D.K kaya  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 755 Puanı: 77

29 Ekim 2019 Salı 
KALBİMİN SAKLI YANI
Okunma: 477

      16 yıl boyunca ilk defa senin bu kadar kocaman gülümseyşini gördüm. iki karelik fotoğraflarında. Öyle güzel gülümsemişsin ki hayata sanki bütün dünya senin gibi.
Ve ilk defa takım elbise giyişine şahit olmuştum tam 16 yıl sonra. Belki böyle bir kez daha sevebilirdim seni aslında tabi olmasaydı yanında kocaman gülümsemesiyle elinde nikah cüzdanıyla poz veren eşin. Ne güzel de gülmüşsünüz bütün içtenliğinizle fotoğrafta..
Peki ben neden gülemiyorum ilk kez senin bu kadar güzel güldüğünü gördüğüm halde..
Evet çünkü anlamıştım ben bu gün seni sonsuza kadar kaybetmiştim.. Gelçi kaybetmekte denmezdi herhalde  sen hiç benim olmamıştın ki sen hiç beni sevmemiş sen hiç beni görmemiştin ki. Hayallerim vardı ama aklımda defalarca kurguladığım ama içinde hep seninde beni seveceğin günlerin olduğu hayallerim. Erteleyip durduğum bu gün söylerim yarın söylerim ertesi gün konuşurum deyip 16 yıllık sabrımın ve hayallerim vardı.. 
     Ben ne kadar hayaller kurduysam sen hepsini bir başkasıyla yaşamışsın. Bilmeden de olsa benim hayallerime başkasını baş rol yapmışsın. Ben sana çok geç kalmışım. Hemde seni sonsuza kadar kaybedeceğim bir geç kalış olmuş... 
   Biliyorum satırlarıma sığdıramam duygularımı ve sığdıramam pişmanlıklarımı suskunluğumu umarım hayatın boyunca hep böyle mutlu kocaman gülümsersin ben senin bu kocaman gülümsemeni her gördüğümde sana nasıl geç kaldığımı hatırlıyacağım.ve avuçlarım arasından böylece kayıp gidişini. Uzunnnnnnnnnn hemde çokkkk uzun mutlu yıllarınız olur inşallah sen hep kocaman gül. Sen 16 yıl boyunca içimde sakladığım karşılıksız sevgim olarak  kalacaksın..
Yeni evinde yeni yuvanda yeni ailenle bir ömür MUTLULUKLAR....         
 
                                                                                            K.T 
 

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6540
2 Firari Fırtına 4569
3 Mustafa Ermişcan 4052
4 Hasan Tabak 3705
5 Nermin Gömleksizoğlu 3323
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3219
7 Uğur Kesim 3153
8 Sibel Kaya 3033
9 Enes Evci 2728
10 Turgut Çakır 2390

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:402 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com