.  
 
e hadi madem.. pamuk eller klavyeye:) 
 
 

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6841
2 Firari Fırtına 4801
3 Eyyup AKMETİN 4385
4 Mustafa Ermişcan 4302
5 Hasan Tabak 3961
6 Nermin Gömleksizoğlu 3561
7 Ömer Faruk Hüsmüllü 3507
8 Uğur Kesim 3346
9 Sibel Kaya 3262
10 Enes Evci 2945

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:786 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com