Büşra KARA  Mesaj Gönder

Popülerlik
Özgür Roman Sıralaması: 1163 Puanı: 40

4 Kasım 2020 Çarşamba 
ÖZÜR DİLERİM
Okunma: 320

 
        Özür dilerim, özür dilerim, özür dilerim, güzel insan.
 
        Ne çok sevmişim seni. Elim klavyede, aklıma geldin. Duraksattın beni. Mutluyken, üzgünken, boşken, doluyken hep aklımda seni özlüyorken ve içimde böyle yara böyle keşke böyle gözyaşı olmuşken neden seni bu tertemiz sayfaya anlatmayayım ki?  
 
        Öyle aptalmışım ki...Neymiş de arkadaşlıktan öte için çok engel varmış. Kafalarımız o aşama için çok ayrıymış. Ben bu düşünceler ile mi bilerek kavga çıkartıp, kalbinin kırılacağını bile bile o sözleri sarfettim sana?! Ne kadar da korkakmışım...Bana o sözlerin üzerine ağlamaktan boğazım düştü demiştin ya. O her bir göz yaşın için özür dilerim. 
       
        Herkese kendini kapatan ben senin yaralarını sarmak için sana gelmişken, seni daha çok üzüp senden gittim. Bana her derdini anlattığında o derdin ağırlığında ağlardım seninle beraber. Kimselere anlatamadıklarını anlattığın o kimseyi çaldım senden. Korktum işte, ilerisini düşünmeye öylesine daldım ki o an yapıklarıma kör oldum. Keşke senin bana anlattığın o dert yumağının içindekilerden biri olmasam. Yine yaralarını sarabilsem. Sevdiğin insanları saydığında bende herhangi bir sayı olsam. Keşke yanında olsam, yanımda olsan... 
 
       Sana çok derdimi anlatmazdım seninkilerin yanında çok zayıftılar. Ama bir keresinde o kadar çaresizce yanına koşmak istedim ki...Hasta olduğumu öğrendim. Sevdiklerimi üzmemek için hep gülümsedim. Gülümsemek zorunda olmadığım sana her şeyi anlatmak, kollarımı açıp nefessizce sarılmak istedim. Ama onu da yapamadım. Zaten bir kez bile sarılmamıştım mi sana nasıl yapacaktım.
 
        Seni çok özledimm. Umarım kader, kaderimiz birse bizi bir araya getirir. Yoksa varlığında yokluğuna dayanamam.
 
 
   04.11.2020   A.A 
 
 
  

Yorumlar (0)

İçeriği Paylaş

Arkadaşını davet et
Adınız Soyadınız:
Arkadaşınızın e-mail adresi:

Popüler Yazarlar
   YazarPuan
1 .. .. 6608
2 Firari Fırtına 4628
3 Mustafa Ermişcan 4115
4 Hasan Tabak 3768
5 Nermin Gömleksizoğlu 3380
6 Ömer Faruk Hüsmüllü 3306
7 Uğur Kesim 3203
8 Sibel Kaya 3089
9 Enes Evci 2776
10 Turgut Çakır 2429

Bu Nedir? - En Popüler 100 Yazar
Özgür Roman

Romanlar- Hikayeler - Denemeler - Senaryolar - Çocuk Kitapları - Şiirler - Günlükler - Yazarken - Röportajlar - Forum - Biz Kimiz? - RSS

Çevrimiçi Kullanıcı Sayısı:268 
 Özgür Roman üyelik sözleşmesi için tıklayınız 

© Özgürroman 2008 - 2011 - info@ozgurroman.com